Защо?

  • 4 628
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 214
Минаха почти 2 месеца от както съм започнала да пиша във форума.
Когато влезох в този форум имах за цел да говоря с БГ мами  Praynig а се оказа че част от тях злобни,  #Cussing out зависливи, Twisted Evil подозрителни.  Crossing Arms
В момента не визирам само моята продажба на количката, за което не само на лични но и в темата получавам злобни коментари. Говоря и за много други теми в които понякога направо се осъща неприязн и злоба. Как могат жени които въспитват деца които всеки ден гледат в очите на малките си ангелчета да са толкова ядовити като змии.
Защо?
Какво прави хората такива?


# 1
  • София
  • Мнения: 4 423
Не си застрахована от такова нещо, само защото си в този форум - както навсякъде, така и тук се срещат подобни хора.
Недей да се ядосваш излишно, важното е, че болшинството от БГ- Мамите са много свестни и доброжелателни, на теб оставям да отсееш плевела. Peace

# 2
  • Мнения: 2 792
   Хич не знам за какво става въпрос, но ми е странно как приемаш за злобни и завистливи коментари на хора, които не познаваш реално. Прекалено големи очаквания имаш, като реакции на околните, това е виртуално пространство, определен коментар  на теб може да ти звучи по един определен начини взависимост от моментното ти състояние, а написалият може да не е имал нищо подобно предвид.
 Личните ми наблюдения във виртуалното пространство са, че големите караници и според мен весели изтрещявания са когато и двете страни не се придържат към добрия тон и минат границата.
  С две думи не приемай нещата толкова навътре, всеки си има мнение и си го казва по най-достъпния за него начин Wink.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Не бъди черногледа. Тук сме се събрали различни характери нормално е да прехвърчат искри от време на време  Simple Smile
За количката, сега погледнах за какво става въпрос - тя си е твоя, твое право е да я продадеш на цена която ти считаш за справедлива.

# 4
  • Мнения: 1 761
Щади си нервите за по-съществени неща.Хора има всякакви.

# 5
  • Мнения: 7 914
Никъде дори и във форумното пространство , няма идеална среда... има от всичко! ако си се сблъскала само с негативност, просто си имала лош късмет! Не се предавай тук ще откриеш и много подкрепа! Peace

# 6
  • Мнения: 7 430
Щади си нервите за по-съществени неща.Хора има всякакви.

Правилно  Peace все пак влизаш тук да се разтовариш или намериш приятели, съвет или да дадеш  Wink не се натоварвай допълнително Peace

# 7
  • Мнения: 7 837
Тц, тц, може ли така  Crossing Arms С право се въСмущаваш  Mr. Green
Мама-та, мама-та, ЗАЩО така мама-та. Питам се и отговор не ми е необходим. Явно не съм от впечатлителните  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 161
Много насериозно си приела нещата.
Ако мислиш,че някой е злобен можеш просто да игнорираш писанията му.То това му е хубавото на виртуалното пространство-избираш си с кого да комуникираш.  Нещо,което в ежедневието си не можеш да направиш.

Ето,например аз в момента ти заявявам,че пишеш неграмотно и това ме дразни.Но тъй като не ме виждаш и не ме познаваш,следователно не би трябвало да ти пука от това,което ти пиша.А в истинският живот не е така-ако ти го кажа очи в очи ,няма как да се направиш,че не съм ти го казала.Нали така?

# 9
  • Мнения: 1 629
Уинтър, насериозно си взела 'Продажбите', а те взимат жертви Mr. Green Ако искаш да си говориш с любезни БГ-мами, ограничи търговията и наблегни на приказките Peace

# 10
  • Мнения: 7 186
Нормално е в началото да те приемат с подозрение, така е по всички форуми. Особено пък като продаваш нещо хората внимават, защото неведнъж се е случвало да има ужилени от някаква покупка.
Какво толкова се е случило в тази тема за коликата?

# 11
  • Мнения: 2 214
Цитат
То това му е хубавото на виртуалното пространство-избираш си с кого да комуникираш.  Нещо,което в ежедневието си не можеш да направиш.
Кръга от приятели ми е много тесен и точно в живота мога да избера с кой да общувам.

