Случка в магазин.Бясна съм !!!!

  • 4 868
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 237
 Е не,писна ми от недоебани магазинерки !(извинете за израза)
 Направо съм бясна и се извинявам ако звуча несвързано...Ето какво ми се случи току-що..
Значи влизаме със сестра ми в кварталния магазин (в кв. Симеоново).В магазина имаше една жена която си избираше боя.И ние със сестра ми.
Сестра ми си взе една пластмасова купа за 1.80,и си я плати,тъй като имаше точни.И най-учтиво помоли да й дадат една торбичка,защото купата е обемиста,да не я носи така.И онази ми ти продавачка като се предзвери,малеее !!! "Ще чакате малко бе ! Не виждате ли че имам клиентка ?!Торбичка ! Не стига че ми влязла последна в магазина ,ми и торбичка ще ми иска !" При което сестра ми пак любезно обяснява (все пак живее в Лондон,където хората са учтиви) "Ама госпожо,защо така реагирате,аз само си поисках торбичка !Все пак съм дошла при вас да си оставя парите,заслужавам една торбичка !" При което оная ,вече с пяна на уста вика "Ма какви пари си си оставила,тук ,ти ми ги даде там (т.е. през тезгяха,защото мястото до касата беше отрупано с багаж) Простотия братче,простотия ! #2gunfire #Cussing out И сестра ми вече обидена казва "Боже,за една торбичка какъв проблем направихте,аз просто си поисках торбичка за покупката,незнам защо реагирате така..."
При което онази обезумяла от зло и казва "АЙДЕ ЧУПКАТА !!!" Държа да отбележа че през цялото време онази клиенкта просто си избираше боя,и тази фльорца съвсем спокойно можеше да  подаде една торбичка.
Хора,възмутена съм до дъното на душата си ! #Cussing out Пазарувам в този магазин вече 7 години,и вина ги оставям поне по 20 лв.Познавам лично собственичката,която винаги се е държала перфектно с мен ! Най -вече че сестра ми с нищо,ама с нищо не я обидила,просто съвсем учтиво си поиска торбичка... Crossing Arms
И тази простачка много добре ме познава,живеем през две къщи,с мен винаги е била учтива,недоумявам защо така Close
Гаврейки се така със сестра ми (защото това си е гавра) засяга пряко  и мен ! Как да влезна утре в този магазин и да и
 гледам тъпата мутра !
Кажете ми какво да направя !Първо ще се оплача на шефката и,окей.Но какво друго да направя ? Решила съм до дупка да си търся правата,защото се почувствах обидена.Да пусна жалба,но къде ?
Да поискам очна ставка със шефката и ,да помоля пред нея да ми се извини ?Или ПАК да замълча,свела глава пред простотията...
Сестра ми излетя за Лондон огорчена,мъчно ми е за нея,защото е много учтив човек.
Посъветвайте ме какво да направя,защото съм меко казано бясна !
И не смятам да оставя нещата така ! #Cussing out


Мдаааа,писна ми от недоебани магазинерки,ма това май ви го казах...

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Мисля, че да се оплачеш на собственичката е достатъчно.От това да си изгуби работата, по-адекватно наказание за поведението й, едва ли има Peace

# 2
  • Мнения: 9 894
О, Боже, каква драма!
Сестра ти ще го преживее ли или повече няма да си идва в България?
Направи очна ставка, дааа, но кажи на шефката, че продавачката е недоебана, да се погрижат......

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
кажи на шефката, че продавачката е недоебана, да се погрижат......
Тогава рискуват на продавачката да й хареса да се държи така Rolling Eyes

# 4
но кажи на шефката, че продавачката е недоебана, да се погрижат......

хахахах... разби ме с това Simple Smile)
Иначе не ми харесва иронията, защото и аз много се вбесявам в такива ситуации...

# 5
  • Мнения: 2 237
Тити,не съм в настроение,моля те...не се подигравай със сестра ми. Sad
Да ще го преживее,и да ще се върне пак в България.
Въпроса не е толкова в това ,че сестра ми е възмутена ,а в това че АЗ редовната клиентка на този магазин съм възмутена ! Как ще ти каже някой "Чупката " бе !? #Cussing out

# 6
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Задължително и веднага набери по телефона собственичката и обясни внимателно какво се е случило и колко неучтиво и възмутително се е държала продавачката!Попитай защо взима заплата тази личност-за да прогонва  клиентите  ли Sick

# 7
  • Мнения: 2 237
Права си Дидка,така и ще направя....

# 8
  • Мнения: 3 376
Наистина е много обидно,когато някой се държи с теб по този начин...Още повече,когато не си предизвикал с нищо поведението на този човек.

Поговори със собствениците,обясни им ситуацията,все пак като се държи така,означава,че и занапред ще се случва,а може и преди,но ти просто да не си имала "късмета" да присъстваш.Кажи им точно как си се почувствала...те сами ще си направят изводите.

