Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 10

  • 84 991
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Да, аз го ползвам. Купувах си от другия вид на Балеа, който е със 70% олио, но последния път видях този и реших да го пробвам.
Харесва ми. Отново ще си го купя. През зимата използвам само душ олио, защото ми е суха кожата.

# 271
  • Мнения: 4 372
Да, отговаря на цената си.

# 272
  • Мнения: 5 207
Вече има резервни глави за „звуковата“ четка за зъби. Два броя за 13 лева.

# 273
  • Мнения: 1 334
Guess, благодаря! Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 963
Guess ти взе ли си? Може ли някой да потвърди, че стават за Филипса?

# 275
  • Мнения: 17 972
Четката може ли да се купи с отстъпка за рожденик?

# 276
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Четката може ли да се купи с отстъпка за рожденик?

Може.

# 277
  • Мнения: 17 972
Коя термозащита ще ми препоръчате? Или някоя серия, от която сте доволни?

# 278
  • Мнения: 2 025
Търся универсален препарат за мебели/черна техника и пр., който да е подходящ за малки деца. Всех някакъв спрей Чисто, обаче така силно мирише, че ще го ползвам само в банята и кухнята. Има ли нещо подходящо в ДМ?

# 279
  • Мнения: X
Вчера забърсах няколко продукта и веднага ги изпробвах с вечерния душ.

Душ гел за чувствителна кожа - взех го по препоръка в един блог, заради изчистения му състав. Душ гел като душ гел, върши си работата, пени се умерено, което за мен е плюс, защото не понасям обилната пяна, има лек, неопределен мирис на чисто, който не остава дълго по кожата, което за мен пак е плюс - ползвам лосион за тяло и не обичам да ми се смесват ароматите.

Скраб за тяло с морска сол, с аромат на лимонена трева - сама си го изнамерих, отново много приличен състав, средно големи пилинг частички, които ексфолират доста яко, така че трябва да внимавате да не си свалите кожата. Като потенциален минус отчитам мазният слой, който остава след използване - скрабът имал за цел и да замести лосион или олио за тяло, но аз нямам нерви и време да чакам да попие, така че минавам с душ гел и така го отмивам.

Хидратиращ крем за лице за нормална до комбинирана кожа - отново сама си го изнамерих, последствие разбрах, че е често препоръчван продукт - изключително приятно изненадана съм. Не съдържа парабени, сулфати и спиртни алкохоли, чак не можах да повярвам, че дрогериен крем може да има такъв изчистен състав. Мирише много приятно, лек и попива бързо, не мазнее за разлика от крема на Микса, не ми лъсва лицето от него. Доволна съм, препоръчвам с две ръце.

# 280
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Хм, не бях виждала този пилинг на Балеа. Ще пробвам и аз! Благодаря за отзива! Simple Smile
Предполагам, че има и други аромати/видове?

# 281
  • Мнения: X
Хм, не бях виждала този пилинг на Балеа. Ще пробвам и аз! Благодаря за отзива! Simple Smile
Предполагам, че има и други аромати/видове?
Не,  от серията totes meer видях само с аромат на лимонена трева.

Редактирам се да добавя, че долу до общината (става въпрос за Варна) имаше само ето тази разновидност
, при това само един брой останал, с разкъсан етикет отзад. Гложди ме усещането, че един от двата варианта е стара версия, защото в ДМ на Тракия пък намерих скраба, който исках, но пак бяха останали само две-три опаковки...Thinking

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 18:34 от Анонимен

# 282
  • Мнения: 4 372
Бях купувала скраба по препоръки в темата, но го изхвърлих, защото ми беше ужасно мазен.

# 283
  • Мнения: 441
Аз сега съм в търсене на скраб за тяло. Не съм ползвала досега Blush. Искам да не е много груб и да не омазнява, кожата на тялото ми е нормална. Какво бихте ми препоръчали Blush

# 284
  • Мнения: 12 624
Скрабовете със сол са хубави, само трябва да се внимава ако се бръснете, че може да раздразни току-що избръсната кожа, иначе някои са си попадения.
Вместо скраб харесвам най-обикновена сода бикарбонат - не е груба като се нанесе на мокра кожа и поне за мен върши прилична работа, дори за лице я ползвам от време на време. Е, стига да не се увлече човек с търкането, но това се установява като пробва 1-2 пъти. Предполагам че не за всеки би се отразила добре, но при мен работи чудесно. Тези скрабове с масла и мен ме дразнят и все ги отмивам после и малко се губи смисълът, иначе са приятни за употреба.

На кремчето с дюля на Биотен и аз му се каня, доста го хвалиха тук и сигурно следващото ми ще е такова. От измиващия гел от същата серия съм много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт