има ли любители на "Пипи дългото чорапче"?

  • 4 541
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
Мисля, че в "Роня,дъщерята на разбойника" имаше един Бирк - приятелят на Роня(син на главатаря на "противниковия отбор"), а Бурка беше разбойник.

# 46
  • Мнения: 2 085
Даааааааааааааа, сещам се...Бирк, Бурк, имаше нещо такова...Чела съм я преди хиляди години Hug, трябва да я потърся.

# 47
  • Мнения: 3 405
Роня, дъщерята на разбойника я изчетох на един дъх, вълшебна е Hug

# 48
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Като гледам , май ще си отворя кашоните с детските книжки и пак ще си ги про4ета...как ме надъхахте само... Wink

# 49
  • Мнения: 698
онзи д3ен изтеглих и филмчето

А би ли споделила откъде го изтегли... така ми се догледа...  Heart Eyes

# 50
  • София
  • Мнения: 9 935
Брей, тези дни и аз се сетих за Пипи, трябва да си я потърся, малко е скъсана, но с прекрасни картинки. Вчера видях едно ново издание, същите картинки, но черно бели и на една грозна хартия. А пък моята май беше с готина, гланцова...

онзи д3ен изтеглих и филмчето

А би ли споделила откъде го изтегли... така ми се догледа...  Heart Eyes

Да, може ли линк? Благодаря!

# 51
  • Мнения: 3 457
мисля че от аниме-  http://www.anime-bg.com     ,но ако не е там е било от арена-по -късно точно ще проверя  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 457
http://www.anime-bg.com/browse.php?search=pipi&cat=0     да от аниме е била,като изпишеш пипи на латиница и излиза  bouquet

# 53
  • Мнения: 174
Не е тази която търся Tired
А ДРУГАТА НЯКОЙ ДА Я ИМА-ЕДНА ОТ ЕДНО ВРЕМЕ-"Пипи,П,ипи,дългоото чорапче Пипи"
Точно за това става въпрос ама... нЕмааааа hit

# 54
  • Мнения: 2 253
Пипи-да,кой ли не я харесва! ....Ама  по-любим ми е Карлсон Heart Eyes Направо му се кефа  яко Laughing

# 55
  • Мнения: 1 881
Оoo, поне 10 пъти съм чела "Пипи", любима книжка. Момичета, имаше една статия на Инна Григорова в "Егоист".Беше нещо от сорта, защо малките момиченца са влюбени в Пипи. Беше много хубаво написана, говореше за това как това е изконния детски стремеж да владем света, този свят, на децата, в който те определят правилата...ако някой я намери, нека я постне тук.

...Колко е хубаво да можеш да вдигнеш кон на главата си, а. Или поне да измислиш 'спункт", страхотна думичка!!! Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 2 784
и аз харесвам Пипи...но имам и друга лубимка - Роня Дъщерята на разбоиника...маи от същата авторка...или се бъркам  newsm78
Роня ми е най- ама най- любимата книжка, въпреки, че харесвам всички на Астрид Линдгрен. По нея се учех да не се страхувам като правя нещата от които ме е най- страх. За съжаление и двата ми екземпляра са накъсани от четене, та за Калина ще купя нова. Приятелят на Роня се казвше Бирк, синът на Бурка, ако не се лъжа. newsm78
А Братята с лъвски сърца ги четох късно, може би 20 годишна бях и въпреки всичко ревах като магаре. Много е добра тая Линдгрен, нищо общо с майката на Хари. Wink Mr. Green

# 57
  • Мнения: 819
Оооо..сънувам я вече! Тая Пипи я четем всеки ден, това е любимата книжка на дъщеря ми-знае я на изуст, вече 100 пъти сме я чели и не и е омръзнала/за разлика от мен/ Прочетохме и Карлсон, ама не се впечатли толкова много.

# 58
  • Майничка
  • Мнения: 12 560
Горещо ви препоръчвам от Астрид Линдгрен и серията за Кале Детектива и най-любимата ми нейна книжка - "Островът Салткрока" (на български излезе като "Островът на чайките" - невероятна е!)

Общи условия

Активация на акаунт