загрубели стъпала

  • 6 252
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 880
кажете с какво да си мажа стъпалата,че са ми ужасно загрубели,имам мазоли,а кожата е ужасно твърда и дори ме боли от време на време.може би само крем няма да помогне(мажа са в момента с един на красная линия,ама ефект няма),дайте и някакви други идеи как да ги приведа в приличен вид

# 1
Ще следя темата, защото доскоро имах перфектни стъпалца, но сега кожата ми е суха и загрубяла  Sad Мажа се с кремове, но не съм супер редовна а много искам да си върна хубавите краченца.

# 2
  • Мнения: 5 103
Накисни краката в топла вода със соли, поне 20мин, после изтържи с пемза, намажи ги обилно със зехтин и в найлонови пликове ги сложи, отгоре дебели чорапи 20мин, после ги измийй подсуши и с крем за крака.
Всяка вечер мажи с крем Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Мимка, какъв е ефекта от тази процедура? Доста омеконяваща звучи, ти правила ли си я? Разкажи повече. Praynig

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Веднъж седмично правя баня на краката с морска сол. Всяка вечер мажа с омекотяващ крем на Ейвън- ужасно добър ефект има при мен.

# 5
  • Мнения: 664
При много загрубяла кожа домашните процедури не помагат. Аз се доверявам на професионалистите, последният път с нещо като ел. пиличка ми изстъргаха загрубялата кожа и мазолите, в къщи такъв ефект не може да се получи! Тук има специалисти по такива проблеми-подолози, в Бг предполагам педикюристките се занимават с това.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 917
Накисни краката в топла вода със соли, поне 20мин, после изтържи с пемза, намажи ги обилно със зехтин и в найлонови пликове ги сложи, отгоре дебели чорапи 20мин, после ги измийй подсуши и с крем за крака.
Всяка вечер мажи с крем Hug
Peace и аз го правя това но ги кисна във вода и сода
/от нея стават меки/, само че пропускам маската със зехтин. newsm78
Ще го пробвам това.   bouquet

# 7
  • Мнения: 5 103
Мимка, какъв е ефекта от тази процедура? Доста омеконяваща звучи, ти правила ли си я? Разкажи повече. Praynig
Да правя си я когато нямам време за педикюр лятото, тази година краката ми бяха много зле от бремеността , но се оправиха за 2 седмици Hug

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз ти препоръчвам да отидеш на професионалист/ка, след това да си купиш ваничка, соли, пила и козметика за ходилата и да си ги поддържаш в къщи (ако можеш) ако не 1 път в месеца при педикюрист/ка са достатъчни + мазане в къщи с кремчета разбира се  Flutter
Важно е също обувките който носиш да са ти удобни. Успех   bouquet

# 9
  • Мнения: 880
благодаря ви,непременно ще си взема соли,ще пробвам и рецептата на мимка,звучи обнадеждаващо:) кажете и някаква марка кремче от което сте доволни,май на мен ще ми трябва нещо по-мазничко

# 10
  • Мнения: 1 547
На Мимка рецептата е супер, но изисква време. Аз съм мързелива и си реших въпроса с Крем за напукани пети на Scholl. Използва се 2 пъти дневно. На 3тия ден напуканите ходила са история. Струва 7 лв. и 34 ст.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 10 858
мимка, благодаря ти! Ще пробвам рецептата ти.
Кремче за крака препоръчвам зеленото кремче на Орифлейм. От всички които съм ползвала, това е наистина най-хубаво.

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Пробвай с няколко ходения на педикюр! Там си знаят работата!

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Потвърждавам за процедурата на мимка, със зехтина - току що си я направих и действително ефекта е страхотен. Благодаря на мимка, че я сподели!

# 14
  • Мнения: 382
Пробвайте крем Здраве за крака(тубичка е,за 0.88лв), и на Талодерма-Еудермол 10 и пак на Талодерма ,крем за крака-в тубичка за 1.60 лв.

Общи условия

Активация на акаунт