Искам да споделя с вас радоста си и искрената ми благодарност към Надя Желязкова. С няколко думи историята е следната:

Сестра ми има 2 деца. Второто, момченце на 4 години, до преди няколко месеца не говореше. Изобщо. Даже най-елементарни срички. Само викове, крясъци и бръмчене. Както казваше баща ми "репетето му не работи". Племеника се беше специализирал в жестовете и мимиката и обясняваше всичко чрез тях. Наложи се да потърсим логопед, който да идва у майка ми (родителите ми гледаха децата, а сестра ми беше в чужбина). Попаднахме на "леля Надя". С много труд, нежност и търпение тя успяваше да го накара уж на игра да започне да повтаря.  Започнаха с най-елементарни неща - какво прави кравата, котето, кучето. Сега почти година след първите ужасно трудни месеци, малкият прави прости изречения от 4, 5 думи. Той е щастлив и много бърбори, когато е с нея. В градината мълчеше по цял ден, но вече и там се отпуска да приказва.

Днес бях с него и видях удивителният напредък, който е постигнала. Освен това се оказа, че тя е "нова" мама. Има дъщеричка на 40 дни. Разговорихме се и аз реших да ви разкажа за нейният труд и успех. Горещо я препоръчвам.

Пуснах координатите и в обявите за гледане на деца и помощ в домакинството тук:

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=180438#180438