Бъдещи десетокласници - 2019/2020

  • 51 148
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 966
Мустакът отдавна го бръснем. Яд го е, че нямал още брада. Баща му вика - радвай се!  Joy
Иначе продължаваме да не се притесняваме много за учебната дейност. Обявява едни оценки, дето са съвсем прилични, но бележник не съм видяла попълнен. Класният още не ги е събирал. Занимаваме се предимно с гаджето. Други грижи си нямаме. Имаше опасност да трябва да позволя да спи у нас, след един рожден ден в нашето село, но слава Богу родителите й проявиха здрав разум и не я пуснаха. Щото иначе нямат много здрав разум. Преди време бяха позволили моето момче да спи у тях. Но аз не дадох.

# 61
  • Мнения: 14 133
Вики,  успокоих се, хи,хи.
Бети, още ли е със същото гадже?

# 62
  • Мнения: 4 966
Чиби, да. Направиха тия дни два месеца. Миналия месец букет рози купувахме. Една не можело... Сега мина без подарък.  Но кога учат - идея си нямам. И тя, и той. И в момента са вкъщи двамата. После тя е на урок, но след урока ще пътуват заедно към училище.

# 63
  • Мнения: 1 194
Ей тъй на, щях да ви изтърва! Че и нова тема...
Как сте, наборки? Защото за вас повече се притеснявам. То е ясно че на дечурлигата не им пука за нищо - поне това виждам вкъщи. Пък и се е научил като му говориш нещо, да прави една отегчена физиономия...Едва ли не, му развалям дзен-а само като си отворя устата да кажа "добро утро", например.
Има някакъв светъл, все още, мустак и моя. Баща му прецени, че можел да изчака. Аз с мустаци и други мъжки окосмявания отказвам да се занимавам - стига ми другото...

Да се отчета все пак училищно - шарено и колебливо е положението при нас. Аз дудна, а той върти очи.
Електронен дневник имаме - редовно се попълва, така че не може да ме изненада с нищо. Една тройка ей сега засякох по български, а той даже още не я и знае, тъй като са втора смяна, а учителите в повечето случаи преди обяд нанасят оценките.

Бети, стана ли време вече за спане по гаджета Smile Сякаш до вчера им държахме ръцете да пишат ченгели.

# 64
  • Мнения: 8 029
....Пък и се е научил като му говориш нещо, да прави една отегчена физиономия...Едва ли не, му развалям дзен-а само като си отворя устата да кажа "добро утро", например.
...Аз дудна, а той върти очи....
Аналогичен случай в наше село Smiling Imp Дори като го викам за вечеря в някои случаи се напушва... точно в момента не е гладен Unamused а 5 минути преди това е питал "Кога ще си готова?" На което отговарям "Вечерята ще е готова скоро, ако сложиш масата докато доготвям... ". А, познайте дали има реакция! (друга освен въртянето на очи имам предвид)

# 65
  • Мнения: 1 194
Именно, peneva_a, именно това имах предвид Smirk
Тази смяна на настроенията ме докарва до тиха лудост, а понякога и не така тиха.
Докога продължава този период?

# 66
  • Мнения: 4 966
Бети, стана ли време вече за спане по гаджета Smile Сякаш до вчера им държахме ръцете да пишат ченгели.
Не, не мисля, че е време. Но се появяват такива идеи вече. Не знам до кога ще успявам да се противопоставям обаче...

# 67
  • Мнения: 8 029
Миииии, де да знам... и 18 годишния периодично (по телефона в момента) ме изкарва от нерви с променливи настроения и "несправедлив е живота" Rolling Eyes
Ако питаш мен - от пола е, че и 50+годишния ми мъж е същия (не им е баща, не им е по родово наследство Smiling Imp)
Само да чакат сега и аз да вляза по същество в критическата, всичко ще обосновавам с нея и ще си крещя и трещя на воля Smiling Imp и няма да е щото съм проклета!

# 68
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Бети, завъртяла му се е главата на Косьо вече, сложна работа. Не знам как човек се противопоставя на това, ама и аз си мисля, че е рано, ама те пък си мислят, че им проваляш живота и не разбираш голямата им любов, предполагам. Smiley

И това ще мине, ама друго ще дойде после, то явно спокойствие няма. Важното е едно по едно да се появвяват, та да имаме сили да се справяме с тях.

