Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 25

  • 41 363
  • 768
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 29
Здравейте ! Аз съм много доволна от вас момичета, но искам да изкажа и моето мнение, за тези прекрасни артисти. Аз мисля, че Джан е влюбен в Демет и то доста силно, всичко което играе на снимачната площадка ,и показва реалността. Демет е много красива и много естествена!Тя е едно прекрасно дете и химията между тях е много силна!

# 211
  • Мнения: 5 748
JoyJoy
Здравейте! Преди месец беше публикувала че някой си е направил профил, да "убия ЕлиФ". Не е красива, но е фотогенична и на определени снимки е много е миловидна, има и страхотно тяло, и сигурно неща които не виждаме по картинките. Но в смехът и, в клиповете на живо има нещо как да го кажа - надуто, демонстративно, гадно. Това е моето усещане. Да е жив и здрав Джан, колкото и да ги разправя че човек веднъж се влюбвал, убедена съм че това няма да му е последната любов! Хубава вечер на всички!
И да добавя лоша реклама няма!

Здравейте! Ааа, много се разстроих Wink от мъжките предпочитания. Въпреки крайно негативните коментари на моя мъж за турските сериали, с които отдавна съм се справила Expressionless , реших да го попитам коя от двете дами харесва. И му предложих две снимки - на Санем и на Елиф, без обяснения. И ужас -той хареса Елиф Flushed  Почвам да се съмнявам в неговия вкус, в моя - НЕ  Joy
Мари, следващия ти въпрос е трябвало да бъде - за коя би се оженил? Мъжете мислят просто и последователно - тази за секс, тази е хубава, тази е умна, тази - да ми гледа къщата и децата. И никога не смесват тази с онази. Повярвай ми - никога не се женят за тези които харесват по картинка. Страхуват се от близката до идеалното красота, логиката е проста - щом е хубава ще се хареса и на други.
Елиф има слаба фигура, много плътни чувствени устни, фина издължена костна структура, която създава усещане за благородство. На мен не ми харесва грозно изрусената коса. Ако е толкова интелигентна, за колкото я спрягат цвета й би трябвало да изглежда по друг начин. И други неща има които не ми допадат, но са повече в сферата на усета, отколкото нещо рационално и за това няма да ги споделя тук. Факт е, че е зодия овен и би трябвало да  са абсолютно несъвместими като характер с Джан. Твърде от скоро и твърде малко са заедно за да си проличи характеровата несъвместимост. Може и да е полезно да има връзка с лице извън актьорските среди, но по принцип мисля че "външен" човек трудно ще го разбира и изтрайва за по-дълго време. Самият факт, че Джан не афишира отношенията говори само за едно - и двамата не са много уверени в дълготрайността им и се пазят от излишна гласност и последващо компроментиране при евентуална раздяла.
Джан е млад /по сегашните стандарти/, умен, успял, вече и популярен, труден характер и с високо самочувствие. За да бъде трайно впечатлен трябва още известно време да "узрее", да се научи да живее с известността и най-важното - да намери жена която смята поне за равностойна. Демет донякъде отговаря на тези критерии, но той ще я оцени когато я "загуби", когато свърши Птичката, престанат да се виждат всеки ден, започне да играе в друг сериал с друга партньорка. Разбира се може да се възхищава от нея като професионалист и жена, без да го докосва вътре в сърцето. Ще поживеем, надявам се и да доживеем дните на голямата му любов. Спомнете си любовните истории примерно на Бурак Йозчивит и Фахрие Евджен, на Мурат Йълдъръм, на Къванч.

# 212
  • Мнения: 1 339
Момичета, извън темата, но има ли групи за новите сериали Литър сълзи, Великолепното дуо, което започна по Канал Д и Сблъсък, който предстои по Шоу тв?

# 213
  • Мнения: 5 748
Момичета, извън темата, но има ли групи за новите сериали Литър сълзи, Великолепното дуо, което започна по Канал Д и Сблъсък, който предстои по Шоу тв?
http://www.bg-mamma.com/?topic=1071661.new#new - една от темите за Мухтешамите.

http://www.bg-mamma.com/?topic=1073347.new#new - другата тема, според това кой кой от артистите в Двойката харесва.

