ИМА ЛИ НЯКОЙ НА СВЕТА, КОЙТО МОЖЕ ДА РАЗБЕРЕ МЪЖЕТЕ?

  • 1 977
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.
   

Дааа правилно, но има и такива, който са си узрели Wink някой друг ги е понамачкал.

# 16
Много добре е написано и е много вярно!!!! Мъжете са като децата! И аз имам две деца не едно, даже второто е по-голямо бебе от първото (мъж ми, де)! хихи baby_neutral

# 17
  • Мнения: 13 512
Мъжете са като хубавото вино. В началото са гроздови зърна, и е наша работа да ги смачкаме, и да ги държим на тъмно, докато узреят и се превърнат в нещо, с което ще ти е приятно да вечеряш.
   

Дааа правилно, но има и такива, който са си узрели Wink някой друг ги е понамачкал.
Да,има и такива...и тогава е малко кофти.

# 18
  • Мнения: 2 237

 Има сигурно,ама го е страх да се покаже Mr. Green

# 19
  • Мнения: 539
ОФФ(за което съжалявам, но не мога да се стърпя): Не знам за мъжете, ама се спуках да се смея с подписа ти. Тва е някоя 100%-ва блондинка  Joy

# 20
  • Мнения: 13 512
ОФФ(за което съжалявам, но не мога да се стърпя): Не знам за мъжете, ама се спуках да се смея с подписа ти. Тва е някоя 100%-ва блондинка  Joy
Ейййй,много ви е смешно.... аз реших чистосърдечно да ви попитам, да поискам помощ,а то какво? Само смях предизвиквам у вас.Е какво да правя като съм блондинка?И грешки правя като пиша, ама то е защото снимката на монитора още стои залепена и не виждам много от нея. Хайде най-после някой да ми отговори...,че тоя,дето чака да му изпратя снимка може и да не ме дочака и ....тогава ще трябва да призная,че форума действа избиртелно- на някои помага, а на други се присмива.

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 10:40 от eve-nadine

# 21
Мъжете не са по-малко сложни от жените...дори са още по-зле  Joy

# 22
  • Мнения: 539
ОФФ(за което съжалявам, но не мога да се стърпя): Не знам за мъжете, ама се спуках да се смея с подписа ти. Тва е някоя 100%-ва блондинка  Joy
Ейййй,много ви е смешно.... аз реших чистосърдечно да ви попитам, да поискам помощ,а то какво? Само смях предизвиквам у вас.Е какво да правя като съм блондинка?И грешки правя като пиша, ама то е защото снимката на монитора още стои залепена и не виждам много от нея. Хайде най-после някой да ми отговори...,че тоя,дето чака да му изпратя снимка може и да не ме дочака и ....тогава ще трябва да призная,че форума действа избиртелно- на някои помага, а на други се присмива.

ОФФ: Пробвай да ги пратиш директно по флопито. намушкваш го вътре и натискаш сенд Simple Smile

# 23
  • Мнения: 13 512
ОФФ(за което съжалявам, но не мога да се стърпя): Не знам за мъжете, ама се спуках да се смея с подписа ти. Тва е някоя 100%-ва блондинка  Joy
Ейййй,много ви е смешно.... аз реших чистосърдечно да ви попитам, да поискам помощ,а то какво? Само смях предизвиквам у вас.Е какво да правя като съм блондинка?И грешки правя като пиша, ама то е защото снимката на монитора още стои залепена и не виждам много от нея. Хайде най-после някой да ми отговори...,че тоя,дето чака да му изпратя снимка може и да не ме дочака и ....тогава ще трябва да призная,че форума действа избиртелно- на някои помага, а на други се присмива.

ОФФ: Пробвай да ги пратиш директно по флопито. намушкваш го вътре и натискаш сенд Simple Smile

Да,ама снимката е  правоъгълна, а не квадратна. И  НЕ МЕ ПЪРЗАЛЯЙ, ЗАЩОТО ПРИЯТЕЛКАТА МИ ПРОБВА  ПО ФЛОПИТО И НИЩО НЕ СТАНА-стои си там. Благодаря ти все пак за добронамереността.

# 24
  • Мнения: 3 423
Предполагам, че майките им ги разбират. Длъжни са.

# 25
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Красивите, приятни и хетеросексуални мъже са женени.
Моя е от тях, та сигурно затова се разбираме...(Добре, че подписахме)  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 457
Мъжете не са по-малко сложни от жените...дори са още по-зле  Joy
домашно животно с три букви-що е то?

# 27
  • Мнения: 351
Ебати проблема - досега не се бех замислял колко е трудно!
Обаче пък като си от "красивите и умните и забавните и женените и не си гей и т.н." ти става едно готинооооо  newsm08 smile3532 newsm08

# 28
  • Мнения: 191
Мисля че те самите трудно се разбират така че майната им Thinking

Общи условия

Активация на акаунт