Bepanthen: С грижа за детската кожа – защо и с какво?

  • 11 531
  • 135
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 214
Да действа бързо и ефикасно и да има дълготраен предпазващ ефект.

# 46
  • Мнения: 851
Да е деликатен, да се нанася лесно, да попива бързо, да успокоява кожата и да има дълготраен ефект.

# 47
  • Мнения: 5 246
Да е ефикасен, защото доста кремове съм купувала, но повечето са само реклама...

# 48
  • София
  • Мнения: 515
Най - важно за мен е бързото действие, тъй като моето бебе често е със зачервено дупе и ми се иска нещо което бързо да го успокои.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
За мен е изключително важно да действа.Има кремове,които на практика не вършат нищо.Важно е да създава предпазен филм върху кожата,да е без аромат,с максимално изчистен състав,да е и хипоалергенен.

# 50
  • Мнения: 2 602
Лек, ефикасен,  не дразнещ кожата и максимално изчистен от излишна химия и тежки аромати.

# 51
  • Мнения: 1 429
Да е ефикасен.
Да действа бързо.
Да не е много мазен.
Да не е много твърд, защото се отмива трудно.
Да не съдържа вредни съставки.

# 52
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Да осигурява добра защитна бариера, но и да хидратира кожата. Много често се случва кремът да изсушава кожата, защото не съдържа овлажняващи съставки или са в малко количество.

Последна редакция: вт, 06 ное 2018, 07:44 от ∞Black Hole∞

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Просто да действа.
Да не е мазен, да се мие лесно, да не дразни кожата още повече от това, което е била, а да я успокоява и хидратира, да я пази от възпаления.

# 54
  • Мнения: 6 001
Да е ефективен на първо място. На второ - да се отмива лесно, защото от опита ми с досега използваните, отмиването е трудоемко.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 033
Когато избирам крем против подсичане той трябва да е нежен към кожата, лесен за нанасяне и с бързо и ефикасно действие.

# 56
  • Мнения: 2 066
Да е нежен към бебешката кожа, да действа бързо и успокояващо.

# 57
  • При децата ми
  • Мнения: 6 040
Да е ефикасен, нежен към бебешката кожа, и без вредни съставки.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 308
Да е ефикасен, да има бърз ефект и да е нежен към кожата на детето. Много харесвам Бепантен чудесно се справя и е приложим при различни ситуации от ежедневието.

# 59
  • Мнения: 1 795
Да е ефикасен и безвреден за кожата

Общи условия

Активация на акаунт