Доколко я разбирате тази любов

  • 1 246
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394
Такаааааааа, понеже сега имам време Wink я да ви питам доколко сте възприели разните там западни странности, защото явно аз съм от онези задръстени страни с морални хорица и хич не ми се вписва в милогледа следната история.

Колежката ми - английска девойка, от тези клишета без талия, ниски и с вид на бичета, прекалено умна, твърде бяла.....абе тези, които са тук знаят за какво говоря. От типа кариеристка, *в никакъв случай не искам деца* Thinking Но именно затова,че не иска потомство ли се е хванала със 65 годишен Shocked

Още повече,че е семеен и човека най-накрая е решил да се завърне в семейното ложе! То са тръшкания, то е рев, хубаво де-страда 26-годишната жена, но прекалено прехвърля личните си проблеми в службата и почва да се изнервя обстановката. Още повече,че и той е в същия офис, слава богу на друг етаж.

Това си е неин проблем, мен никой не ме пита аз какви проблеми имам, но вие как я разбирате тази любов, още повече, че той й е дал депозита за апартамента й Confused любов или пари  Thinking

# 1
  • Мнения: 1 110
То4но така я разбирам - любов към портфейла.

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Може би едно от първите неща, на които се научих тук е да не съдя хората. Най-вече, защото не ми се иска да попадам в подобна ситуация, да бъда съдена. За любовта няма граници, така че може наистина да го обича. Дали е за пари или не....Тя си знае сама. Затова, че говори в службата...Ако си близка с нея й кажи, че трябва да се сдържа, ако не си , намери някой, който е и да й го каже...

# 3
  • Мнения: 3 371
едно от нещата, които аз пък научих , за съжаление доста късно, но все пак навреме е да не се бъркам в живота на хората и най-вече да не ги меря с аршина на моя мироглед.
пък да ги съдя, да си блъскам главата и да се чудя кой, какво, защо и как, с кого и кога - хептен не става.
а, и друго - да не ги коментирам.
не ми е тъжно, не ми е мъчно за никой, не ме учудва нищо, не страдам, не се затормозявам защото критериите ни за физика, морал, естетика и любовна химия са различни и са следствие на възпитание, интереси и генетика.

# 4
  • Мнения: 4 629
Аз нещо не схванах какво питаш? Искаш да я порицаем жената ли или какво?

# 5
  • Мнения: 1 630
Може би едно от първите неща, на които се научих тук е да не съдя хората. Най-вече, защото не ми се иска да попадам в подобна ситуация, да бъда съдена. За любовта няма граници, така че може наистина да го обича. Дали е за пари или не....Тя си знае сама. Затова, че говори в службата...Ако си близка с нея й кажи, че трябва да се сдържа, ако не си , намери някой, който е и да й го каже...


  202uu

# 6
  • Мнения: 5 475
Може би едно от първите неща, на които се научих тук е да не съдя хората. Най-вече, защото не ми се иска да попадам в подобна ситуация, да бъда съдена. За любовта няма граници, така че може наистина да го обича. Дали е за пари или не....Тя си знае сама.

 Peace Разни хора,разни идеали!

# 7
  • Мнения: 3 394
еееееее, никой не се бърка. Споко де! Просто си споделям Twisted Evil

Интересно ми е вие дали сте попадали на подобни неща, а не това дали някой се бърка или не Wink

# 8
  • Мнения: 2 257
Нейна си работа - и депозита на апартамента, и годините на възлюбения, и плоската й талия.

Интересно ми е вие дали сте попадали на подобни неща, а не това дали някой се бърка или не Wink

Гледам, че си питала, докато пишех - попадала съм на много неща, къде къде по-странни от това. Пий си бирата след изпитите и не се шашкай.  Peace

# 9
  • Мнения: 6 167
ми незнам, той как изглежда? запазен ли е?
абе, тя си знае жената, едва ли е за пари...

# 10
  • Мнения: 3 394
Нейна си работа - и депозита на апартамента, и годините на възлюбения, и плоската й талия.

Интересно ми е вие дали сте попадали на подобни неща, а не това дали някой се бърка или не Wink

Гледам, че си питала, докато пишех - попадала съм на много неща, къде къде по-странни от това. Пий си бирата след изпитите и не се шашкай.  Peace

аааааааа, не се шашкам, ти кажи какво си видяла, че от толкоз футбол луднах, а едва сега започва Money

Хората биха Тринидад и Тобаго и ела да видиш какво е по улиците-свирят, викат, радост голяма Mr. Green

# 11
  • Мнения: 3 367
странното за мен в разказаната случка е че жената дудне и споделя.това тук е биг но-но,поне в моя професионален кръг; може и домът ти да е изгорял-пак си нахилен и "прьфешънъл"иначе гърмиш..
по темата=и аз се научих да не съдя,не знам кои отде идва и каква каша е сърбал че да го меря според моите разбирания..
Анна

# 12
  • Мнения: 3 394
Остава и да ви кажа,че колежката е луда по един друг колега - испанец. Вие не обсъждате ли другите, без да им се месите newsm78 Хайде сега без прах в очите:mrgreen:

# 13
  • Мнения: 4 629
Остава и да ви кажа,че колежката е луда по един друг колега - испанец

Oooooooo заприличва на латино сериал  Grinning

# 14
  • Spain
  • Мнения: 3 750
кажи и на колежката си 4е още не е излязла от пубертета .. да се разбере сама със себе си кого , какво и колко иска  и тогава да се тръ6ка ....
 хи4 не ми харесват връзки на млади жени със старци ..не за друго а имах тук една " позната"  която е женена за такъв .. много е грозно и отблъсквашо да слу6а6а за проблемите на такава жена .. още пове4е като не може6 да  я разбере6 ... или пък по цял ден на слу6а6 колко и се прави любов и да обсъжда всеки срещнат приятел , мъж , мом4е ....
 

Общи условия

Активация на акаунт