NIVEA Baby: "Моят първи крем" - първата грижа за бебето от първия му ден

  • 10 309
  • 184
  •   1
Отговори
  • Мнения: 206

Oт самото му раждане и през следващите няколко години, за бебето най-успокояващото нещо на света е допирът на мама и татко. И именно в подкрепа на тази нежна връзка NIVEA Baby създаде "Моят първи крем", който да се погрижи за бебешката кожа от главата до петите.

"Моят първи крем" е с изключително деликатна формула и лека текстура, подходяща за грижа и масаж на цялото тяло на бебето. Лесно се разнася по кожата и се абсорбира перфектно. "Моят първи крем" овлажнява кожата, предпазва я от влиянието на вредните външни фактори и подпомага естествената ѝ защитна бариера. Не съдържа парабени, алкохол, оцветители и минерални масла и е преминал клинични и дерматологични тестове.

Ние вече предоставихме възможност на 15 наши потребители да бъдат сред първите, които ще тестват "Моят първи крем". Ето и някои от техните впечатления:

Използваме кремчето ежедневно. Текстурата му е нежна, лесно се нанася и бързо попива в кожата. Впечетлена съм от мекотата която остава след нанасяне.

Страхотна текстура и аромат, възхитена съм.

От няколко дни малкият ми син е с хрема и борим зачервяванията около носа с крема. Справя се доста успешно - нежен и омекотяващ разранената кожа.

Много добри продукти с приятен аромат, добра консистенция, отлична хидратация. На малкия любим му е кремът - цяла вечер бърка в него и се маже.

Особено сме впечатлени от приятната текстура на крема, лесен за нанасяне, попива чудесно като не оставя мазни следи, хидратира и омекотява кожата на бебка. Ползваме го за цялото тяло веднага след баня вечер, а през деня след като сменям пелените и при необходимост за лицето, шията и ръчички след зачервяване. Освен приятният и ненатрапчив аромат, съдържащите се натурални масла от слънчоглед и бадем се съчетават чудесно в тази нова формула. Благодарим ви, ще ви останем верни приятели и ползватели!

Децата ми са с чувствителна кожа. Използвах крема и за дъщеря ми, и за сина ми. И при двамата нямаше нежелани реакции, а само хидратирана и мека кожа. Доволна съм и впечатленията ми са изцяло положителни.

Изненадана бях от леката текстура на крема. Имам крем на Нивеа в дамския му вариант и е доста по-плътен и тежък. Противно на очакванията ми, кремчето се разнася много лесно, особено на леко влажна кожа, попива бързо, не оставя мазен филм, не цапа дрехите и хидратира добре. Много съм доволна и ще продължа да го ползвам и за себе си, и за детето.


      Подходящ за лице и тяло
Предпазва и овлажнява
Обогатен с масла от слънчоглед и бадем
Лека и бързопопиваща текстура
Формула без минерални масла, парабени, оцветители и алкохол

Включете се в предизвикателството на NIVEA Baby и BG-Mamma и бъдете сред петдесетте, които ще тестват "Моят първи крем":
Споделете до 25.11.2018 г. в настоящата тема каква беше вашата първа емоция при първата среща с бебчето ви. 50 от участниците ще получат като награда "Моят първи крем" и мокри кърпички NIVEA Baby.


Моля, запознайте се с общите условия на нашата активация ТУК.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 16:01 от Pедактop

# 1
  • София
  • Мнения: 22 852
Много е трудно да се опише с една дума - вълнение, щастие, любов, облекчение ( че се е родило живо и здраво). Ако все пак трябва да избера само една, то тя ще е щастие Heart

# 2
  • Мнения: 230
Когато зърнах това малко същество изпитах огромна радост и щастие, че виждам нещо толкова желано, създадено с много любов.

Последна редакция: чт, 15 ное 2018, 19:06 от DanniM

# 3
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Любов, щастие, страх, тревога... Вихрушка от емоции връхлитащи едновременно.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 490
Когато видях бебето си за пръв път, изпитах смесени чувства - радост, щастие, благодарност, тревога, съмнения и несигурност. Несъмнено това е най-милият момент в живота ми. Heart Exl

# 5
  • Мнения: 14 700
Щастие,радост,любов. ❤

# 6
  • Мнения: 441
Безмерно щастие и любов ❤

# 7
  • Мнения: 642
Когато видях дъщеря си за пръв път изпитах най голямото щастие и любов на света. Да знаеш че частичка от теб ще остане и след теб е уникално. А сега чакаме да се видим живот и здраве декемви месец и с малкия господин 😍

# 8
  • Мнения: 63
В първия момент не знаех къде съм от вълнение. После си казах "Бооожеее ,колко е красив" 💕

# 9
  • Мнения: 1 000
Аз се надявам да изпитам това неописуемо чувство на щастие и безмерна любов към малкото същество другия месец . В момента тези чувства са може би различни , защото усещаш само ритничетата на твоето второ сърчице💕 , но когато го видиш , всичко се осмисля всяка сълза , трепетното очакване 😊
Ще се радвам да имам възможността да тествам продуктите на Нивеа върху моето бебче , когато се роди 🤗

# 10
  • Мнения: 28 704
Безпрекословна любов и мъничко тревога дали всичко ще е наред.

# 11
  • Сф
  • Мнения: 10 567
Когато чух и видях първия плач на моето бебе, първата глътка въздух , изпитах огромно облекчение, спокойствие и топлина.
Мислено и подарих цялото щастие на земята!
Един невероятен миг е това,  както за мен, така и за всяка майка! ❤

# 12
  • София
  • Мнения: 9 083
При първата среща с бебчо - комбинация от това да не знам къде се намирам и безмерно щастие.

# 13
  • Мнения: 3 834
Вълнение, любов, щастие!

# 14
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Тя тази емоция не може да се опише, трябва да се изживее, то е същото като бебешкият аромат, можеш само да го усетиш....... - щастие, любов, завършеност и страх

Общи условия

Активация на акаунт