Препоръчайте ми хубав хотел в АЛБЕНА

  • 18 715
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Направо не мога да повярвам, че влакчето е безплатно. Само за гости на определени хотели ли е така?
От години не съм почивала в Албена,а навремето беше скъпо удоволствие и най-често ходехме пеша. Бяхме на хотел в горна зона и докато додрапаме до хотела след плаж, направо  ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 6 559
Направо не мога да повярвам, че влакчето е безплатно. Само за гости на определени хотели ли е така?
От години не съм почивала в Албена,а навремето беше скъпо удоволствие и най-често ходехме пеша. Бяхме на хотел в горна зона и докато додрапаме до хотела след плаж, направо  ooooh!
Може би не съм се изразила правилно - шатъл бус-а е безплатен, а не влакчето. Цената на влакчето е между 1 и 2 лв, но не помня колко точно. Буса е за около 3-5 минути от хотела до плажа. За колата  се плащат 5 лв. за целия престой и можеш да я паркираш навсякъде в комплекса, където нама забранителни знаци.

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 832
За колата  се плащат 5 лв. за целия престой и можеш да я паркираш навсякъде в комплекса, където нама забранителни знаци.

 newsm10 вярно Grinning Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 696
Колебая се между .Ком, Вита парк, Ралица и Ралица супериор/ако изобщо има разлика/.Така че помагайте. Приемам всякакви коментари. Може и да е друг хотел , но ALL .Да е тихо мястото поне вечер, и басейна да е голям Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 6 559
Ралица супериор (има огромна разлика) или Вита парк Peace

# 20
  • Мнения: 1 951
Миналото лято почивахме в Ралица супериор  и този месец ( от 28.08.) също имаме резервация за там. Мнооооого е хубав хотела, басейните, храната и т.н.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 6 797
А каква е цената на нощувката?

# 22
  • Мнения: 696
Миналото лято почивахме в Ралица супериор  и този месец ( от 28.08.) също имаме резервация за там. Мнооооого е хубав хотела, басейните, храната и т.н.  Peace
И аз от 28.08 искам, но ще видим къде.Разбрах , че Ралица и Ралица супериор ползват един и същ басейн-не е ли недостатъчен?Вечер тихо ли е , имам впредвид през нощта когато се спи?

# 23
  • Мнения: 1 951
Май наистина двата хотела ползват общи басейни. Не съм ходила да разглеждам Ралица.Но басейните са два, единия е много голям и не е претъпкано.Поне миналото лято не беше.Ние тогава бяхме от 24.08.


Цената на нощувката е 160лв. за двойна стая.Ние платихме преди 15.06. и хванахме 10% намаление,така че платихме по 144 лв.  Laughing
Ето ако не си разгледала хотелите http://www.albena.bg/?p=hotel_compare
А за това дали е тихо, мога да кажа,че миналата година стаята ни беше не от лицевата част на хотела,където са басейните, ресторанта и бара, а отзад - към една горичка, и естествено беше тихо.Но сега доколкото разбрах стаята ни е точно към басейна и ще видим дали е тихо  и спокойно  Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 6 559
Басеййните се няколко и няма проблем. По-тихият може би е Ралица , но е 3 звезди, а Супериор-а е 4. За вечер на зная , но през деня на басейните тече анимация на 4 езика, която се чуваше и във Вита парк със същата сила като тази във Витак парк (т.е все едно че е в нашия хотел), но пък на моите деца не им пречеше. Басейните, обаче са на около 50-70 м и от двата хотела, така че не са ти баш под прозорците. Най-тихи в Ралица супериор са стаите, гледащи към хотел Лора, защото той няма байсейн.

# 25
  • София
  • Мнения: 676
Според мен първо провери къде има места, които те устройват, защото не мисля, че ако досега не си направила резервация изобщо ще можеш да избираш...

# 26
  • Мнения: 696
Според мен първо провери къде има места, които те устройват, защото не мисля, че ако досега не си направила резервация изобщо ще можеш да избираш...
На резервационната система на Албена показва че има места във всички

# 27
  • Мнения: 525
Ние се обаждахме на едната Ралица и казаха,че не са заедно(май са ги разделили).

# 28
Определено Ралица 4*.
Не искам да те разочаровам, но няма гаранция, че ще ти потвърдят резервацията (дори и предплатена) и няма да се окажеш (недай си Боже) в Лазур или Днепър, а да си ползваш инклузива в съседен хотел. В това отношение Албена е отвратителна.
А защо се спря точно на Албена ?!

# 29
  • Мнения: 696

А защо се спря точно на Албена ?!
А ти какво ще ми предложиш?

Общи условия

Активация на акаунт