Бартолинова жлеза възпаление

  • 672
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! На 20 години съм и имам възпалена бартолинова жлеза от около 2 месеца! Нищо не ми помага от изчетените от форума съвети и реших да отида на хирург, който ми каза да мисля за операция. Имало вариант и с антибиотик, но шанса бил малък. Късно съм била отишла и се било хронизирало. Въпросът ми е има ли смисъл да пробвам с антибиотик, защото наистина не ми се иска да се оперирам, а ме боли и не знам дали направо да лягам под ножа или все пак да изтърпя още няколко дни пробвайки да се излекувам с антибиотик... Sad

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 565
Ами, вместо да бяхте ровили из форума да бяхте отишли на време на лекар. Самолечението е опасно нещо, още повече в такава нежна зона. Сега, пак питате нас, а може да губите ценно време. След като питате, ще ви кажа, опитайте с антибиотик, но под наблюдение. Скалпела няма да избяга като крайна мярка.

# 2
  • Мнения: 2
Еми аз ходих и на гинеколог и там пък ми казаха, че не съм за операция и ми изписаха други лекарства... Та не знам на кого да вярвам вече... Благодаря иначе за отговора

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 565
Поискайте трето мнение. Опитайте тогава с тея антибиотици, след като има шанс, макар и малък - хванете се за него. Или поискайте трето мнение.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 782
С антибиотик се оправих навремето , забравих  му името, ама не съм  чакала 2 месеца. Не мога да разбера и как си издържала толкова, аз вече едвам си сядах на Д-то...

Общи условия

Активация на акаунт