Дени я харесва едно момче, ама много я мисли явно, чак не може да обели две думи на кръст като я види. Тя пък харесва друго момче, двамата с него били най-добри по математика и си помагали с домашните в училище, ама той освен да решава задачи с нея, май друг интерес няма. Та все има някаква драма.  Така се расте. И такива емоции трябват, само да са разумни с действията.

# 69
  • Мнения: 1 230
Цитат
Дори като го викам за вечеря в някои случаи се напушва... точно в момента не е гладен Unamused а 5 минути преди това е питал "Кога ще си готова?" На което отговарям "Вечерята ще е готова скоро, ако сложиш масата докато доготвям... ". А, познайте дали има реакция! (друга освен въртянето на очи имам предвид)
Peneva, идеално си описала моят хубавец!!  За пореден път

# 70
  • Русе
  • Мнения: 11 917
 Щот са много заети. Моето е изключително много заето винаги, и за ядене обикновено никога няма време.

За избухванията, аз съм заела тази ниша и никой не може да ми отнеме първенството. Той по принцип има доста стабилна емоционалност, чака да ми мине и си прави каквото си знай, без по-никакъв начин да се трогне от бурята, или поне много лесно се отърсва.

  По отношение на момичетата ,коренна промяна в пубертета. Преустанови почти всякакви контакти и с момичетата, дето бяха заедно ежедневно и дет или те, или той беше у тях всяка събота и неделя. Една изгора му пише за цвят и си обменят обяснения в любов и въжделения, ама гледам, че и тя е разредила, пък той не е инициатор.Има разни в залата, но за сега са на дистанция.Но пък май гледаме по каки, та не знам. За сега е спокойно на този фронт , въпреки че предвиждах бурни страсти.

 

# 71
  • Мнения: 14 133
Нашият имал лоша оценка по География, 2-ка или 3-ка .
Ще се чудя къде да се крия ня родителската среща в сряда. Калпазанин!

# 72
  • Мнения: 14 133
Здравейте!
Как сте?
Нашият забравял 2 седмици да каже , че има 5-ца на контролно по НЕ на думи. Оценката не е лоша,  но бива ли да е толкова завеян?
Приятни почивни дни!

# 73
  • България, София
  • Мнения: 1 753
Привет момичета и благодаря за новата тема Hug

Успях да наваксам с четенето, че нещо ви бях поизпуснала покрай доста служебни пътувания и работа Flushed

Като ви чета, явно тази комбинаторика доста е измъчила наборчетата.
Моята се оказа, че на входното по МАТ има 2. И това го разбрах на родителската среща, щото не съм я била питала или нямало подходящ момент да ми съобщи Imp Баща й я заплаши, че ще й вземе телефона, ако не се стегне и не започне да полага повече старание. После изкарала 4, а последната й оценка е 5. Ходи на урок по математика при една съседка, но ще я натискам да отиде на консултации в училище при госпожата. Трудно ще е, но ще упорствам, че точно когато са консултациите има събиране на техния клуб Интеракт в училище. А тя се запали по този клуб покрай нейната приятелка, която от миналата година е влюбена в настоящия президент. И нали трябва да се намери начин да се навъртат край него … Ама моята какво дири в цялата работа, не знам. Уж за подкрепа, но в един момент ще се окаже излишна. А и самият клуб много не ме радва, с неудоволствие подписах декларацията й. И не че не подкрепям обществено полезни дейности. Напротив. От 7 години съм член на училищното настоятелство на предишното училище, почти две години бях председател, продължавам на участвам в работата му и да помагам с каквото мога, но Интеракт са част от ротарианското общество , а аз имам резерви по отношение на тези клубове. Някой има ли опит с подобни неща?

Със сигурност има и там някой момък, заради когото е толкова активна, но не си признава Stuck Out Tongue Winking Eye

Чиби, ти поне знаеш, че има лоша оценка по география, аз бях оставена сама да я узная и то с нелепи обяснения.

# 74
  • Мнения: 14 133
Велина, аз  сама намерих двойката на комбинаториката. Утре имаме родителска среща. Няма да се изненадам, ако изскочи и някоя друга неприятна изненада..

Общи условия

Активация на акаунт