Цитат
Ето,например аз в момента ти заявявам,че пишеш неграмотно и това ме дразни.Но тъй като не ме виждаш и не ме познаваш,следователно не би трябвало да ти пука от това,което ти пиша.А в истинският живот не е така-ако ти го кажа очи в очи ,няма как да се направиш,че не съм ти го казала.Нали така?
В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост и ставаш по внимателен а още повече че ако бяхме се познавали щеше да знаеш че за човек който никога не е учил български е нормално да прави грешки.

# 12
  • Мнения: 2 214
И още нещо, не съм имала впредвид моята продажба Hug Ще намеря време и ще копирам коминтариите които ме огорчиха.

# 13
  • Мнения: 3 405
Свят голям - хора много и различни.
Просто трябва да се намериш с добрите. Виж тук в клюто как си бъбрим, бла-бла, на нас ни харесва, на други не чак толкова. Повечето спазваме добрия тон. Е, случва се нещата да излязат извън контрол, но след време се оправят. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
   Хич не знам за какво става въпрос, но ми е странно как приемаш за злобни и завистливи коментари на хора, които не познаваш реално. Прекалено големи очаквания имаш, като реакции на околните, това е виртуално пространство, определен коментар  на теб може да ти звучи по един определен начини взависимост от моментното ти състояние, а написалият може да не е имал нищо подобно предвид.
 Личните ми наблюдения във виртуалното пространство са, че големите караници и според мен весели изтрещявания са когато и двете страни не се придържат към добрия тон и минат границата.
  С две думи не приемай нещата толкова навътре, всеки си има мнение и си го казва по най-достъпния за него начин Wink.
Кифлата го е написала страхотно!Просто няма какво да добавя   bouquet

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!

# 16
  • tardis
  • Мнения: 329
Защо? Ти сама си си отговорила... Отчасти, защото хората си търсят отдушник и...

В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост
защото в реалния живот не всеки има смелост да казва нещата в очите (и да види болката/огорчението на този, когото е наранил), а тук под маската на анонимността и при наличието на "съмишленици" е лесно. Факт.

Но пък има всякакви хора и тук, както и навън. И добронамерени, отзивчиви, искрени и злобни (не е точна дума, по-скоро хора, които искат да блеснат пред другите с нещо, да покажат колко са перфектни чрез подчертаване на чуждите слабости, които те не споделят). Тук също можеш да отсееш приятелите си; ако някой не ти харесва просто го игнорирай. Ти избираш Peace

А има и много теми, които показват, че българските майки никак не са лоши. Темите с призив да се помогне на някого, например.

Поздравления за българския. Пък ако много те критикуват, давай смело на руски; който разбрал, разбрал Grinning

# 17
не обръщай внимание и това е!  Удари с безразличие! Има и готини хора тук! Аз също съм нова и при мен се опитаха да търсят под вола теле, но се оттеглих от конфликтната  темата и сега си пиша за по- интересни неща! Просто трябва да намериш своите води!!!

# 18
  • Мнения: 7 474
Свиква се Wink В началото   и аз приемах нещата много навътре, но после разбрах,че  винаги ще има инакомислещи и подозиращи и не се ядосвам толкова Peace

# 19
  • Мнения: 13 512
Едната от мамите,която визираш познавам доста добре и мисля,че имаш пълно право да я обвиняваш в негативност/много меко казано/.Злобните и и заядливи коментари не са насочени само срещу теб.  ignore2 му е майката!

# 20
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
За6тото сигурно някои се мислят за нещо пове4е от другите. newsm78 И наистина лъха злоба и заядливост.НО да не ти пука Hug

# 21
  • Мнения: 2 161
Цитат
То това му е хубавото на виртуалното пространство-избираш си с кого да комуникираш.  Нещо,което в ежедневието си не можеш да направиш.
Кръга от приятели ми е много тесен и точно в живота мога да избера с кой да общувам.

