Нелепи текстове на песни

  • 36 028
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Тенкю, припомних си много чудесни моменти. Когато съм я слушала, де, в подходяща компания и с подходящи питиета cheers

# 31
  • Мнения: 7 109
Анджелина, пощадена си  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 3 405
Ма аз само обърках групата newsm56

# 33
  • Мнения: 7 837
Ето това слушам по радиото в момента  Laughing

Цитат
Блъскат ме коли,
спъват ме деца,
дъжд вали,
валят, валят лица

В изпълнение на новото явление в българската музика  Laughing

# 34
  • Мнения: 2 237
 На мен номер едно в класацията ми е "Ах,баня,ах кеф,селската баня..."
   bath

# 35
  • Мнения: 27 524
На мен номер едно в класацията ми е "Ах,баня,ах кеф,селската баня..."
   bath

Ох  Peace  Grinning

# 36
  • Мнения: 2 257
Аз ша ва замоля така малко ако е възможно някой да ми обясни логическата нишка и извиращата екзистенциална издържаност на непреходната същност на долупосоченото 5стишие:  bowuu

"скрий се идва гост 30 евро in the нос
Бих пийнал един Sex on the beach одих малко надоле до Петрич
примоция в УНСС три изпита за 200 марки и едно прасе
преса и партия жълта таа плюе а онаа гълта
три в едно гюбеци всеки ден рападжия, крадец и жентълмен"


Иначе парчето е култово и културно (образователно).... Peace Laughing

# 37
  • Мнения: 3 447
Аз ша ва замоля така малко ако е възможно някой да ми обясни логическата нишка и извиращата екзистенциална издържаност на непреходната същност на долупосоченото 5стишие:  bowuu

"скрий се идва гост 30 евро in the нос
Бих пийнал един Sex on the beach одих малко надоле до Петрич
примоция в УНСС три изпита за 200 марки и едно прасе
преса и партия жълта таа плюе а онаа гълта
три в едно гюбеци всеки ден рападжия, крадец и жентълмен"


Иначе парчето е култово и културно (образователно).... Peace Laughing



Ааа, в един брой на 24 часа имаше литературно-тълкувателен анализ на това парче, всичко си е логично  15

# 38
  • Мнения: 1 006

Ааа, в един брой на 24 часа имаше литературно-тълкувателен анализ на това парче, всичко си е логично  15


И на мен ми беше разяснен логичния смисъл, но искрено и лично, защото парчето ми е сред любимите. Hug Обаче не моА го пОвторъ обяснението. #Silly

# 39
  • Мнения: 68
Кой си ти бе, кой си ти
ти не струваш пет пари
Слез от облаците, слез
слагам ти чертата днес.
Щом останем насаме,
сякаш треска те тресе
С теб опитвах 100 неща,
но не ставаш в любовта
Чупката!Бягай да се снимаш!
Чупката!Няма да ме имаш!
Чупката!Затова защото кръгла нула си в леглото!

Кой си ти бе, кой си ти
мъж ли си или не си
или много те е срам,
да не би да те изям
.....
кой си ти бе,кой си ти
в ляво или в дясно си?
Цяла нощ до теб лежах,
но че мъж си не разбрах
.......
Чупката!


Вярно, че казахте без чалга, ама не можах да се въздържа и да спомена ... откъс от Галена-Чупката ( кючек)
За информация - слушам си и такава музика( пояснявам, защото ми звучат странно изказвания от типа"чалгата е много тъпа,трябва да се премахне,никой да не я слуша... как може Камелия да облече еди си какво си в най новия си клип"

# 40
  • Мнения: 2 257
Аз ша ва замоля така малко ако е възможно някой да ми обясни логическата нишка и извиращата екзистенциална издържаност на непреходната същност на долупосоченото 5стишие:  bowuu

