Проблеми с менстроацията.........

  • 958
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
От както родих нещо ми стана.Имам проблеми с месечния цикъл.По принцип си ми идва абсолютно редовно/на датата/ но примерно първите 5-6 дни има едно зацапване само ,много оскъдно а и самата кръв е една кафява Rolling Eyes след което се отпушва и си тръгва нормално още около 5-6 дни.
Ходих на доктор -той каза ,че всичко физиологично е ОК и ми пусна хормонални изследвания.Оказа се ,че и те са наред и той заключи ,че според него е нормално.Да ама според мен вобще не е ,след първото раждане не съм имала тъкъв проблем ,нито преди това.Винаги ми е бил обилен и болзнен цикала а сега никакъв го няма newsm78
дайте нещо като идея ,ще потърся и още идин доктор за мнение ,но ако и вие сте се сбъсквали с нещо подобно кажете.Аз си мисля ,че не е съвсем нормално.....

# 1
  • Мнения: 2 097
ти си се познаваш най-добре
като усещания и като продължение на цикъла
щом усещаш промяна и нещо според теб не е наред-значи е така
според мен трябва да търсиш причината и едва ли друг може да ти даде съвет, защото при всеки е индивидуално

# 2
  • София
  • Мнения: 1 546
По отношение на цикъла и аз съм така. Даже съм пуснала такава тема във форума защото аз също съм доста притеснена. Имам и други оплаквания та затова другата седмица отивам на доктор. Praynig

# 3
  • Мнения: 3 537
Аз откак родих цикълът ми е много обилен,вече две години и сигурно така ще си остана. #2gunfire

# 4
  • Мнения: 9 045
Явно не вярваш много на лекаря си, затова ако искаш отиди при друг гинеколог. Сподели притесненията си с него, а и ти самата ще се успокоиш. Но щом хормоналните са ОК, това е хубаво Simple Smile Вече ако новият лекар прецени че причината трябва да се търси другаде, той ще те упъти. Успех и спокойно, явно не е само при теб Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
И при мен има много осезаема промяна сле раждането.Цикъла ми е редовен,но преди ми идваше на 25-26 дни,сега на 28.Лошо няма LaughingЗа мен притеснително беше,че стана страшно оскъден.Преди течаха водопади направо,а сега на моменти дори не ми трябва превръзка.Карам си и 5-те дена с ежедневни превръзки и с тампончета ooooh!
Другото е,че вече няма болка и при мен.
Ходих на лекар,всичко е наред.

# 6
  • Мнения: 723
Мамче Миа, щом гинекологът така ти е казал и хормоните са наред, не се притеснявай! Щом не му вярваш напълно, питай и друг, обаче се успокой. Неприятно е, че ти е толкова дълъг цикълът, но явно това е твоята физиология.
Моят след раждането си остана 4 дни, не обилен, но пък стана още по-болезнен  Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 3 421
  При мен е нещо подобно - винаги съм имала обилен цикъл. След първото раждане кой знае какво не се промени, но след второто - абсолютно по същият начин - 2-3 дни зацапване, 2-3 нормално(дори слабо кръвотечение). Иначе идва точно на време и нямам никакви болки.
Ходих на лекар за профилактична цитонамазка(имам някаква раничка), най-много ми се накара заради килограмите и, че от това ми идвали проблемите.

# 8
  • Мнения: 817
Благодаря ви момичета.Нещо все ме човърка от вътре и ще ида пак на доктор.Така ме е яд ,че не си направих и този месец хормонални да ги сравня.
Само да попитам .Едните се правиха м/ду втори и 6 ти ден от идването на цикала , а другите май от 13-16 ден ли бяха и кога каво се изследваше newsm78

# 9
  • Мнения: 9 045
Кои хормони си изследвала?

# 10
  • Мнения: 817
Изследвала съм си- щитовидни Т3 ,Т4,ТАТ ,МАТ,TSH,TSH ant.
Хипофизни също - кортизол , DHEA-S , пролактин ,прогестерон,естрадиол,серумен инсулин

# 11
  • София
  • Мнения: 1 546
Изследвала съм си- щитовидни Т3 ,Т4,ТАТ ,МАТ,TSH,TSH ant.
Хипофизни също - кортизол , DHEA-S , ... серумен инсулин


А тези всички защо??? Какво общо могат да имат с проблемите в менструацията?? newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт