Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 787
  • 747
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 010
Вачева, благодаря ти за включването. Ще ида да пиша в котешката тема, за да не спамя тук.

# 241
  • Мнения: 5 262
aз вместо с котка се сдобих предколедно с два робота + румба и брава ... преди имах старите варианти румба и скуба ... скуба е много по добре от наследника брава, но не се предлага вече. Нищо. Пак сега поне ги пускам алтернативно и имам малко повече време за мен, гардероба, банята и огледалото.
А и действат като компания. Мърдат наоколо и бръмчат.

Предните две вечери пекохме курабийки.
Днес няма да печем.

За теглото“ Панталоните ми казват ок, огледалото и кантара ми казват “ стягай се бре моме !

Коледното парти е утре и за вечерята е във вторник “ ще ми се наложи да се примиря с досега;ните резултати и да се докарам колкото може подобре.

# 242
  • Мнения: 15 522
Аз пък какво ли не бих дала за котка. Това е домашното животно - мечта. Никакви грижи не иска, освен да й сложиш да яде, да й почистиш тоалетната и евентуално /ако е с дълга козина/ да я срешеш. Но удоволствието да се сгуши в скута ми и да я галя е неописуемо. За съжаление получих алергия от козината им и приключих с котките Sad Сега съм с куче - ами да ви кажа там ангажимента си е голям. Каквото и да правя трябва 17 - 18 ч да съм вкъщи, за да го разходя.

Относно ПМС-то - на мен ми се пада точно за един коледен банкет да съм в МЦ и много ме е яд. Ще съм подута, нервна и ще се чувствам ужасно. А тъкмо си влязох в една рокля, с която много исках да съм облечена. Ама това ми е къмета.

Относно сладкото - свикнах без него и много рядко се сещам. Но снощи се сетих и един шоколад беше принесен в жертва. Но днес правя фаст, та ще поизчистя малко

# 243
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Вачева, благодаря ти за включването. Ще ида да пиша в котешката тема, за да не спамя тук.
Котките пишкат в тяхната си тоалетна, но ако е котарак и разгонен, може да пишка където реши, че и мирише силно. Кастрация е спасението, някъде около 5 мес.

# 244
  • София, България
  • Мнения: 812
Ще оставите котките да ни затрият темата... тцтцтц! Напоследък ям доста неправилно. Ама месецът е такъв. После имаме нова година за ново начало Simple Smile

# 245
  • Мнения: 4 576
Аз за сега удържам фронта - всичко си е както трябва и МЦ ми се размина с мъничко черен шоколад и много зъбене вкъщи в първия ден Grinning

# 246
  • Мнения: 7 736
Добър ден  wavey
приветствам коледното настроение с промоция на Линд 300гр с лешници и стафиди за 7лв  Laughing
вали сняг и това почти означава, че няма да отида до фитнеса  cold
мисля 10 дневен план за падане под 60

успешна да ви е седмицата, вталяваща и усмихната  Hug

 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman

# 247
  • Мнения: X
Добър ден  wavey
приветствам коледното настроение с промоция на Линд 300гр с лешници и стафиди за 7лв  Laughing
вали сняг и това почти означава, че няма да отида до фитнеса  cold
мисля 10 дневен план за падане под 60

успешна да ви е седмицата, вталяваща и усмихната  Hug

 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman
Малко трудно ще се получи ....с Линд-а под ръка.   Smiley
Успех!

Аз цели и планове нямам.Идват празници, пека курабийки, десерти, опитвам ги (често по няколко пъти), обмислям менюта.....та, подготовката за празника върви с пълна сила, на всички фронтове.   Laughing
Всякаквите планове са оставени в "килера на тъмно" до 02.01.2019.
Дано пораженията не са големи.Засега, след цяла седмица печене и тестване на сладкиши, промяна няма.Пък да видим....

# 248
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
мисля 10 дневен план за падане под 60


Разкажи де.
Аз омазах положението уикенда заради млечните. Да им се не види как ме разяждат. Виното изобщо не е виновно.
 Ама пък имаше кардио, това ми е успокоението Joy

# 249
  • Мнения: 7 736
мисля я, сегашно продължително време  Misc Ghost
в понеделник нали уж не ям, та планирам велики стратегии и спамя темата за коледни късмети Laughing

Таня, няколко месеца не се и сещах за млечни, не ми и липсваха. Двата последни уикенда почти само тях ям, защото няма кой една пържола да метне, ядем риби и супи и май не се дояждам. Снощи - топло прясно мляко с банан  Embarassed

# 250
  • Мнения: 5 262
Ау това последното не е за темата с лакомниците. Сега ми се дояде.
Аз се чувствам мнооого уморена, не от диети , от ежедневието и т.н. и като нямам сили за нищо си набавям . Още малко и ваканция. После деня ще стане по-дълъг и се надявам пак да придобия енергия без да е нужно да ям нещо.

# 251
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Аз качих доста и защото не мога да вляза в релси за пътуванията през месеца - при пътуване много ми се подуват краката започнах да взимам всеки ден по една таблетка хидролес слим и само след няколко дена ми олекна на краката - това ми е спасението временно само докато минат празниците пък после ще му мисля - знам че е временно решение но като напълнея - много ми прегряват краката Simple Smile

# 252
  • Мнения: 5 262
това с краката ми прилича на нещо с периферно кръвообръщение. хормоните в ред ли са?

# 253
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
По-скоро от ЕГН-то ама всички остаряваме Simple Smile Да може би имам венозна недостатъчност все пак съм бивша пушачка а пушенето съсипва вените Simple Smile

# 254
  • Мнения: 5 262
мисля първо капилярите. може да е от това, да . не знам как е било преди. но много влияние имат и хормони.

Общи условия

Активация на акаунт