Сполучливи имитации на маркови парфюми - 25

  • 77 979
  • 722
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз си пръскам по косата и и няма нищо.Танчето с Парфимо няма да имаш ядове,може да им се довериш напълно.Гиза са страхотни,значи давали и мостри благодаря за инфото,Весика.Hug Да се оплача наскоро тествах парфюми на Ex Nihilo,както и техни имитации,щях да умра преждевременно,толкова да ми бяха ужасни!!!

# 391
  • Мнения: 22 867
Поръчах си пак "лалето" на заг зодиак и няколко мострички: Черната орхидея на Том Форд,
 NARCISO RODRIGUEZ for her - NARCISO RODRIGUEZ,  NARCISO RODRIGUEZ for her Eau de Parfum - NARCISO RODRIGUEZ,  Viktor & Rolf - Flowerbomb и  JO JOY DIOR, днес си ги получих. Пробите на мострите оставям за утре или за посред нощ, ако дотогава изчезне миш-маша от ароматите на Лалето и Марусята, така ги омешах, че в момента не знам на какво ухая, но ми харесва! Joy
Органзата на Живанши има ли имитация? bouquet

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мда,Органза е страхотна според моите усещания във версията на Парфен,това е класически невероятен парфюм.labrex,да споделиш после мнение,моля.Heart Днес се чудя на кой парфюм да заложа понеже сме на заведение.Rolling Eyes

# 393
  • Мнения: 22 867
Bright Crystal, за мостричките ли имаш предвид, те със сигурност са ти познати, аз нали откривам топлата вода с голяяямо закъснение заради любовта ми към Флам. Или за Органзата на Парфен става въпрос? Със сигурност ще си я поръчам, но малко по-нататък ще е.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
За мострите,за Органза и за всичко,което пробваш ще ми е драго да прочета.А това,че са ми познати няма значение,всеки тръгва от някъде,ще откриеш много хубави парфюми.

# 395
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Днес в смесения квартален магазин имаше някакви имитации с форма като на маркер, щом пръснеш в капачката и вдишаш два пъти - аромата е до там . Joy Но пък бяха с имена като на оригинали, със спестени някои думички. Утре ще си взема мостричките от Нотино, между които е Versace Bright Crystal. Подуших имитацията - изобщо не е моето. И сега не зная да съжалявам ли, че не поръчах друга мостра, или да очаквам приятна изненада. Grinning

# 396
  • Мнения: 2 165
Пристигна ми Черната орхидея от Гиза. Доволна съм и ми харесва, макар че не познавам аромата в оригинал. В началото е малко остър, но сигурно и оригинала е така.

# 397
  • Бургас
  • Мнения: 748
   Аз пък преоткрих една стара любов - Eden. Може да е на 1 000 години, но си ми харесва! Това беше и първата имитация когато съм ползвала още преди много, много време. Другите ми любимци / за сега / са  LA NUIT TRESOR и AURA. Последният е много хубав и въпреки, че със сестра ми имаме съвсем различен вкус за парфюми, напълних и на нея едно малко шишенце за проба.Мисля, че ще и допадне, а ако не - аз съм насреща. За съжаление AURA не е много траен при мен, но пръскам по-често. Лалето съм го прибрала за лятото. Всичко изброено е от ЗАГ.
   Сега се чудя кое да пробвам от ГИЗА. След споделено за харесваните от мен аромати какво ще предложите?
   И ГОЛЕМИ благодарности на  пишещите тук! HeartИ особено на Bright Crystal!:heart: Обичам ви, въпреки, че портмонето ми не споделя това чувство!

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 08:52 от pafal

# 398
  • Мнения: 18 551
Пристигна ми Черната орхидея от Гиза. Доволна съм и ми харесва, макар че не познавам аромата в оригинал. В началото е малко остър, но сигурно и оригинала е така.

