С коя диета сте отслабнала най бързо?

  • 17 526
  • 65
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравей те въпросът ми е с коя диета сте отслабва ли най бързо когато има нужда от повече кг, за сваляне. Сигурно има много такива теми, но все пак.

# 1
  • Мнения: 337
90 дневна диета.  Минус 25 кг. 😃
Преди години имах хормонални проблеми и рязко напълнях. Благодарение на тази диета се върнах във форма.

# 2
  • Мнения: 229
Здравей те въпросът ми е с коя диета сте отслабва ли най бързо когато има нужда от повече кг, за сваляне. Сигурно има много такива теми, но все пак.
Има една на Атанас Узунов във Фейсбук имат група. Много народ я прави и отслабна. Но не се яде хляб и сладко и ориз и картофи. Много условия! На мен ми е трудна!

# 3
  • Мнения: 229
Здравей те въпросът ми е с коя диета сте отслабва ли най бързо когато има нужда от повече кг, за сваляне. Сигурно има много такива теми, но все пак.
https://www.facebook.com/groups/2098204050408545/

# 4
  • Мнения: 381
Според мен, най-добре е, когато се яде често, но по-малко без кой знае какви ограничения. Без газирано и сладко естествено. Но трябва и повече физическа активност. Аз поне така отслабвам, не си съсипвам нервите с пазене на диети. Успех!

# 5
  • Мнения: X
Колкото по-бързо отслабнеш, толкова по - бързо ще върнеш кг. Бързото отслабване предполага драстични ограничения. Последвани от неконтролируем апетит после... Аз свалих над 30 кг за 2 години. Поддържам ги без никакви усилия засега... Т.Е., те сами се поддържат. С ВМ НВ хранене.

# 6
  • Мнения: 864
Най-правилното отслабване е не с диети, а със здравословно хранене в малки количества по 5 пъти дневно. Всяка диета затормозява излишно и организма, и съзнанието. А веднага след като преминете към нормално хранене килата се връщат, в повечето случаи двойно.

# 7
  • Мнения: 48
Монодиета и диета със зелева супа

# 8
  • София
  • Мнения: 500
Подкрепям за монодиетата

# 9
  • Мнения: X
Може би е добра идея, да се споделя и след коя диета бързо свалените кг още по-бързо се връщат.
Защото, целта не е ли, свалените кг да си останат свалени?

# 10
  • Мнения: 17
Може би е добра идея, да се споделя и след коя диета бързо свалените кг още по-бързо се връщат.
Защото, целта не е ли, свалените кг да си останат свалени?


Значи, занимавам се от 15 години с фитнес и ще ви кажа няколко прости правила. Има 100 видове диети.
Аз свалям и качвам по 7 кг, когато преценя и това става, на база много години опити. Най-важното, е едно - движение, хранене по 4-5 пъти на ден, много вода, чай за пречистване на организма и повече фибри.

Всяка диета се базира на тези прости правила. Забравете да отслабнете, каквото и да пиете, ако приемате само пържени храни, нямате бяло месо и фибри в храната си.

Това е просто начин на живот, така помагате за цялото си здраве, а не просто да отслабнете. Когато водите такъв начин, ще пазите килограмите си до когато искате. Съвсем малко промени са нужни.

# 11
  • София
  • Мнения: 500
Много съжалявам Красимир, но това е режим за подържане на кг. Тук повече сме леко закръглени дами, а жените свалят по различно от мъжете......
Аз например трябва да искарам поне 2 седмици на диета за да ми дойдат сили за движение, а и ми са забранени упр. с тръскане, подскачане и нищо силово. Остава йога, това е за здраве не за сваляне. Да не казвам, че ако почна да ям по 5 пъти с моя метаболизъм и хашимото ще вдигна 15 кила от раз. Ха-ха 5 пъти немога да ям и да искам, защото не ми се яде толкова, а пилешко невкусвам гади ми се от него. За мен бройлерите са най- вредното нещо за ядене.

# 12
  • Мнения: 864
Упражненията и тренировките са за добра физическа форма, не и за сваляне на килограми. В храната е разковничето. Пет пъти е нормално да се храним, но в малки количества. Количество +вид храна е правилната комбинация за ефективно сваляне на килограми.

# 13
  • Мнения: X
Скрит текст:
Може би е добра идея, да се споделя и след коя диета бързо свалените кг още по-бързо се връщат.
Защото, целта не е ли, свалените кг да си останат свалени?


Значи, занимавам се от 15 години с фитнес и ще ви кажа няколко прости правила. Има 100 видове диети.
Аз свалям и качвам по 7 кг, когато преценя и това става, на база много години опити. Най-важното, е едно - движение, хранене по 4-5 пъти на ден, много вода, чай за пречистване на организма и повече фибри.

Всяка диета се базира на тези прости правила.
Забравете да отслабнете, каквото и да пиете, ако приемате само пържени храни, нямате бяло месо и фибри в храната си.

Това е просто начин на живот, така помагате за цялото си здраве, а не просто да отслабнете. Когато водите такъв начин, ще пазите килограмите си до когато искате. Съвсем малко промени са нужни.
Хранене 4-5 пъти на ден държи инсулина перманентно висок, което не е добре нито за здравето, нито за отслабването.
Аз отслабнах именно с мазни, понякога и пържени храни, почти без бяло месо и с минимум фибри.Мен фибрите ме подуват, хич не ми понасят.Единствените фибри, които ям, са от краставици, домати, зеле понякога, тиквички, патладжани, гъби, моркови, лук, чесън, праз, броколи, карфиол....
Зърнени не ям, освен в коледните сарми с ориз.

# 14
  • Мнения: 864
Скрит текст:
Може би е добра идея, да се споделя и след коя диета бързо свалените кг още по-бързо се връщат.
Защото, целта не е ли, свалените кг да си останат свалени?


Значи, занимавам се от 15 години с фитнес и ще ви кажа няколко прости правила. Има 100 видове диети.
Аз свалям и качвам по 7 кг, когато преценя и това става, на база много години опити. Най-важното, е едно - движение, хранене по 4-5 пъти на ден, много вода, чай за пречистване на организма и повече фибри.

Всяка диета се базира на тези прости правила.
Забравете да отслабнете, каквото и да пиете, ако приемате само пържени храни, нямате бяло месо и фибри в храната си.

Това е просто начин на живот, така помагате за цялото си здраве, а не просто да отслабнете. Когато водите такъв начин, ще пазите килограмите си до когато искате. Съвсем малко промени са нужни.
Хранене 4-5 пъти на ден държи инсулина перманентно висок, което не е добре нито за здравето, нито за отслабването.
Аз отслабнах именно с мазни, понякога и пържени храни, почти без бяло месо и с минимум фибри.Мен фибрите ме подуват, хич не ми понасят.Единствените фибри, които ям, са от краставици, домати, зеле понякога, тиквички, патладжани, гъби, моркови, лук, чесън, праз, броколи, карфиол....
Зърнени не ям, освен в коледните сарми с ориз.


С тези мазни храни правили ли сте прегледи и изследвания дали не са увредени вътрешни органи?
Междинните хранения как си ги представяте? Нали нямате предвид пържола или тройка кебапчета? Филия хляб с нещо или няколко бисквити са достатъчни за 10 и 16 часа.
Не знам колко е вредро качването на инсулина, но със сигурност смъкването му и мнооого по-вредно. При падане на нивата на инсулина спира притока на кислород към мозъка, умират клетки...Последствията си ги преценете вие.

Общи условия

Активация на акаунт