Някой ще ходи ли на концерта на DM?С

  • 8 438
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
> Intro
> A Pain That I'm Used To
> A Question Of Time
> Suffer Well
> Precious
> Walking In My Shoes
> Stripped
> Home
> Judas/It doesn't matter Two
> In Your Room
> Nothing's Impossible
> John The Revelator
> I Feel You
> Behind The Wheel
> World In My Eyes
> Personal Jesus
> Enjoy The Silence
  encore
> Leave In Silence/Shake the disease
> Photographic
> Never Let Me Down Again


Това е сетлиста им от последните концерти, под въпрос са обикновено болднатите - зависи на Мартин какво ще му щукне.
Стадиона ще е отворен от 16:00, така че.. аз лично смятам да се ориентирам от по-рано Simple Smile
Някой попита къде ще ги настаняват - клюката е че никъде - кацат, свирят и отлитат.  Sad

На всички мами - пожелавам незабравимо изживяване!  sohappy

# 46
  • Мнения: 5 370
Ако на някой неходещ му изпадне билет от 50 лева-да свирка. Whistling
Много би ми се искало да дойда, но реших твърдо на спекуланти цените да не плащам............ ooooh!

# 47
# 48
  • Мнения: 5 370
Аз планирах да ходя, но сега изникнаха някои непредвидени неща и май няма да ходя. А с триста зора си намерих бит, благодарениена една любима съфорумка.  Heart Eyes
Ако не ходиш ще продаваш ли билетите или вече си ги обещала.Моля пиши.
И аз да се присламча към молбата на Камий....
Извинявай, мила, че ползвам твоя постинг
  bouquet

# 49
  • Враца
  • Мнения: 5 200
В дена на коцерта доколкото чух ще има  билети за продажба, като цената ще бъде малко по-висока.

# 50
  • Мнения: 5 370
В дена на коцерта доколкото чух ще има  билети за продажба, като цената ще бъде малко по-висока.
Куинче, колко малко по-висока?
Наскоро се издразних тука на една тема, дето мацката предлагаше по 100 лева билети, които реално са около 35-40. #Cussing out

# 51
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Нетът ми е ужасен, не мога да отворя страницата на SME, но  по спомени мисля, че около 10% над цената+процентите на тикет про.
Дано не се окаже само слух, но наистина някъде пишеше, че има изискване на групата билети да има да се продават и в деня на концерта

# 52
  • Мнения: 5 370
Нетът ми е ужасен, не мога да отворя страницата на SME, но  по спомени мисля, че около 10% над цената+процентите на тикет про.
Дано не се окаже само слух, но наистина някъде пишеше, че има изискване на групата билети да има да се продават и в деня на концерта
Пусто, как искам да отида.......ама е така, на късмет-де да знам.....
Реве ми се чак-вярваш ли?Cry
Аз бях на 15, когато Депеш пееха "ЛИтъл Фифтийн".......
за мене те са нещо като.....икони, ама че банално го казах. ooooh!

# 53
  • Мнения: 2 071
И аз съм там!

# 54
  • Мнения: 2 332
Там съм!

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Шаркчица и останалите търсещи билети: ТУК има инфо за продажба на билети на нормални цени. Дано успеете да си вземете

# 56
  • Мнения: 2 543
И аз ще ходя.  Hug

Тъкмо и аз се чудех към колко е добре да се отиде. По радиото призовават да е в ранния следобед, ама какво ще рече това... Още повече, че аз съм свободна, но приятелите, с които ще ходя трябва да отсъстват от работа. Май ще е най-добре да си вземат цял ден а не само свободен следобед. Thinking
Дано всички желаещи си намерят билети! Успех! И ако чуя нещо, ще пиша!  bouquet

П.С. Да ви кажа, от сега загрявам и у нас по цял ден се слуша само Депеш!!! Crazy

# 57
  • Мнения: 2 543
А! И още нещо - ще носите ли фотоапарати? Рабрах, че на концерта на Стинг е било много тъпо, събирали са им фотоапаратите и въобще... Не че си представям как на 30 000 души можеш да им вземеш апаратите, де! Но все пак, България е това - не бива да подценяваме евентуалната вероятност организаторите да се постараят да развалят всичко! Crazy

# 58
  • Мнения: 2 614
Разбира се!!! Как без нас!  bouquet

# 59
  • Мнения: 4 068
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107822.0

Няколко забележки:

Пуснах темата щот незнаех,че има подобна;
Билетите не са мои и не определям цената аз/момчето се отказа като разбра ,че требва да виси от 4 до 8 на жегата/;
Реалната им цена иначе е 25 кинта;
Пиша аз Бай Фадър щот ме мързи да се логна.

Общи условия

Активация на акаунт