Успех и дано сестра ти не запомни това си гостуване с тази негативна случка.

# 9
  • Мнения: 9 894
близначе, извинявай, но сега сериозно ще ти кажа какво бих направила. Развалила си си целия ден, а с подобен постинг/нали се сещаш, че едва ли е от недоебаност/ само й падаш на нивото на тая продавачка.
А можеше още в магазина да й кажеш кротко: Виж, Пено/Гицо, Ленче/, нали се сещаш колко често пазарувам при теб и нямам нищо общо с това, че ти е скапано днес.
Обиждаш сестра ми, обиждаш и мен и изобщо няма да търпя. Правиш сцени за една пиклива торбичка и рискуваш и да те разнеса из целия квартал, и да ти направя проблеми. Така чупка ще ти дам, че ще тичаш да си търсиш работа чак в Обеля 2.


И друго бих направила - връщам смешната купа за лев и осемдесе и вися на главата на продавачката, докато не ми върне парите, ако ще 10 касови бележки да е чукнала. Обяснявайки, че вече не искам купа и туй то.

Смешно ми е, понеже и аз живея в тая България, даже не в Симеоново, а в провинциален полупанелен комплекс, ама нямам особен проблем с продавачките. Даже една току-що ми се извини 10 пъти, че е сгрешила сметката ми за едни картофки.
Ха сега пий една бира - не е рано - и се успокой.

# 10
  • Мнения: 3 423
О, Боже, каква драма!
Сестра ти ще го преживее ли или повече няма да си идва в България?
Направи очна ставка, дааа, но кажи на шефката, че продавачката е недоебана, да се погрижат......

Ха-ха-ха, обичам такъв стил!   bouquet
А иначе, Близначе, няма к'во да се косиш, какво като сестра ти живее в Лондон, такова отношение не заслужават даже жителите на Коньовица, Бузема, че дори и тези от Филиповци или оттатък пазара "Димитър Петков". Знам, изнервящо е, като се прибереш от чужбина и като влезеш в някой magazin, па си покажеш и седмите зъби от любезност, щото на тебе 20 лева са ти няколко минути работа, докато на магазинерката не само че мъжът и е клюмнал от кофти живот, ами не са й плащали сигурно от миналия месец и от немай къде се трепа като продавачка, а всъщност е инженер по двигатели с вътрешно горене... И т.н., и т.н. В живота има и по-големи драми. И не мисли, че в Лондон те гонят през улицата, ако са забравили да ти дадат торбичка.
Да, хубаво е да има ниво на обслужване, признавам, ама, я, да слезем от джанката и да се озърнем къде живеем. Години не, ами столетия ни трябват да променим това, дето ни кара да заподскачаме, като засвири чалга.

# 11
  • Мнения: 5 877
Ей, какво му скочихте на момичето!!!
Право е, вие едва ли не скокнахте да я защитавате тази продавачка.
Лиска, симпатична си ми, но мен би ме огорчил постинг като твоя. Едва ли не всички живущи навън са длъжни да си "платят", да им бъде отмъстено, задето получават по по-голяма сума на месец.
Сори, обаче не е така!

И да, разбирам защо близначе го е споменала. Защото в такава ситуация изведнъж поглеждаш отвън идиотския контекст, в който живееш. Таман си претръпнал.

Иначе тити ми звучи смислено.

# 12
  • Мнения: 3 423
Едва ли не всички живущи навън са длъжни да си "платят", да им бъде отмъстено, задето получават по по-голяма сума на месец.
Сори, обаче не е така!

Абе не е баш така. И съм го обяснила. Ама това, че въпросната сестра живее в Лондон, е натрапено, като че ли е толкова важно. Айде, сега, да не се излагаме пред чужденците. Всеки заслужава внимание и качествено професионално обслужване. Иначе на всички ни е ясно, че сме на светлинни години от това да уволняват продавачки за лошо обслужване. Добре, де, изключвам Мтел и подобни. Тъкмо затова предложих на Близначе да не се коси за глупости.
А това, че живеещите в чужбина били длъжни да плащат за това, че печелят еди-как-си, не са мои думи. И мои мисли дори не са. Но имам наблюдения, че някои по-тесничко скроени мижави душички, на които, ето, в ръцете си им, оргазмуват, като ти показват, че като си в чужбина, мамка ти. Та може и въпросната магазинерка да е от тая мая.




# 13
  • Мнения: 6 167
Грозна история.

Последна редакция: сб, 17 юни 2006, 16:41 от Lennie

# 14
  • Vienna
  • Мнения: 519
добре те ра3бирам... а3 всеки пьт в Бьлгария сьм като ударена с мокьр парцал от ужасното отношение на бьлг. продава4ки. наистина много гро3на слу4ка. 3аслужава та3и и на Шефката да се опла4е6 и пове4е да не стьпиШ в тоzи мага3ин!!!

Общи условия

Активация на акаунт