Модни консултации 36

  • 55 596
  • 757
  •   1
Отговори

Анкета

Измисли ли сте предварително какво ще облечете утре? Гласите ли си дрехите от вечерта?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 240
  • Мнения: 1 781
Гривната е хубава, но всяка една позната и колежка вече има гривна на Пандора (тази или твърдата). Никаква идивидуалност...
Аз също имам, но е черна и кожена.

# 241
  • Мнения: 1 847
Незнам защо, но тази Пандора не ме кефи  Grinning имам приятелка работи там .Wink

# 242
  • Мнения: 4 990
Голяма зарибявка е Пандора. Аз си взех първата лятото за РД, сега още една за Коледа, няколко талисманчета. Скъпички са, но аз нямам много бижута и затова не ги мисля много парите щом си харесам нещо.

# 243
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Не съм фен на Пандора, нямам и не бих искала да имам.За моя радост до сега никой не е решил да ми подарява подобна, както се случва с бижута Swarovski, които така си стоят в кутиите.
Харесвам и нося  гривни всякакви...Без тези от жълто злато, но съм спряла  да нося такова преди повече от 10 години.Дори и халката  и пръстена, с който ме помолиха да се омъжа не нося.Бижутата от жълто злато  също стоят добре затвотени в кутии и не ислизат от там.
Обикновено  купувам гривните в комплект  с обеци, колие или пръстен и съчетавам според зависи.
На дълъг ръкав  не слагам гривни бижу.Но пък слагам върху ръкавици до лакътя.

В ежедневието нося кожени  гривни, максимално изчистени.

Последна редакция: ср, 12 дек 2018, 10:24 от sl

# 244
  • Мнения: 1 847
Аз си оставам фен на среброто хаха Grinning нали съм и жена зима Grinning

# 245
  • Някъде там
  • Мнения: 4 784
Гривничката ще ми е подарък заедно с първото талисманче  и часовника на фестина Simple Smile
От там на татък аз ще си ги взимам.Гривничката е твърда , не е скъпа 108 лева е .
Размер 16 , защото китката ми е много слабичка Simple Smile

# 246
  • Мнения: 14 394
Горивната Пандора ми я подариха за юбилей! Така за всеки хубав повод си взимам талисманче- за това ми е скъпа!Предпочитам сребро и за това от същата марка имам и пръстени и обеци.

# 247
  • София
  • Мнения: 485
Момичета , купих си тази ризка, а сега като я обличам нещо не ми връзва контраста тъмно сини дънки със светла ризка ...или черни дънки с нея.. все пак е зима и светли долни дрехи няма как да носиме.. Кажете ми , вие как мислите? Само в мойта глава ли комбинацията не е ок или...

https://www.mangooutlet.com/bg/women/shirts-shirts/striped-cotto … 4060271.html?c=50

# 248
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 066
Защо да не върви. според ме си се връзва чудесно с тъмни дънки или панталон.

# 249
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 407
Просто ризата ти не е зимна, а е лятна. Затова не върви с плътни тъмни дрехи, според мен хич не си въобразяваш.

# 250
  • София
  • Мнения: 2 401
Ризката е много тънка и отворена, аз бих изчакала до пролетта.

# 251
  • София
  • Мнения: 485
И аз това си мислех, въпреки че се опитаха да ме убедят в противното .. Благодаря Ви ! Blue Heart

# 252
  • Мнения: 30 964
Гривничката ще ми е подарък заедно с първото талисманче  и часовника на фестина Simple Smile
От там на татък аз ще си ги взимам.Гривничката е твърда , не е скъпа 108 лева е .
Размер 16 , защото китката ми е много слабичка Simple Smile

Не купувай твърда гривна на Пандора, супер неудобна е. Вземи меката от новата колекция, тя стои разкошно. Или от редовните колекции, но мека. Имам много гривни и талисмани и ти говоря от личен опит.

# 253
  • Мнения: 19 668
Някой купувал ли е от роклите на Мегз? Как са като шев, качество на изработка, моделите седят ли добре? Харесах си няколко, но само по картинка не ми се поръчва. Simple Smile

# 254
  • Мнения: 1 104
ризата може да я носиш отгоре с пуловер и дънки аз имам подобна и я нося със тъмно син пуловер

Общи условия

Активация на акаунт