18 Юни - Ден на бащата

  • 2 143
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 260
В неделя от 5 часа в Южния парк ще има празник по случай Деня на бащата  Simple Smile Разбрах, че щяло да има игри и награди за малчовците и татковците   football

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Как ще го отбележите?

Идеи???
...хм-хм.......
Свирки    Whistling

# 32
  • Мнения: 7 430
Тук в Канада също се празнува днес Peace
Ще ходим на барбекю с приятели, а и имам подарък за него...не е бебето де Wink

# 33
  • Мнения: 822
Дидка,нищо не се знае...Току виж сте зарадвали татито на този ден... Peace
Нашият татко си пожела здравословна закуска и здравословна вечер... Mr. GreenКаза,че може да пропусне закуската и да премине направо към вечерта,та ще видим...
Иначе има традиция,подобна на тази в деня на майката.Майката и децата,или само децата,ако са по-големи, приготвят за таткото закуска-изненада.Имат си по-популярни рецепти за палачинки и омлети на този ден.На обяд - барбекю.Тук мисля,че таткото се вихри и обслужва домочадието...Може и да бъркам. newsm78Или извежда семейството някъде навън.Децата приготвят някакъв подарък,най-често сътворен от самите тях.
Аз вече дарих нашия татко с нова риза и няколко тениски. Имаше подарък и от дечко от детската градина.Утре -вечеря по желание на празнуващия...

Прехвърлям топката на Кейси,защото така и не разбрах,каква ще бъде нейната изненада... Mr. GreenНали се отказа от кухненските престилки...

Общи условия

Активация на акаунт