пиле с домати

  • 4 677
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
дайте идея за пиле с доматен сос и гарнитура, че трябва да сготвя за утре!!!!!!!!!!!

# 1
  • Мнения: 878
ами аз го правя така :
първо сварявам пилето , ако е на парчета пак така .(можеш и да ги задушиш,но сварено е по-крехко.Вадя го ,в част от бульона ( а ако си го задушавала направо в цялото количество бульон) задушавам 4-5 големи глави лук ,подправките (дафинов лист,малко босилек,чесън ,може и бяло винце ,вегета ) ,като поомекнат слагам и количеството домати ...оставям 5-10 минути да поври и добавям месото.Така пак оставям да поври за да може да се овкуси и месото.
И за да е изцяло здравословно - доколкото може ,правя кашичка от брашно и вода и сипвам за сгъстяване.Става много вкусно и нямаш проблеми със стомаха  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 878
може и същото само че на фурна като при фурната ,нареждам свареното месо и слагам всичко друго в суров вид.Става по-гъсто и тогава можеш да направиш гарнитура картофено пюре или ориз с подправки.

# 3
  • Мнения: 614
ами аз го правя така :
първо сварявам пилето , ако е на парчета пак така .(можеш и да ги задушиш,но сварено е по-крехко.Вадя го ,в част от бульона ( а ако си го задушавала направо в цялото количество бульон) задушавам 4-5 големи глави лук ,подправките (дафинов лист,малко босилек,чесън ,може и бяло винце ,вегета ) ,като поомекнат слагам и количеството домати ...оставям 5-10 минути да поври и добавям месото.Така пак оставям да поври за да може да се овкуси и месото.
И за да е изцяло здравословно - доколкото може ,правя кашичка от брашно и вода и сипвам за сгъстяване.Става много вкусно и нямаш проблеми със стомаха  Mr. Green

И аз така, но без вегета, че не я тача особено newsm10

# 4
  • Мнения: 1 925
Малко на пилешка кавърма мяза това, май за което питаш... newsm78  И аз го правя като мамите по-горе.   Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 35 910
Правила съм Пиле качиаторе - италианска рецепта.
Не ми хареса много, но ако искаш ще ти я пусна.
Пилето ври във доматен сос.

# 6
  • Мнения: 127
приготвих го , само че изпекох пилето и добавих  задушените домати. изпържих картофки и стана мноко вкусно.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт