Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 45
 Забелязвам към 3 години се очовечи малката. Значи има надежда. Иначе и ние бяхме по 6 бели за 5 минути.

# 46
Забелязвам към 3 години се очовечи малката. Значи има надежда. Иначе и ние бяхме по 6 бели за 5 минути.
Разсмяхте ме искрено.

# 47
Обезопасявате всичко, рразхождайте го навън, старайте се да го занимавате поне малко с четене, разглеждане, игри, книжки
Така растат децата. Палави са но ги обичаме

# 48
Радвам се, че ви веселя. Rolling Eyes Все пак три години са зад нас, остават още 15 и вече сме пълнолетни! Laughing

# 49
Радвам се, че ви веселя. Rolling Eyes Все пак три години са зад нас, остават още 15 и вече сме пълнолетни! Laughing
А нас 1г до очовечването.

# 50
А, вие сте по-малки! Ех. Може пък да се очовечите по-рано.

# 51
  • Terra incognita
Едно ще ви кажа- колкото повече растат толкова по - големи стават белите 😂
С възрастта стават все по- изобретателни 😂
Моят 3- годишен днес ми сложи телефона в микровълновата 🙄

# 52
Моята пък включи пералнята, но това са дреболийки... Kissing Heart

# 53
  • Terra incognita
Абе, добре че го хванах, тъкмо в момента, в който натискаше копчето, иначеее, нямаше да го определя като дреболийка 😂

# 54
А, вие сте по-малки! Ех. Може пък да се очовечите по-рано.
А дано ама надали...

# 55
Ти поне наведнъж минаваш през трудното. Хората без близнаци ще трябва да повтарят процедурата, ако искат две деца. Тамън едното се очовечило и айде пак... ново зверче. Но аз засега се колебая. Точно ми светна пред очите... момент... хлапето ми пъха близалка в джоба...

# 56
Ти поне наведнъж минаваш през трудното. Хората без близнаци ще трябва да повтарят процедурата, ако искат две деца. Тамън едното се очовечило и айде пак... ново зверче. Но аз засега се колебая. Точно ми светна пред очите... момент... хлапето ми пъха близалка в джоба...
НЕ съм за завиждане Simple Smile.А някой искат да потретят.

Общи условия

Активация на акаунт