Проблем с ICQ

  • 1 554
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 4 473
Знам, че има много такива теми, но....Не иска да се свърже проклетото кю и това е.  Tired
Зададено е на автоматично логване, но стига само до Initializing...и дава грешка Rolling Eyes
Тъпото е, че без да искам махнах отметката на автом. логване и за паролата не съм много сигурна. Пробвах да  поискам смяна, но и това не иска Shocked
Идеи къде може да е проблема? Sad

п.п. с icq5.1 съм

# 1
  • Мнения: 2 978
Може техният сървър да се е скапал....ама пък аз си имам цял ден... newsm78

# 2
  • софия
  • Мнения: 495
защо не си свалиш друго ICQ?Това с което си много забива.www.qip.ru е готино

# 3
  • Мнения: 2 309
И моето кю не е в ред днес...

# 4
  • Мнения: 4 473
Бях с 5-цата и свалих това 5.1, но проблемът остава. Пробвах да сменя и port-а, пак нищо.
Имах съмнения дали не е и от скоростта на нета, но скайп ми зарежда без проблем.

# 5
  • Мнения: 5 500
Аз пък съм на АБВ и нямам проблем  Mr. Green но чух, че други също се оплакват...

# 6
  • Мнения: 4 473
Мога ли да сваля още едно icq - това на абв например, без да ми изчезва другото? За проба... newsm78

# 7
  • Мнения: 3 457
не изчезва,гадното на кю-то на абв е ,че ако си се регистрирала без имейл няма да м,ожеш да влезеш-при мен така стана и си инсталирах друга версия Peace

# 8
  • Мнения: 4 806
и аз днес имам проблем с моето...

# 9
  • Мнения: 1 243
Момичета,и на мен днес не ми работи нито icq-то,нито qip-а.Не знам какво им стана.Дава ми някакъв MISSMATCH Sad Досега ниога не се е получавало така!!! Направо съм в чуденка,а ми трябва за работата  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 462
И при мен кюто не се свързва днес...  От вчера е така.  Аз съм с Gaim.

# 11
  • Мнения: 653
явно има проблем с техния сървър
който е успял да се закачи е вътре, а за другите не знам
щом сте толкова много, които се оплаквате днес, значи проблема не е в интернет доставчиците ви

# 12
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
и аз днес имам проблем с моето...
И АЗ! newsm12 newsm12

# 13
  • Мнения: 4 473

mama MISHKA , теб те виждам като онлайн (поне тук в профилът ти) newsm78, значи си се свързала все пак?!?
А иначе и себе си и много други им виждам "цветенцата" в неутрално сиво и то не от днес Thinking

# 14
  • Мнения: 4 371
И аз имам проблем. След 10-ти опит стана Sad

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз имам проблем с кю-то днес, мога да си пиша единствено с тези които са ми на gmail. Да се логна от сутринта ми е мисия невъзможна.

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
От около 10-тина минути нямам проблем, но до тогава и аз не можех да се вържа Confused

# 17
  • Мнения: 384
И аз имам проблем с кюто си.Снощи ми даваше грешна парола,смених я и успях да вляза,но днес вече нестава.Не ме пуска,държи ме на инициализиране.Според вас как да действам,да си правя ли ново кю,или да изчакам?Не ми се иска нов номер,защото ще трябва отново да се свързвам със всички.А най-страно е,че на кюто на мъжо му няма нищо.

# 18
  • Мнения: 3 818
 Стрелче, можеш да си свалиш абв-кю-то и няма да ти се затрие другото, аз ги имам и двете на компютъра, че с мъжа не можем да се разберем кое е по-хубаво Wink

Обаче моят опит показва, че в такива случаи, когато не ще да се зареди и двете кю-та се скапват, тоест- от сървъра е сигурно.

Иначе аз в момента имам.

 Ianamama , изчакай, кю-то често прави тия номера.

# 19
  • Мнения: 4 473
Тъй, от 10-тина минути имам кю....след 16-тия рестарт взе, че тръгна Party. Да видим...
Дано и при всички вас е изчезнал проблема Wink

# 20
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175

mama MISHKA , теб те виждам като онлайн (поне тук в профилът ти) newsm78, значи си се свързала все пак?!?
А иначе и себе си и много други им виждам "цветенцата" в неутрално сиво и то не от днес Thinking
ВЕ4Е ИМАМ -МОЖЕ БИ ОТ 4АС smile3503

# 21
  • София
  • Мнения: 1 621
Днес имам същия проблем. Все ми дава грешна парола. Изобщо не мога да се кънектна. Виждам, че при някои се е оправило при мен още не.  Close

Общи условия

Активация на акаунт