Питанка до момичетата от Русе, Силистра, Тутракан...

  • 5 280
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
 Laughing Здравейте мили момичета!!!
Опитвам се да намеря координатите на д-р Любомир Бойчев от Тутракан!!! Ако можете да ми помогнете ще съм ви мнооого благодарна!!!  bouquet Досегашните ми опити не дадоха задоволителен резултат или пък не съм търсила както трябва  newsm78 Embarassed, знам ли?

Желая прекрасен ден на всички!!!! Hug

# 1
  • Мнения: 2 731
Ей тук попитай -имаше една майка раждала в Тутракан при него ще ти даде координати сигурно
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104150.220

# 2
  • Мнения: 4
Сърдечно БЛАГОДАРЯ Исава! Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 78
Аз не съм от Тутракан, но мога да ти дам мобилният му  Grinning 0887521270 а в клиниката е 085760560

# 4
  • Мнения: 4
Страхотно!!!! БЛАГОДАРЯ!!!! Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

Усмихнат ден на всички!!! Grinning

# 5
Здравей мила,аз съм от Силистра,а в понеделник съм при д-р Бойчев на лапароскопия.Стационарния телефон в кабинета ме е 0857-60-560,а мобилния-0887-521270.УСПЕХ>

# 6
  • Мнения: 4
Нямам думи да благодаря!!!!
Целувки на всички  Heart Eyes  bouquet

Успех с лапарото мила megi !!!! Heart Eyes

Последна редакция: пт, 16 юни 2006, 17:12 от Боболина

# 7
Номерата на д-р Бойчев са 0857/60560 на този номер след 13 ч. можеш да се запишеш и мобилен-0887/521270.В момента от 14 до 21 август 2006 е извън града. Wink

# 8
  • Русе
  • Мнения: 249
А защо издирваш координатите точно на този лекар?

# 9
  • Мнения: 6
а някой може ли да ми каже дали е чувал някакви отэиви эа д-р Биляна  Георгиева от Тутракан

# 10
  • Мнения: 490
Прави ли доктор Бойчев лапароскопии и къде и за какви пари? Спешно Praynig

# 11
до dimitrova 1983!
Д-р Георгиева е супер като човек и специалист, но в момента е в отпуск.Телефоните и са: 0886/356539 ,домашен: 0857/60661 има и частен кабинет в Тутракан на ул."Дон" №10 Успех!!!! Peace

# 12
  • Русе
  • Мнения: 249
Не си правете експерименти с тия лапароскопии... не е шега работа. В България има няколко доказани специалисти в тази област и определено не са от Тутракан. Един от най-добрите в Б-я е д-р Александров от АГ Варна - http://kozovski.hit.bg/LapEFrameset-1.htm. Останалите са в София. Избирайте внимателно специалистите, при които ходите - казвам ви го след 13г. ходене по шарлатани...

# 13
За д-р Бойчев от Тутракан съм сигурна че прави лапароскопии но за какви пари не знем.Родих декември 2004 при него секцио и си платих 250 лв , а за другите операции не знам какво взима.Бях много доволна от него но искам да кажа,че трудно човек може да си уреди преглед.След като родих на два пъти ходих в частния кабинет и не можах да вляза в уговорения час .Ето вчера имахме уговорка въпреки че е в отпуск за една малка гинекологична операция но не дойде останах страшно ама страшно разочарована момичета.Явно и той се е комерсиализирал и трудно човек може да го хване.Имахме уговорка за 9 ч пътувала съм 60 км чаках 2 часа  и никакъв да не дойде не отговаря и на телефона е това на какво прилича, кажете ми? Sad

# 14
  • Мнения: 2 517
Цитат
Не си правете експерименти с тия лапароскопии... не е шега работа. В България има няколко доказани специалисти в тази област и определено не са от Тутракан. Един от най-добрите в Б-я е д-р Александров от АГ Варна - http://kozovski.hit.bg/LapEFrameset-1.htm. Останалите са в София. Избирайте внимателно специалистите, при които ходите - казвам ви го след 13г. ходене по шарлатани

Това което знам от  достоверен източник от Тутракан /софиянка съм/ . ДР Бойчев има две специлизации в чужбина. Прави успешни аг операции - включително и при ракови заболявания. Доколкото разбрах е имал възможност да дойде в София за да работи, но е избрал Тутракан /ама много хубаво градче с още по  - хубави хора/ за да помага. Строи частна клиника.

Общи условия

Активация на акаунт