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 22:00 от dariVale

# 214
  • Мнения: 14 486
    Не смея да твърдя  със сигурност , но истинска , магнетична любов м/у Джан  и Демет няма ...за сега.

Но виждам една много добра игра и професионализъм и при двамата.
Няма лошо , ако това което усещат  и оценят като любов  от мноог от тук пишещите да  се превърне в реалност , но аз заради самата Демет не бих искала.
  Джан е толкова вживян в ролята си , че играе като звяр , но още е млад и хвърчи в облаците и нашето момиче , ако в реала си позволи да се влюби ще изгори.Не защото Джан е лош ,а защото просто според мен не е негов тип.

   И пак казвам .....за да ни докарат до тези мечти и разсъждения  доказват , че са големи и зрели актьори newsm10 smile3501

    Севги Heart Eyes  за "Сблъсък" можеш да следиш и четеш всичко за него в темата на Къванч.
Актьорският състав е доста впечатляващ , но е ще е различно от  от тук вълнуващите ни персони Laughing Hug


                Джан и семейството му.


                  

# 215
  • Мнения: 368
https://www.instagram.com/p/Bp7q9k0jsYg/
Торта във формата на яке!

# 216
  • Мнения: 1 641
Скорпиона не е мъж за една жена, пък и не е лесно влюбчив, аз колкото познавам любовта ги удря само веднъж, другите жени са пълнеж на живота им

# 217
# 218
  • Мнения: 8 098

DESA присъства всякак на РД на Джан...😂😂









Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 22:37 от alex_94

# 219
# 220
# 221
  • Варна
  • Мнения: 475

    
    Но аз съм сигурна, че когато я намери няма да се крие!  newsm53
    

               Здравейте къзлар. Изтървах доста неща.
               Първо огромни благодарности за превода на серията. Страхотен екип сте момичета. Това е труд, време, радвате такива като нас консуматори на един готов продукт. За това заслужавате аплаузи, колкото и да ви хваля е малко.
               Второ имаме нов фраг. Коментари разискващи подсказките няма да правя, всеки съпричастен към този сериал има собствено виждане, както и възможността за доизграждане на сценария. Моето не съвпада с това на СЦ.
               Джан Яман да ни е  жив и здрав, винаги така отдаден и перфекционист в работата, той е актьор по душа, това определено е неговото поприще.  Да е щастлив, да обича, да е обичан, да изживява страхотни мигове с  любимите си хора. За мен е без значение, какъв избор е направил що се касае до любимата. Само да е щастлив. Щастлив ли е, ще е продуктивен и ще радва нас феновете.
              Не може да не поздравим родителите му, че са създали, възпитали и отгледали такъв мъж.
              Лека и спокойна вечер от мен момичета.
                

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 23:17 от kesara

# 222
  • Мнения: 5 748
Парень:Всем привет тут Джан Яман,что ты хочешь сказать друзьям, любимым
Джан:кому?
Парень:не знаю,твоим любимым
Джан:ну любимых я очень люблю
Парень:ну то что в социальных сетях,ты всех очень любишь?
Джан:любимых я очень люблю,как логи...(хотел сказать это же логично)(смеётся)
Парень:это было сильно,а так значит любимых ты любишь, а не любимых?
Джан:а не любимых я не люблю
Парень:а значит ты такой категоричный,категоричный человек?
Джан: да категоричный
Дальше не поняла ,потом спросил если какое то послание миру у тебя ну типо чтоб мир всему миру ,джан сказал нет

# 223
  • Мнения: 368
Определено си правят шоу младежите. Да им е хубава вечерта!
https://vk.com/dizicinema?z=video323428112_45623https://vk.com/d … l_wall_-171183566

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 23:26 от sboncheva

# 224
  • Мнения: 670
Ех момичета много е хубаво да си модератор в някоя фейс група. Като не ти отърва това дето ти отговарят на глупостите и триеш всичко. Ей много съм проклета и добра. Бай Яман може да ме вземе в неговата кантора.

Общи условия

Активация на акаунт