Цитат
Ето,например аз в момента ти заявявам,че пишеш неграмотно и това ме дразни.Но тъй като не ме виждаш и не ме познаваш,следователно не би трябвало да ти пука от това,което ти пиша.А в истинският живот не е така-ако ти го кажа очи в очи ,няма как да се направиш,че не съм ти го казала.Нали така?
В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост и ставаш по внимателен а още повече че ако бяхме се познавали щеше да знаеш че за човек който никога не е учил български е нормално да прави грешки.
Да,в реалният живот ако те познавах щях да знам,че не си учила български език и наистина не бих ти го казала.Но в реалният живот също така ни се налага да общуваме не само с приятели.Ние може да си подбираме приятелите,но не и другите,които съпътстват нашето ежедневие.На тези хора не винаги е лесно да им покажеш вратата и да им кажеш да се разкарат,докато тук ...Ние сме просто имена,дори и това не сме-псевдоними,зад които не знаеш какво точно се крие.Е ,какъв е смисълът да се впрягаш тогава?

# 22
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Някак си ми е тъжно, щото преди време пусна тема, в която заявяваш, че си срещнала толерантност тук в БГ.
От цялата история-може би да не се връзваш толкова много на първото впечатление и да не се ентусиазираш много.
Иначе, аз тук си изливам лошото настроение и по-добре, щото иначе щях да го изливам върху домашните. От толкова народ във всеки момент има поне 100-200 дами с тежък ПМС, крив ден, крив характер, такива неща. А и да не те харесват всички е по-нормално, отколкото да те харесват всички.

# 23
  • Мнения: 639
То не е само злоба.това си е чиста проба заяждане с цел да ти провали продажбата и добре се справя.Сигурно така и става по-добре,след като не може да си позволи количката.По-добре изчакай малко да и попремине на въпросната мама. Simple Smile
За правописа на winter:
Тя си го е написала"Не съм добре с българския". До колкото разбрах, тя е от руски  или украински произход.

# 24
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
...защото както в реалните контакти с различни по характер хора,така и тук във виртуалното пространство на форумите се срещат различни личности!Въпроса е ти да намериш златната среда-отговаряш на заядливите без агресия и ги забравяш!В началото и аз се бях ядосала на една-две заядливи и много груби мами,но...живи и здрави да са...разтоварили се тук както казва ,че го прави  tongue Франзела Калина  fight /която аз много харесвам cheers33uu олекнало им-ти не се товари излишно с тежки мисли!Все пак 2 месеца е малък стаж във форумите Hug  newsm10 newsm51

# 25
  • Мнения: 920
Уинтър, прочетох темите ти за продажбата. Толкова мами са ти написала хубави думи и са направили "реклама" на количката. Не се хващай за другото.

Използвам случая да поздравя рускоговорящите мами за правописа, който в много случаи е по-добър от този на някои чисто български. И за желанието да говорят и пишат на бг., което е уважение към нас и нашата Родина. 

# 26
  • Мнения: 2 924
не обръщай внимание.Не ,че не са ти го казали вече, ама това е единствения начин да преживееш в който и да е форум:)
 Повечето хора сме лицемерни ,което понякога е положителна черта ,но да се живее несваляйки маската на лицемерието е много изморително . Та тук маските падат и всеки може да бъде това което е или това ,което не е , а иска да е:) Тези дето са те обидили/ не съм чела още темата за продажбата/ в реалния живот едва ли биха го направили. Сигурна съм , че те там са едни възпитани,сладки дами, готови да помогнат и да съчувстват..Simple Smile Е,тук просто изпускат парата.

# 27
  • Мнения: 5 299
winter  а за какво са ти 2 толкова еднакви като тип колички  newsm78
извинявам се че разводнявам темата ама ми стана много интересно
Не ми трябват, права си Peace
Куинито го купихме когато малкия беше на 7 мес а Чико майка си дойде на гости преди няколко дни и ми я донесе като подарок (традиция). Naughty
Затова Куинито го продавам Cry


Нали не мислите че се стискам за адаптори.
Ще видя утре в мазето ако остана кутията ще проверя там.
Купих количката малкия беше на 4 месеца така че не съм ползвала адаптори

Ама ти май не си спомняш детето ти на колко месеца е било??? на 4 или на 7????
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104283.20

Това ли е едно от нещата, които те е обидило?

# 28
  • Мнения: 4 371
Едната от мамите,която визираш познавам доста добре и мисля,че имаш пълно право да я обвиняваш в негативност/много меко казано/.Злобните и и заядливи коментари не са насочени само срещу теб.  ignore2 му е майката!

