Как е с 2-годишно на море?

  • 1 577
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 021
:
dessita_i, не се познаваме, но виждам, че детенцето ти има рожден ден днес - да ти е жив и здрав и много да те радва!!!  bouquet
Благодаря Bubeto The Cool с голяяяямо закъснение за пожеланията!
Ние утре отиваме за кратко в Созопол и ще ви кажа как се е представил малкият Мишок!

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Гонене във водата и по плажната ивица - тъй е на плаж с дечурлигата. Спасение намирам в басейнче с малко морска вода. Много й харесва да кисне там и да играе с играчки.
Приятен плаж!
И честит рожден ден! Много здраве!

# 17
  • Мнения: 8 917
И на нас ни предстои същото, но свекър ми и свекърва ми ще почиват в същия курорт по това време, именно за да са наблизо, ако положението стане напрегнато. Мисля, че е най-удачно да отидете с по-голяма компания, приятели, роднини или някой, на когото да може да поверите детенцето поне за малко... Peace Приятна почивка! (Дано е почивка, наистина!) Peace
dessita_i, не се познаваме, но виждам, че детенцето ти има рожден ден днес - да ти е жив и здрав и много да те радва!!!  bouquet
Ами ние миналата година си взехме майка за детегледачка,но имам чувството че тя неможе пълноценно да си почине от нас.Не че се е оплакала. Laughing
И нашият вариант ще е такъв Peace Майка ми от години не естъпвала на морето - не го долюбва много, много, но за Гери е навита Laughing

# 18
  • Мнения: 2 700
При всяко дете е различно. Аз мога да кажа как е било при нас на 1г.8м. На плажа не сме имали никакви проблеми, защото дъщеря ми отказваше да стъпва боса по пясъка /а в пясъчник нямаше проблеми да играе/ и морето не я влечеше особено. Чак към края се осмели и тогава вече нямаше излизане от водата. Като цяло доста спеше, в смисъл, че очевидно от изпаренията й се случваше да заспи на самия плаж. Играеше в надуваем басейн.
В заведенията, обаче, нещата не стояха така. Влизахме в заведения, които отговарят на определени изисквания от сорта на: масите да са относително раздалечени една от друга, да не се излиза директно на улицата, наблизо да има нещо детско и т.н. Като цяло по заведенията се редувахме на половин час дежурене и реално много малко сме седяли заедно на маса.

# 19
  • Мнения: 1 645
Миналата година си беше голям зор.
Дани беше на 1г и 3 месеца.
В количка изобщо не стоеше,абсурд беше да седнем някаде и да се нахраним като хората,(за това си поръчвахме от ресторанта и си хапвахме в стаята)
На плажа също нямаше рахат - искаше все във водата да кисне.
Почти насила го изкарвахме от водата Embarassed,придружено от страхотни писъци и викове.

Предчувствам ,че тази година ще е още по голям зор.
Поне на плажа ще имам рахат - спазарили сме се с мъжо,че той ще го гледа когато сме на плажа,че искам тази година малко да се пекна,да проличи че съм била на море.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
Ние в събота отиваме на море за 7 дни и много ме вълнува въпроса. Нашата маймуна е на почти 2 год. , ще сме с още едно семейство с детенце на 1 1/2 г. и се надявам да не ги гоним много по плажа и заведенията. Peace

Да не те отчайвам, но това Ви чака Laughing
На плажа може и да е по-спокойно, но в заведение ooooh!
Още повече когато са две и повече деца(едното увлича и другото да правят "глупости").

 Като бяхме за пръв път с дъщеря ми на море (имаше още две момченца на нейната възраст) - направо се видяхме в чудо. Сядаме да вечеряме и хоп Креми се появява с един рул за лодка - отскубнала го от стената (където е бил за украса и ни го носи ooooh!), на другата вечер както ядем и децата тичат и ни съобщават "Счупихме една делвичка с мед"- отивам и какво виждам-  една огромна делва, добре че вярно не беше с мед ooooh!, на третата вечер едното момченце повърна върху сервитьора ooooh!. После вече си вечеряхме в градината на квартирата Wink .
  Ще видим сега как ще бъдем с двамата - уж са големи, но...никога не е късно за изненади.
 

# 21
  • Мнения: 3 042
Минелата година като беше на 10 м малкият беше много, ама много добричък на морето всичко си изяждаше. Но тази година когато е на 1г9м и вече ходи изобщо не е послушен. От няколко дни сме на морето, но вече ставам луда.
На плажа само до морето седи и някой трябва да стои при него да го наглежда, а на кака му нямам вяра да го оставя, нищо че съм няколко метра по-нагоре. Докато се храним за известно време успяваме да го залъжем с храна да стои мирен, но в един момент вече не издържа да седи и става ужас..........Първите дни нямаше почти апетит, сега започна да се оправя, но яденето ни е голяма мъка.А в къщи си се храни нормално.
Като цяло минелата година беше много по-лесно да го гледам, докато бяхме на морето отколкото тази година.

# 22
  • Мнения: 3 537
Е, недейте да ни плашите така! #Crazy

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Е, недейте да ни плашите така! #Crazy
Въоръжете се с нерви и търпение, не забравяйте, че децата ни опознават света и поведението им е напълно логично, въпреки че не желаем почивката ни да премине по този начин, но пък е забавно (след време като се сетя за премеждията от миналото лято).

Приятна почивка на всички и особено на родителите, които няма да имат придружители (баби, детегледачки и др.).

Общи условия

Активация на акаунт