Къде има памперс бански Huggies?

  • 1 868
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Спешно ми трябват памперс бански  Huggies. Проверих в доста магазини тук в Лозенец, но няма Sad
Знам, че едно време в Бебелан ги продаваха, търсих телефон и попаднах на поне 4 - грешни обаче Sad
Та въпроса ми е някой знае ли къде ги има, че нямам много време да обикалям   bouquet

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
в склада на Бебелан няма със сигурност.Инфото е от вчера

# 2
  • Мнения: 928
Благодаря ти chocha, за бързия отговор   bouquet
Поне там ми отпадна ходенето  Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз купих от ХЕР БЕБЕ на Мадрид, но хич не съм доволна  Naughty Май само за новородени са хубави. Тези за по-големи всичките изпуснаха и му съсипаха доста дрешки на бебо. Затова само Памперс !

# 4
  • Мнения: 5 228
Скоро гледах памперс-бански в Пипи на Черковна и Оборище.

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз скоро питах в един магазин до нас - в Красно село за памперс - бански и собственичката ми каза , че с поръчка можела да ми вземе на БЕНЕТОН  newsm78 аз за първи път чувам за такива , но ако искаш мога да разпитам. За Хъджис повечето отзиви като че ли са негативни .

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
Аз миналата година ползвах на Бенетон едни,които ги водеха памперс-бански,но си бяха обикновени памперси просто найлонови отвън.

# 7
  • Мнения: 928
Аз купих от ХЕР БЕБЕ на Мадрид, но хич не съм доволна  Naughty Май само за новородени са хубави. Тези за по-големи всичките изпуснаха и му съсипаха доста дрешки на бебо. Затова само Памперс !

jullianna, 10х за инфото. Май говорим, обаче за различни неща. Според мен памперс банския се ползва вместо бански т.е. за басейна или морето, а не под дрехи. Като го извадиш от водата трябва да се смени с обикновен. Поне аз така си мисля  newsm78 . Когато го обличам ще е с обикновен памперс.

Pipinka на Бенетон не стават, разликата с обикновения памперс била, че Бенетонските били шаренки  Confused  - това ми го обясниха миналата година в Бебелан. Тогава там продаваха такива, а мисля, че и сега ги има.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 913
И мен ме интересува въпроса с памперс-банските.Не е задължително да са на Хъджис,но да са качествени.да не ни се стича по плажа Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 668
Аха , това не го знаех , поне да не и се връзвам на тази ...  Crazy
Ще следя темата , защото и мен ме интересува !

# 10
  • Мнения: 928
Къде точно се намира Хер Бебе на Мадрид? Търсих, но в справочника го няма.
Утре, преди да тръгнем за морето, ще мина през Пипи и ако там няма мисля да отида и в Хер Бебе.

П.П. Забравих да ви кажа, че днес звъннах в Пакостник и там има със сигурност Huggies за момченце 9 - 14 кг. - 69 ст. бройката. На мен обаче ми е много далече и се отказах да ходя до там  Hug

# 11
  • Мнения: 928
Сори, намерих адреса Simple Smile
Хер бебе, бул. Мадрид 31, тел. 944 19 10  Hug
А като се върнем от морето ще ви кажа имало ли е аварийна ситуация Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 2 623
bejbi леле толкова съм отнесена, че не съм прочела, че търсиш бански а обикновени памперси  ooooh!
Аз реших да си взема от Данет ето линк:
http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=%E1%E0% … 405890a840f53b846
Ето и адресът им. Той ви е по път щом ще ходите до Хер Бебе
http://shop.danet.bg/contact_us.php
Аз си мисля, че това е по-добър вариант от тези памперс бански Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 756
bejbi леле толкова съм отнесена, че не съм прочела, че търсиш бански а обикновени памперси  ooooh!
Аз реших да си взема от Данет ето линк:
http://shop.danet.bg/advanced_search_result.php?keywords=%E1%E0% … 405890a840f53b846
Ето и адресът им. Той ви е по път щом ще ходите до Хер Бебе
http://shop.danet.bg/contact_us.php
Аз си мисля, че това е по-добър вариант от тези памперс бански Simple Smile
аз имам истински памперс бански,шорти, вътре си е с памперс от плат с найлон някакъв,изглежда надежден Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 546
Памперс бански на Huggies им  в Пакостник - цикламени, лилави, зелени и електриково сини; десенът на всичките е  на т. сини рибки само като контур. За топене във водата стават, но за плаж или стоене с тях не повече от 1-1.5 часа. м.г. ползвахме и съм що годе доволна.

Общи условия

Активация на акаунт