Не знам дали става въпроса за майката за която аз си мисля, но ако е така тя наистина прави впечатление на страшно злобна и невъзпитана. Да й се чудиш какъв й е проблема?!
Уинтър, ще те посъветвам да си го преместиш от единя крачол в другия censored

# 29
  • Мнения: 5 622
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!

Аз викам Шани- всички тъй да го докараме............

# 30
  • Мнения: 755
Защо ли ,защото много жени на едно място ... става пазар , а на пазар понякога все някой го отнася ... Mr. Green Шегувам се... не се впрягай толкова . Това е форум , където всеки излива /буквално/ мислите си били те мили или не чак дотам , това вече си го разбрала, така че не търси несъществуващ отговор. Разни хора разни идеали... Peace

# 31
  • Мнения: 5 370
Уинтър, изглеждаш ми готина и мила мацка, затова ще ти отговоря.
Когато някой ми каже-"е сега те изядоха с парцалите" заради някой мой постинг-обикновено отговарям-МИ ДА ЗАПОВЯДАТ!!! Живея на петия етаж, без асансьор, плюс охранителна система. Ако всичко това не им охлади ентусиазЪма-да пробват следващия етап-да се изправят срещу ШАРКчица с пирански уклони и ОФФ, и ОНлайн. Плюс това все още тежка категория. bowuu

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Постоянно се случват такива неща в този форум, лично аз дори не им обръщам и внимание... Crossing Arms

Преди няколко месеца се регнах в един руски форум, пуснах една тема след още няколко месеца - някои се опитаха да скочат върху мен, дори го направиха, ама познай дали съм се впечатлила... Хора, които не познавам и с нещо ме засягат във виртуалното пространство прост са едно нищо за мен, няма начин да се впечатля...  Naughty

Виж сега, ако някоя варненска мама, с която сме се виждали по сбирките нещо каже за мен - това вече е друго нещо.  Laughing

# 33
  • Мнения: 7 837
Седя, пия си сутрешното кафе и едни мисли около Защо-то ми се въртят  Grinning

Защо тук постоянно някой си мисли, че другите са му длъжни?
Защо някои изискват и си умират към тях да се отнасят лицемерно и фалшиво и от това им става по-добре?
Защо се очаква всенародната любов да лети наоколо?
Защо реакциите са ато на ощипана девственица, ама винаги са такива?
Сега ще продължа само да си пия кафето, за да не се затормозявам  Grinning

# 34
  • Мнения: 5 370
Седя, пия си сутрешното кафе и едни мисли около Защо-то ми се въртят  Grinning

Защо тук постоянно някой си мисли, че другите са му длъжни?
Защо някои изискват и си умират към тях да се отнасят лицемерно и фалшиво и от това им става по-добре?
Защо се очаква всенародната любов да лети наоколо?
Защо реакциите са ато на ощипана девственица, ама винаги са такива?
Сега ще продължа само да си пия кафето, за да не се затормозявам  Grinning
Препоръчвам и малко сметана и кафява захарчица за безпроблемно "прокарване" на кайвенцето.
Ся да не земеш да ме "изядеш" с парцалките, че са новички? Laughing hahaha

# 35
  • Мнения: 698
Седя, пия си сутрешното кафе и едни мисли около Защо-то ми се въртят  Grinning

Защо тук постоянно някой си мисли, че другите са му длъжни?
Защо някои изискват и си умират към тях да се отнасят лицемерно и фалшиво и от това им става по-добре?
Защо се очаква всенародната любов да лети наоколо?
Защо реакциите са ато на ощипана девственица, ама винаги са такива?
Сега ще продължа само да си пия кафето, за да не се затормозявам  Grinning

Аз вече не се питам. Не само тук конкретно, а принципно и тотално. ПиснАло ми е...  Grinning

# 36
  • Мнения: 755
Седя, пия си сутрешното кафе и едни мисли около Защо-то ми се въртят  Grinning

Защо тук постоянно някой си мисли, че другите са му длъжни?
Защо някои изискват и си умират към тях да се отнасят лицемерно и фалшиво и от това им става по-добре?
Защо се очаква всенародната любов да лети наоколо?
Защо реакциите са ато на ощипана девственица, ама винаги са такива?
Сега ще продължа само да си пия кафето, за да не се затормозявам  Grinning
Препоръчвам и малко сметана и кафява захарчица за безпроблемно "прокарване" на кайвенцето.
Ся да не земеш да ме "изядеш" с парцалките, че са новички? Laughing hahaha
                                                                                                                                                            smile3532 newsm10

