Уф пратете ми линк с гимнастика или ме застреляйте...

  • 4 602
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Помощ мами искам гимнастика за стегнат ханш и бедра newsm17 Абе незнам как сте вие,ама аз след раждането имам огромен ГЪЗЗЗЗЗ уфффф върнах си кг,но задника ми увисна Weary  и никакъв джогинг не ми помага,плуване също Imp  Imp
Явно трябват специфични упражнения,но с бебка се гледаме сами и познайте как имам време за фитнеси #Milti  #Milti
Баси направо ме е срам да стана да ме не гледат хората newsm11 Искам си пак 90те см от предиииии ще се пръсна от яд.....млеее свинче съм голямо,сланина,сланина..бах маааму трява да направя нещо..мъжо и той мине замине и пляаас по месестата издадена част и аз като желе друс друс друс...... newsm77
Помощ cry

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Аз си изтеглих Тае Бо от тук

# 2
  • Мнения: 470
не отваря страницата

# 3
  • Мнения: 2 323
Цитат на: ina
не отваря страницата

не ти се отваря, защото е сайт с free музика, филми и каквото си поискаш, пък това е забранено и е само за бг ползване newsm48 да живее бг хакарство!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 310
Logo5ka, много благодаря за линка. Много ентусиазирано започнах да свалям, почти се разсъблякох и заех стартова позиция и...... уви, това, което съм свалила е без звук, което доста намалява удоволствието. Свалих всичко и всичко е без звук. Sad
Някой знае ли какъв е проблема? Моля, помагайте, че пак ще си имам оправдание да не правя упражнения!

# 5
  • Мнения: 9 894
при мен звукът е идеален, само картината е малко зле, но не е трагично...да не си разбутала някакви настройки?

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 310
И аз си го помислих, но не би трябвало. Не съм правила нищо по-различно от нормалното сваляне. А пък толкова се зарадвах....

# 7
  • Мнения: 1 017
Ако имате Emule  си потърсете Winsor Pilates, супер е тази гимнастика newsm39  и има точно за стягане на бедрата и ханша!!! newsm53
Аз си дръпнах такава гимнастика за отслабване, но засега не мога да кажа лични впечатления, че съм я играла newsm44  само 3 пъти, обаче си натоварва точно където трябва!!!!
А и по фрии  oops сървърите я има, но само за Бг! newsm45

# 8
# 9
  • Мнения: 2 099
ЦЦЦЦ нищо не ми се отваря оттук Sad  Sad Ни тае бо ни пилатекс Sad  Sad  Sad
Явно ще си ходя кат чудовище друс друс друс,желе съм дааа Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Няма да можеш от Германия да изтеглиш нищо free. Или някой да ти донесе записано на VHS/CD/DVD пиратско копие, или ти като си идваш, да си вземеш оттук, или вадиш кредитката и купуваш оригинално копие, туй са вариантите ти.
Иначе и аз съм за пилатес (и аз се каня да ги правя), тае бо-то много подскокливо е за мен...ще се срутя през панелния под при долните съседи.

# 11
  • Мнения: 1 017
Може да се изтегли само през е-mule от чужбина е верно става малко бавничко ама става.

# 12
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Цитат на: boo

Иначе и аз съм за пилатес (и аз се каня да ги правя), тае бо-то много подскокливо е за мен...ще се срутя през панелния под при долните съседи.

Верно е подскокливо, но не можах да продъня панелката, а пък малкия с какъв интерес ме гледа........ много му е забавно да му подскачам.

# 13
  • Мнения: 1 338
Цитат на: nelipyxo
Помощ мами искам гимнастика за стегнат ханш и бедра

Препоръчвам ти Claudia Schiffer - Perfectly Fit - Buns

# 14
  • Мнения: 1 517
А нещо за провиснал корем, който мога да сгъна на няколко ката?  Sad

Общи условия

Активация на акаунт