Майка му ни тормози...

  • 4 381
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 534
Авторката каза, че са били нощни смени и са легнали да спят след работа. Затова синчето "се търкаля с любимата".
Не бих се учудила да се случва наистина подобен тормоз. Има много злобни хора, които и по-гадни неща биха сторили. Късметлии сте, ако не сте срещали такива в живота си.
Аз самата също не изключвам вероятността темата да е пързалка, но също така смятам, че може и да е истина.
Съветът с преместването и смяна на телефонни номера ми звучи ОК,  но при положение, че си намерят работа в друг град, което в днешни дни не винаги е лесно.
В тази ситуация синчето е редно да тропне с крак. Стига молби. На злобен човек не трябва да се моли, защото най-много да стане по-зле, но не и по-добре.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 105
Нека спят след работа, но явно си има работа и по домакинството и майката е решила, че чакат тя да си дойде от чужбина, че да я подхване. Доколко е резонно не е ясно, но е ясно на 100%, че в къщата на свекървата е добре да се съобразяват с нея поне в 20-те дни, когато си е у дома, дори да им коства комфорта и съня.
Който не иска да се съобразява с никого, нито да му пречат на самия него, заживява самостоятелно.

# 17
  • Мнения: 4
За 20 дни годишно едва ли е кой знае какъв проблема да се изтърпите .Все пак не е за постоянно.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 592

Ако темата е сериозна, подобно неадекватно поведение ме кара да се замисля за неща като мозъчен тумор.
Но включването на роднините в картинката... както и зачезването на авторката... сериозно ме разколебава по отношение на реалността на описаното.

# 19
  • Мнения: 3 911
Ако темата е сериозна - аз бих бягала далеч, честно. И от мъжа, и от маминка. Такива неща обикновено се предават по наследство  Wink

Общи условия

Активация на акаунт