# 37
  • Мнения: 1 629
Кейс, с'я ще ти кажа: Защото, защо завършва на 'о' Mr. Green
Хубава сутрин/следобед на всички и нека всефорумската любов бъде с вас Peace

# 38
  • Мнения: 7 837
Правилно мюр  Grinning
И тъй като завършва със специфи4но отваряне на устата, хайде да не си го задаваме пръскайки нервни плюнки наляво и надясно, за да не ни го набутат, ама в реалния живот. Защото там май няма време и за Защо, а само за О  Grinning

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 788

Хубава сутрин/следобед на всички и нека всефорумската любов бъде с вас Peace

Мюриел, вече заминаваш да копаш и се сбогуваш с нас?  Laughing

# 40
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287


Цитат
Ето,например аз в момента ти заявявам,че пишеш неграмотно и това ме дразни.Но тъй като не ме виждаш и не ме познаваш,следователно не би трябвало да ти пука от това,което ти пиша.А в истинският живот не е така-ако ти го кажа очи в очи ,няма как да се направиш,че не съм ти го казала.Нали така?
че за човек който никога не е учил български е нормално да прави грешки.

А тъй като не си българка и не си учила български, приемаш ли забележки относно правописа ти , с цел не да се заяждам, а да ти посоча грешката и да я поправиш?
Снай-добри чувства го написах това.


Много се извинявам за любопитсвото, но да не си рускоговяраща? Ако искаш не ми отговаряй на този въпрос.

# 41
  • Мнения: 1 629
Заминавам, заминавам... Кейс, след 'о'-то следва 'х' Mr. Green

# 42
  • Мнения: 822
В живота не би ми го казала защото когато гледаш в очи на един човек много по трудно да му ажеш гадост и ставаш по внимателен а още повече че ако бяхме се познавали щеше да знаеш че за човек който никога не е учил български е нормално да прави грешки.
Абсолютно съм съгласна с това ,winter,и веднага ми се стори,че не си българка.Чест ти прави,че българският ти е толкова добър! Peace
Съгласна съм и за това,че в ежедневието си повечето от нас надали са толкова директни,дори и с непознатите...Тук е по-лесно...

# 43
  • Мнения: 13 512
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!

Аз викам Шани- всички тъй да го докараме............
А какво става като извикаш Шани?  Не разбирам нещо... newsm78

# 44
  • Мнения: 7 837
Изчетох прословутите теми във форума за продажби и получих странно deja vu относно едни обувки с подметка от гьон, покрай които се разгоряха страстите преди време  Laughing

# 45
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Изчетох прословутите теми във форума за продажби и получих странно deja vu относно едни обувки с подметка от гьон, покрай които се разгоряха страстите преди време  Laughing

Отивам и аз в Продажби - разправят, че било интересно, по-интересно и от Клюкарника. Бягам!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 822
Изчетох прословутите теми във форума за продажби и получих странно deja vu относно едни обувки с подметка от гьон, покрай които се разгоряха страстите преди време  Laughing

Отивам и аз в Продажби - разправят, че било интересно, по-интересно и от Клюкарника. Бягам!  Mr. Green
Там не бях влизала...Нямам толкова време,бе хора!Разказвайте в кратко резюме,моля! Peace

# 47
  • Мнения: 7 837
Ми, какво да ти кажа  newsm78 1+1=3  Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing

# 49
  • Мнения: 5 370
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
Ама то наистина там било змиярник беееее-тука репички да ядеме. hahaha Joy
Вижте темата за некоректните купувачи/продавачи на какво е обърната.

# 50
  • Мнения: 639
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
А да знаеш дали е продаден?
Ако не го вземам.
Сори за офф-а Peace

# 51
  • Мнения: 822
Биберон втора употреба за 34 стотинки - тази тема не съм я чела, но съм осведомена от знаещи хора.  Laughing
Това,как да го разбирам... newsm78Аз ще съм втората или третата,дето ще го употребява и ако искам да го продам за четвърта употреба,за колко стотинки трябва да го направя...Сори,с математиката съм зле...Още една причина,да не влизам там...

winter,извинявай че ти оспамихме темата.Не е от лошо чувство... HugОпитай се и ти,да гледаш понякога отстрани и да не приемаш всичко,сякаш се отнася до теб!И дано скоро да си възвърнеш първоначалните впечатления за форума! Peace

# 52
  • Мнения: 532
Хоратя си нямат проблеми off-line, та си търсят такива on-line... ooooh!
Joy
хич не се връзвай на никого и нищо  Peace

# 53
  • Мнения: 346
Тц, тц, може ли така  Crossing Arms С право се въСмущаваш  Mr. Green
Мама-та, мама-та, ЗАЩО така мама-та. Питам се и отговор не ми е необходим. Явно не съм от впечатлителните  Grinning
Кейси, кейси...неумесна забележа с въСмущението - winter не е българка и мисля че се справя с писането и говоренето доста по-добре от много БГ мами  Mr. Green

# 54
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef

# 55
  • Мнения: 5 370
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef
Франзела, аз мога само да ти кажа, че има-няма 5 мин. се новопояви върлата фенка маленина.......и има късмет, понеже повечето модератори вс еоще разпиват. Crazy Party

# 56
  • Мнения: 7 837
gallia_baby, gallia_baby...защо пък смяташ че е забележка. Не мога ли аз от време на време да си позволя да списвам грешно и да парадирам с това, както правят други  Grinning


А, когато някой се крие зад нов ник, с цел да избегне разпознаване, термина е ЗАДник. Защото го е срам да застане ПРЕД ника си  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 346
Сигурно погрешно съм те разбрала Crazy...или просто съвпадение с грешното списване на winter  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 7 837
Кон, магаре, задник, предник... все тая  Grinning
Страхът и притеснението от разваляне на някакъв имидж, вече са сериозно нещо  Grinning А после казват, че нямало фалш във форума...

Оооох  ooooh!

# 59
  • Мнения: 8 769
Ох, искам да съм модератор и да разбера кой се крие зад този ник и да заспа спокойна, а сега ще трябва да тръпна в любопитство и терзания. Тоз емотикон вместо оня с пуканките   chef  chef
Франзела, аз мога само да ти кажа, че има-няма 5 мин. се новопояви върлата фенка маленина.......и има късмет, понеже повечето модератори вс еоще разпиват. Crazy Party
Има и такива, които не разпиват.
Не ми е в задълженията да обяснявам кой къде се крие, затова само ще тупна един катанец, защото много са темите за злобата, глупостта, толерантността, фалша и пр. неща във форума. Grinning

# 60
  • Мнения: 8 769
Скъпа  winter   bouquet!
Приеми факта, че съществуват злобни, ограничени хора. Целта на живота на които представлява постоянна намеса в чуждия, като нямат личния.
Извинявай че ще ти оспамя темата, но не ми се започва нова.

Душица златна, Маlenna!
Очевидно трябва да сме много поласкани, че Ваше Величество посещава този форум, на недостойни, незнаещи, неможещи  и неразбиращи. Забелязвам, че в доста теми, в които взимаш активно участие, успяваш да излееш кофи с жлъч (освен в такива, в които ти  правят четките).
Напомняш ми на съпруга на новоизлюпения богаташ. Коята имала две мечти – палто от кожи и екскурзия до екзотичен остров. Благоверния изпълнил желанията и. Но на  втория ден от престоя на острова жената поискала да си тръгнат. На въпрос : „Защо?”. Отговорила: „Ами, само аз ли съм като  глупачка ще се разхождам в палто по плажа?”.
Та, по темата, постоянно размахваш скъпото си пардесю пред носа на съфорумци. Не е ли време да си направиш свой снобски форум с името: „ Форум bg-Malenna – на най, най, най, най!!!”  newsm78?

Трябва да допълня и още нещо към темата.
Постингите на върла фенка ще бъдат изтрити, защото е крайно неетично да се регистрира някой с ник, включващ друг такъв, с цел да го злепоставя, обижда и прочие. Подобно поведение не се толерира и е в противоречие с правилата на форума.
Върла фенка, имай предвид, че на модераторите е ясно кой се крие под този нов ник, регистриран само за целта на темата. Всеки има право на мнение, няма задължение да харесва всички, но когато се премине границата става много грозно.

Общи условия

Активация на акаунт