Колко ви помагат татковците след раждането?

  • 2 274
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 949
Според нашият тати докато детето стане на 1 година има нужда само от мен и затова и нищо не прави за нас (издържа ни финансово)

# 31
  • Мнения: 1 544
Помага каквото и когато иска ,но тъй като аз не се отличавам като особено добра домакиня и не върша почти нищо имам време да се грижа за децата и не ми трябва много помощт.

# 32
  • Мнения: 2 751
Здравеите,

Бих искала да разбера колко помощ получавахте от таткото след раждането? Нашиат нещо все го ниама: или е на работа или гледа мачове и започвам доста да се нервирам. Ще споделите ли как беше при вас? Благодариа предварително!
Здравей!
Нашият татко много се включва в отглеждането на детето.
Но аз изисквам много от него. Постоянно му повтарям, че колкото повече го гледа, толкова повече се привързва Калоян към него и толкова повече го обича. Ей такива неща му приказвам и гъделичкам.  Laughing Sunglasses

# 33
  • Мнения: 1 108
Нашия татко ми помага много
Мие дупето, сменя памперс, облича Хрис.Храни го.Разхожда го.Двамата се гледат и разхождат.Естествено, когато си е в къщи,а това е само в събота и неделя

# 34
  • София
  • Мнения: 39 740
Помагаше ми доста... освен в случаите когато се прибираше от работа след 00:00. Ще си похваля мъжа Simple Smile Щом и памперс се научи да сменя, и акано дупе да мие Simple Smile
И през нощта ме е отменял за храненето - е разбира се, само бутилка мляко е държал Simple Smile

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Много помага - когато има възможност, естествено. Но с каката помагаше още повече, но все пак тогава работеше само на едно място и имаше време.... а сега свободното му време е рядкост  Cry

# 36
Blagodaria na vsichki koito se vkluchiha i mi otgovoriha. Nie s tatkoto si pogovorihme hubavo prez sabota i nedelia i veche se vijda kolko goliama polza ima. Razpredelihme zadaljeniata i veche se staraja da ne se draznia che ne se seshta da napravi neshto, a prosto go molia da go napravi i toi bez vazrajenia go varshi. Moje bi i az biah iznervena povechko sled rajdaneto i zashotto maika mu e tuk i predimno tia mi pomagashe toi mnogo mnogo ne se vkluchvashe. No sega vsichko e nared. Dano taka i da prodalji i za v badeshte. Oshte vednaj mersi na vsichki i dano tatkovcite prodaljavat vse poveche da ni pomagat.Simple Smile

# 37
  • Мнения: 670
През деня е на работа, но когато се прибере, помага във всичко. Къпе, прави вечерен тоалет, докато кърмя слага вечерята. Понякога става през нощта, когато беба мрънка за вода или я успокоява, завива...
Почивните дни я взема сутрин, за да поспя още малко.
Помага ми, защото така оправяме и приспиваме малката по- бързо, и можем спокойно да седнем и да си говорим, да гледаме филм или мач.
Естествено понякога е уморен или просто го мързи... това е нормално.. и на мен ми се случва доста често.

# 38
 Rolling Eyes Rolling Eyes ooooh! ooooh! Thinking Thinking Thinking Blush Blushе аз гледам да помагам ама наистина може и повече Thinking Thinking

# 39
  • Мнения: 5 391
Доста е зает, но като се прибере къпе, приготвя вечеря докато кърмя, през почивните дни се разхождат по мъжки Laughing

# 40
  • Мнения: 8 505
Взе си годишната отпуска и почти месец беше плътно до мен.Сега помага,когато не е на работа.
Иначе е добре да му кажеш с какво точно да ти помага-посочи му конкретни неща,така ще му е по-лесно.

# 41
  • Мнения: 10 563
Много - аз съм го къпала само веднъж и то, защото той беше в командировка Simple Smile! Като е в къщи не ми дава да му сменям памперса. Чисти, мие чиний, храни го, абе супер татко е!!! Да си го похваля Heart Eyes!

# 42
  • Мнения: 240
Ние сащо не можем да се оплачем от нашия тати.Той страшно много ни помага.Когато се прибере след работа изцяло той се грижи за дребчо - храни го гушка го сменя памперса , преоблича го .После си играят , писпиват и така до къпането - къпем го заедно.Дори сутрин в 6 става да му направи млякото и да го нахрани.През почивните дни по цял ден се занимава с беб и аз имам време и за себе си тъй като при нас няма баби и се справяме сами.Дори и мръсните чинии вечер са негова задача.Той е цяло съкровище и най хубавото е че винаги се е стремял да ми помага вкащи даже и преди да станем трима.Пожелавам такъв мъж на всяка жена.Нали важното е да си помагат хората в семейството. Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 528
О помага и то доста.Като се прибере след работа си играе с нея.За 9 месеца два пъти само съм я къпала.Пез останалото време той си я къпе.Хвърля боклука когато му го сложа на обувките и готви.Аз само чистя  правя папото на малката.Сменя памперси а събота и неделя ако е станал по рано я взима при него в другата стая зада може принцеса МАМа да се наспи.

# 44
  • Мнения: 2 959
Доста, дори и само с ходенето на работа, осигурявайки ни по таз начин средства за живот и безгрижно всекидневие на нас с Даничка. За което съм му адски благодарна. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт