Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 ноем. 2018, 19:44 ч.

Грижа за кожата

• 247
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте дами.
Искам да ви попитам как полагате грижи за вашата кожа? Имате ли си любима марка и продукт, на които не бихте изневерили? Следите ли промоции в аптеките на разни дерматологични продукти и възползвате ли се от тях? Какъв бюджет отделяте за бяла козметика сравнение с този за декоративна (гримове)?

Аз използвам различни марки декоративна козметика – опитвам се да пробвам възможно най-много продукти, за да мога да преценя кой продукт е най-добър за мен. Следя промоциите и за мен няма по-голяма радост от това да видя, че продукт, който искам е с намалена цена!
А относно бюджета – мисля, че отделям доста повече за бяла козметика, защото за мен кожата е изключително важна. А при вас как е?

Имате ли някаква рутина за грижа за кожата (стъпки, които следвате + продукти, които използвате)? Аз лично не изпускам ден в който да не се погрижа за кожата на лицето ми 

# 1
В темата Ви има изключително много въпроси и на практика дублира почти цялото съдържание на подфорума.
Заключвам, а Вас моля да прегледате първите две или три страници на подфорума, за да намерите подходящите теми за конкретните въпроси, които Ви интересуват.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт