Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

  • 60 266
  • 799
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 750
Титания, твоите прогнози са висш пилотаж за мен в астрологията, има много да уча и пак няма да те стигна Simple Smile
И аз така мислех за моя колежка преди доста години Blush ,но с практика и много четене нещата се променят. Мисля,че който се е заел сериозно с тази наука,ще постигне и нещо свое.Ще стигнеш и ти своя връх!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Кене, Марс е в Риби, а не в Скорпион - малка корекция от мен.

Титания, благодаря ти за прогнозата!

Нещичко и от мен:

17 декември, понеделник, денят на Луната, която в момента транзитира в Огнения Кардинален зодиакален знак Овен. Отлично аспектирана е от Слънцето, Юпитер и Меркурий в Стрелец, също Огнен знак. Уран е в Овен заедно с Луната, така че в момента са налице цели 5 планети в Огнени знаци, от които двете Светила /Слънцето и Луната/.
Огънят като стихия, енергия и елемент символизира вдъхновението, ентусиазма, пламенността и хъса, с които вършим нещата. Активни, борбени, смели и инициативни сме като цяло, доста повече от обичайното за нас. А на представителите на Огнените знаци /Овен, Лъв и Стрелец/ определено им върви днес!
Венера в Скорпион е хармонично аспектирана от Марс и Нептун в Риби, и от Сатурн в Козирог. Кипят страсти, налице са мечтателност и влюбеност, но някак без излишни екзалтации и крайности, заради отрезвяващото въздействие на Сатурн в тези две области.

На всички желая прекрасно начало на последната за тази година пълна работна седмица!
... Малко по малко... настройваме се на празнична вълна. Какво правите, за да повишите настроението си? Радвате ли се на снега? Украсихте ли у дома и местоработата си? Усмихвате ли се? Търсите ли подходящи подаръци, с които да зарадвате близките си? ... Мислите ли за рецепти за коледни курабийки и новогодишни баници?
Рано е, знам. И все пак другият понеделник е Бъдни вечер. После е Рождество Христово. А след това ще изпращаме тази година и ще посрещаме следващата. Насред шумове и цветове, оставяме ли си време и пространство за равносметка на отминалото и за целеполагане в бъдното?

# 77
  • Мнения: 24 331
Много се радвам, че Титания и Вихрогонче се върнаха в темата!
За мен беше кофти година, с много нерви, стрес голям, отрази ми се на здравето....Затова с удоволствие се каня да я изпратя!
Надявам се, че следващата ще е по-добра!

# 78
  • Наблизо
  • Мнения: 6 079
И аз се радвам да изпратя годината.За мен беше не толкова тежка,колкото преломна и се надявам много догодина да е още по-добре.Много съм уморена и искам да продължа напред,с надежда че ще е по-добре.

# 79
  • Мнения: 1 517
И аз се радвам, че изпращам 2018 г., случиха ми се много неща и хубави и лоши, но за хубавите си платих прескъпо ...

# 80
  • Мнения: 118
И за мен беше ужасна година, свързана с проблеми с децата. Особено сега, в момента преживявам нещо кошмарно. Нямам никакво настроение и желание за празници. Дано следващата да е по- добра. Само надеждата ми остана.

# 81
  • Мнения: 8 759
И аз съм сред радващите че приключва тази година.
Обръщайки се , нищо кой знае какво не се е случило .
Единствено може би, че получих диплома за висше образование и до там.

Искрено се надявам, догодина да успея да изпълня мечтите си и да отида извън БГ , за да упражнявам свободно професията си.
В момента се намирам, на място, където не се чувствам оценена и себе си , сред хора , с които единствено ни свързва работа и нищо повече.
Повечето ми приятелки излязоха навън с или без човек до себе си и сега по празниците , нямам с кой да бъда, освен с родителите.

Кофтито е че, на 2ри до 20 трябва да замествам моя шеф и не мога да си позволя, да има иху-аху три дни след НГ, както биха направили повечето ми познати.

Желая най-вече 2019г. да бъде по-успешна в професионален план  , а 2018г. да я приемем за подготовка за нещо хубаво, което предстои.

Оставям много хора в тази година, дано следващата е изпълнена с нови запознанства и хора, които си заслужават .

# 82
  • Мнения: 7 737
има друга тема "Каква ви беше 2018?"
http://www.bg-mamma.com/?topic=1080396;all

# 83
  • Мнения: 118
Е, и? Има ли проблем, ако е в тази тема?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 014
Кене, Марс е в Риби, а не в Скорпион - малка корекция от мен.

Вихрогонче, благодаря ти за поправката. А да не говорим, че имам особени симпатии към Рибите и дълго бях разглеждала точно тази ситуация на пълният с енергия Марс в емоционалните и тихи Риби Simple Smile

# 85
  • Мнения: 7 737
мхм, тоя марс с пасивната агресия...
Днес ми е точния съвпад натален с транзитен в 7ми дом Simple Smile

# 86
  • SF
  • Мнения: 21 167
Каква е позицията на Марс, за да определяте агресията му като пасивна?

# 87
# 88
  • Мнения: 2 805
Моля за помощ - 27 Декември подходящ ден ли е за леки хирургически интервенции?

# 89
  • Мнения: 1 196
По кошмарен декември в професионален план не съм имала от години.Вече се чудя какво още може да се обърка и съм сигурна, че може още.Утре съм на Коледния фирмен купон и ако имаше начин щях да се завия с едно топло одеало и просто да се наспя.Никакво настроение, никакъв коледен дух.Напрежението ме скапа тотално.Ако има някакво значение - риба съм!Дано при вас нещата са много по-добре!

Общи условия

Активация на акаунт