"скрий се идва гост 30 евро in the нос
Бих пийнал един Sex on the beach одих малко надоле до Петрич
примоция в УНСС три изпита за 200 марки и едно прасе
преса и партия жълта таа плюе а онаа гълта
три в едно гюбеци всеки ден рападжия, крадец и жентълмен"


Иначе парчето е култово и културно (образователно).... Peace Laughing



Ааа, в един брой на 24 часа имаше литературно-тълкувателен анализ на това парче, всичко си е логично  15

Ами аз мислих, мислих newsm78 и според мене положението е следното: начи човека тръгва за Петрич, обаче се нашмърква за 30 евро и по тая причина забравя накъде е тръгнал, но се сеща, че в УНСС има примоция на отлични бележки и понеже е яко надрусан и нахилен с 30те евро, смята да занесе едно прасе (това доставено от Петрич) и докато си мисли за УНСС се сеща как се пишат там шестици - една лапа, друга гълта - тва жълта лимонада става дума, и после накрая лирическия герой заключава, че е толкоз печен вече и дОбър и некаф ужасно пипнат такъв, че е просто многофункционален - и жентълмен и крадец съм тате и абе изобщо - би пийнАл един секс он дъ бийч, евентуално, на път за Петрич, докато приготвя сок от целина за любимата си. Да. Друго обяснение просто нямам.  Naughty

# 41
  • Мнения: 3 818
Аз ша ва замоля така малко ако е възможно някой да ми обясни логическата нишка и извиращата екзистенциална издържаност на непреходната същност на долупосоченото 5стишие:  bowuu

"скрий се идва гост 30 евро in the нос
Бих пийнал един Sex on the beach одих малко надоле до Петрич
примоция в УНСС три изпита за 200 марки и едно прасе
преса и партия жълта таа плюе а онаа гълта
три в едно гюбеци всеки ден рападжия, крадец и жентълмен"


Иначе парчето е култово и културно (образователно).... Peace Laughing



Ааа, в един брой на 24 часа имаше литературно-тълкувателен анализ на това парче, всичко си е логично  15

Ами аз мислих, мислих newsm78 и според мене положението е следното: начи човека тръгва за Петрич, обаче се нашмърква за 30 евро и по тая причина забравя накъде е тръгнал, но се сеща, че в УНСС има примоция на отлични бележки и понеже е яко надрусан и нахилен с 30те евро, смята да занесе едно прасе (това доставено от Петрич) и докато си мисли за УНСС се сеща как се пишат там шестици - една лапа, друга гълта - тва жълта лимонада става дума, и после накрая лирическия герой заключава, че е толкоз печен вече и дОбър и некаф ужасно пипнат такъв, че е просто многофункционален - и жентълмен и крадец съм тате и абе изобщо - би пийнАл един секс он дъ бийч, евентуално, на път за Петрич, докато приготвя сок от целина за любимата си. Да. Друго обяснение просто нямам.  Naughty

 Joy Joy Joy
Ох, това ме уби! Да, няма начин да е друго. И се връзва с теорията ми, че човекът просто се е опитал да си вмести историята на живота в няколко изречения Laughing Сбито, стегнато и (не)ясно Laughing

# 42
  • Мнения: 14 654
Имаше един текст, май на Мишо Белчев и жена му песен, пееше се нещо от рода на: "и ти си прав, и пак сме двама, и е съвременно" Shocked
 
и е любов
и все я няма
и има друг
и ми е мъчно
и има друга
и сме двамата
отивам си
и пак е същото

# 43
  • Мнения: 14 654
сещам се още един литературен бисер :

ще ти дезинфенцирам катерицата със чичо джак
воза я на патерица - иска да се върне пак

май на ъпсурт беше

# 44
  • Мнения: 3 818
Ааа, това дет си го написала, е смислено Wink Ама съм сигурна, че нейде там, из нищото изникваше едно "и е съвременно", което не се връзваше с нищо друго.

Общи условия

Активация на акаунт