Аз имам мостра. За мен е отвратителна. Мирише ми на лекарство или сироп за кашлица.На някакви сухи треви. Чудя се да й давям ли шанс. Много особена. Остра е и още как. Много силен аромат има.
 

# 399
  • Мнения: 15 311
Аз много харесвам Черната орхидея. Имам я в изпълнение на Заг и на Гиза под формата на масло. От Заг си зареждам за пореден път. Последно бях тръгнала за нея, ама си напълних виолетовата версия. Викам да разнообразя, но виолетовата не е точно моя аромат. Някак не го усещам. Не ме плени. Идва ми по цветен някак.Трябваше да си напълня черната. Да, има силен и натрапчив аромат, леко остър, но на мен много ми харесва и е безумно траен.

# 400
  • София
  • Мнения: 2 374
tanchetoo, ето тук са коментирани читавите онлайн магазини http://www.bg-mamma.com/?topic=1079239
Тестер е бутилка в магазин, от която може да си пръснеш и да тестваш парфюма. Нови тестери се продават, като бутилките са в друга кутия, накоято пише tester. Разликата е единствено в кутията на парфюма. Но някои тестери пристигат и без капачка, а други със.  Аз лично не бих дала 2 пъти повече пари, за да го взема от Витошка.

# 401
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
pafal,благодаря:heart: от Гиза пробвай Черния опиум,Скандал,ЛВЕБ,Хипнотичната отрова,Цветната бомба,Angel Muse,Пудрения Нарцисо,Обувката,Armani Code Cashmere,Elie saab Le parfum/този е по-добър от оригинала за мен/ и стои изключително добре на кожата ми.Тествай всички,пък може и да изскочи някоя страстна любов.Stuck Out Tongue Winking Eye Черната орхидея и аз не я харесвам,както и нищо на Том Форд,парфюмите му ме потрисат.

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 13:24 от Bright Crystal

# 402
  • Мнения: 18 551
Потрисат е точната дума!
Но всеки си има предопчитания.
Знаете ли читава имитация на Angel? Класическия обаче. Искам да взема оригинала,но ще е по-нататък,щоно 3 парфюма за 1 месец са ми достатъчно.
Имам още малко от имитацията на ceation lamis diable blue-сигурна,съм че я знаете. Но ми е интересно има ли друга, кояно да препопъчате. На Заг ми е най-лесно. Но ще имам път към София. Така,че мога да тествам и нещо по моловете или пък на Рефан в близост до Лъвов Мост.

# 403
  • Мнения: 22 867
След поста на Джаста Праста се сетих, че имам пробичка на Черната орхидея, та я фъснах. Не ми е лош ароматът, нито силен, ните остър, нито натрапчив. Като че ли не е съвсем мой, но по-скоро ми харесва. Пак ще пробвам след време.
Другата мостричка на JO JOY DIOR е много свеж аромат. Летен ли е? Не съм разбирач, но ми влиза в списъка с бъдещи покупки.
И NARCISO RODRIGUEZ for her Eau de Parfum одобрен. Останаха Viktor & Rolf - Flowerbomb и NARCISO RODRIGUEZ for her, но малко по-късно ще ги видя, че сега пак сътворих миш-маш парфюмен.
А Марусята и тая сутрин ми хареса, все едно съм се обвила с един от ония оренбургски пухкави шалове, дето минават през брачна халка и........плувам ли плувам в аромат на вишни, на компот от вишни. Joy Тоя моят нос не знам какви ги усеща, в лалето - липа, в Маруся - вишна. newsm78 Ама ми харесват! Heart Eyes
И не удържах, пръснах и останалите две мострички,  във Viktor & Rolf - Flowerbomb нещо сладникаво ми се наби, което не ми харесва много-много, NARCISO RODRIGUEZ for her май събра най-много точки! Peace

# 404
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Боже, Лабрекс....някога си пишех с другарче от Оренбург ❤️
Кой е този парфюм Маруся?

Общи условия

Активация на акаунт