Кремче за коремче

  • 4 760
  • 19
  •   1
Отговори
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моля ви се мили мами, препоръчайте ми кремче за коремче! В интерес на истината самият ми корем не е пораснал, но от избутването на органите ми се е подул стомаха и тялото ми започва да придобива характерната бременна форма, но май за сега само аз си я виждам WinkWinkWink По принцип си мажа тялото с Nivea Q10, обаче може и да има по ефикасни кремчета!!! А и ме е страх от стрии!

# 1
  • Мнения: 689
Виж в съседния форум Красива мама, а иначе аз се мажа с масло против стрии на Икаров

# 2
  • Мнения: 1 770
Има мнооооого теми по въпроса по-назад във форума, потърси ги.
Аз лично препоръчвам крем на Дева против стрии. За мен много ефикасен и много евтин. Мажех се всеки ден, от 4-5 месец до края и след раждането известно време. Нямам стрии от тази бременност.

# 3
  • Мнения: 1 800
Галеник, малко е скъпичък, но е много хубав.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз се мажех с крем на Дева против стрии, специален е и за бременни, опаковката е голяма, стига за дълго време, струва около 5 лв. Нямам нито една стрийка, а коремът ми беше голям за моята структура - аз растях само на корем.  Laughing

# 5
  • Мнения: 5 255
Аз ползвах цялата серия на Chicco - много съм доволна  Flutter

# 6
  • Мнения: 106
Аз използвах олио против стрии на пловдивската фирма Икаров. Продуктите им се продават в аптеките и не са скъпи.
Олиото струваше приблизително 3,20лв. Доволна бях от него, т.е. не ми се появиха стрии, мажех се един, два пъти на ден.
Чела съм че много зависи от типа кожа, но сме длъжни поне да направим необходимата превенция.
Това е от моя опит.

# 7
  • Мнения: 3 334
Галеник,Виши,Икаров,което ти е по-джоба-мажи се.Не,че си застрахован от стрий,но все пак.Аз лично се мазах нон стоп през бремеността и не наддадох много килограми-само 15,казват,че е нормално и въпреки това имам малко стрий и по-корема и по бедрата.

# 8
  • Мнения: 106
Моя приятелка беше използвала мас, разбита на водна струя или с мляко - това също е вариант.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравей Grinning Аз се мажа с крема против стрии на Дева. Препоръчвам ти го. Засега не ми се е появила нито една стрия, да се надявам че ще бъде така и до края на бременността ми.

# 10
  • на езерото
  • Мнения: 263
Az po princip sum dosta pulna i imam dosta stari strii Twisted Evil
No ot kakto zabremeniah se maza s mliako Dove za suha koza i ne mi se e poiavila nito edna nova stria a stava i cialoto tialo.Taka 4e opitai ako iskas,USPEH i leka bremennost! Grinning  Grinning  Grinning

# 11
  • Мнения: 2 489
На мен ми се появиха стрии по гърдите в 3 -и месец.
Всичко е до ген.

# 12
  • Мнения: 5 228
Виши на мен  най-много ми помогна.

# 13
  • Мнения: 3 042
Дева против стрии

# 14
  • Мнения: 2 323
Цитат на: sunny_zt
На мен ми се появиха стрии по гърдите в 3 -и месец.
Всичко е до ген.

и аз така мисля-на мен ми се получиха леки стрии още от 3 мес по гърдите - както и на майка ми е било - по корема нямам нито 1, тя също е била така.... спасение няма.
аз те съветвам да хвълиш 1 око, ако можеш,  на пораженията на майка ти и след това мноооого обилно и редовно да подхранваш основно тези зони
иначе аз ползвам Мед&Мляко на Орифлейм, много съм доволна! има и гел за стягане на бюст, ама той е за след раждането и след кърмене

Общи условия

Активация на акаунт