Звездни компромати - 386

  • 74 349
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Специалитетът на заведението- масаж от собственичката. Да умреш от кеф. Че каква вещица я изкара мъжът й, правела заклинания, ритуали. Че се й се получавали.

# 46
  • софия
  • Мнения: 773
Е защо пък решихте, че Андреа мечтае за дете? Аз имам много познати които не желаят деца въобще. Повечето са чужденци, имаме и две български приятелски семейства, които не желаят да имат въобще деца. Ние самите с моя мъж бяхме border line както се казва.
Bolderline не е ли разстройство на личността?

# 47
  • Мнения: 18 879
Много злоба в тая тема, и цялата насочена към Андреа!

Исках да се изкажа по темата за бебе, но пропуснах предната тема. Според мен, докато Пулев има активна кариера, бебе няма да има! Той е на кой знае какви допинги, при които е напълно недопустимо да се размножава, защото риска за плода е огромен. Андреа пълнее от депресия и аз искрено я съжалявам. Със сигурност не е лесно да обичаш няколко толкова силно и да си готов да отложиш мечтите си заради неговата кариера...


Кличко нали стана баща по време на активната си кариера? Или той не взима допинг, а Кубрат взима?

В "Новите съседи" бяха обяснили на Амадор, че бордърлайн означавало бохем сваляч и той много се гордееше с това, че е бордърлайн.

# 48
  • Мнения: 39 248
Баш психично разстройство си е.

# 49
  • Мнения: 10 256
Е защо пък решихте, че Андреа мечтае за дете? Аз имам много познати които не желаят деца въобще. Повечето са чужденци, имаме и две български приятелски семейства, които не желаят да имат въобще деца. Ние самите с моя мъж бяхме border line както се казва.
Bolderline не е ли разстройство на личността?

Bolderline не знам какво е. Възможно е..

# 50
  • Мнения: 1 530
Кличко ми е секси, с тази кобила нз какво прави той, а с предното пони, съвсем не си го представях, да не се окаже накрая, че са параван тези жени, една не му пасва външно.
Като цяло такова напълняване като на Андрея е хормонално, в лицето, двойната брадичка, окръглена, може да е депресия, може и инвитро процедури да са, няма как да се знае, ако не сме им светили, дано скоро има дете, че съвсем ми е безсмислена вече, другите фръцли поне имат вече на няколко години деца.

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 01:22 от passionbiojuniper

# 51
  • Мнения: 4 659
Е защо пък решихте, че Андреа мечтае за дете? Аз имам много познати които не желаят деца въобще. Повечето са чужденци, имаме и две български приятелски семейства, които не желаят да имат въобще деца. Ние самите с моя мъж бяхме border line както се казва.
Bolderline не е ли разстройство на личността?

Bolderline не знам какво е. Възможно е..
и аз това щях да те питам какво имаше предвид това "border line"? И аз не го схващам

# 52
  • Мнения: 31 125
Мона Гочефф е качила клип за бременността си и лична история.
https://www.youtube.com/watch?v=YnBRaDly7ZI&app=desktop

# 53
  • Мнения: 5 994
Аз с това "border line" разбрах, че и те с мъжа й били в чуденка дали да имат или не деца.

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Много злоба в тая тема, и цялата насочена към Андреа!

Исках да се изкажа по темата за бебе, но пропуснах предната тема. Според мен, докато Пулев има активна кариера, бебе няма да има! Той е на кой знае какви допинги, при които е напълно недопустимо да се размножава, защото риска за плода е огромен. Андреа пълнее от депресия и аз искрено я съжалявам. Със сигурност не е лесно да обичаш няколко толкова силно и да си готов да отложиш мечтите си заради неговата кариера...


Кличко нали стана баща по време на активната си кариера? Или той не взима допинг, а Кубрат взима?

В "Новите съседи" бяха обяснили на Амадор, че бордърлайн означавало бохем сваляч и той много се гордееше с това, че е бордърлайн.
И аз за Амадор се сетих с неговия "болен салам" 😁
Не знаех, че стринка Иринка има ресторант. Дали готви в него или само се снима с манджите

# 55
  • Мнения: 31 125
Не готви, има си готвач.
Само пие Просеко.

# 56
  • София
  • Мнения: 4 328
ако с това нещо ми се наложи да говоря по работа, няма да се получи. ще ме напуши неудържим смях и ще отече и разговор и све.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Търсейки информация за децата на Бочели, особено впечатлена от Матео Бочели, попаднах на рекламни снимки на него и Джей Ло за GUESS, не мога да отрека, че тя изглежда шеметно добре до този красив 21 годишен прекрасен младеж:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Кърк, Майкъл и Камерън Дъглас:

Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 8 190
Търсейки информация за децата на Бочели, особено впечатлена от Матео Бочели, попаднах на рекламни снимки на него и Джей Ло за GUESS, не мога да отрека, че тя изглежда шеметно добре до този красив 21 годишен прекрасен младеж:
Скрит текст:
Скрит текст:

Е, да. На него му сложили 10 г, на нея махнали 10 и работата станала. Не е като да не знаем как изглежда 20 годишен до 40+ годишна, пък била тя и ДжейЛо.

Общи условия

Активация на акаунт