Фермата 4 - Съединение - тема 12 (26.11. - 02.12.)

  • 36 196
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 1 170
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Да, знам, че е на запис, Joy , просто се ужасявам, че наистина може да направят тази простотия.

# 1 171
  • Мнения: 4 744
Мисля, че назад в по-ранни теми също съм чела за Ол-старс.
В тази връзка кои стари муцуни мислите, че ще поканят И&А? А кои искате да видите вие?
Представяте ли си да вкарат Мьишо и Альона 😂😂😂

# 1 172
  • София
  • Мнения: 20 045
Аз продължавам да си мисля, че Дидо не е много силен играч, нищо че победи Симо с 10/0. А и Симо не е много силен според мен, да не забравяме кои бяха предишните му противници - Калата и Митко, тях и аз ще ги победя.
И двамата не са от най-силните играчи определено, просто Дидо е малко по-силен физически от Симеон, а и подреждаше игрите. Ако Симеон се беше паднал втори дуелист, нещата много вероятно щяха да се развият в негова полза.

# 1 173
  • Мнения: 1 718
Нико , Тодор , Ади , Мария , Станислав , Гечо , Гинчев , Виолета , Марина , Райно , Нора , а от този сезон може би само Симо и Роси

# 1 174
  • Мнения: 11 534
Симо е такъв неподправен сладур!  Heart Eyes Успя да спечели сърцата на голяма част от зрителите, а както се оказа накрая и на немалко от участниците във Фермата. Жалко, че този път не можа да се пребори.  Sad Ех Симчо, ако беше се родил жена и играеше в школата на Владо Николов сега можеше да гледаш този дуел от пейката!  Twisted Evil
Роман е такова леке!  Sick Даже Христина не си спомням да злорадствала на дуел толкова, колкото него, а тя ми е дъното.  Tired Искрено се надявам да отпадне точно от Дидо, за когото толкова много се радва тази вечер. Дори накрая Георги се изказа положително за Симо, макар през цялото време да подкрепяше Дидо. Не мога да не отбележа, че този път, за разлика от предишния опосумите се държаха прилично и безпристрастно по време на дуела. 
Много ясно, че идеята за ол старс не е взета от темата. Между другото идеята за участието на популярни личности във формата, също не е взета от тази тема.  Wink В много държави Фермата се прави само със селебритита.  Grinning

# 1 175
  • Мнения: 4 744
Аз бих искала да видя отново Райно, Мустафа, Симо (1 сезон), Веско, Надежда, мама Галя,Стоян, Красимир ,Тодор Яни, Франческа, Симо,Роси, Нури и може би Лили.

# 1 176
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Заради тази снимка от пазара в Благоевград и очевидната развръзка от дуела никак не ми се гледаше.

Дидо е възпитан, учтив и т.н., не ми пречи по никакъв начин във фермата. По скоро го считам за антураж, притурка към останалите, пълнеж, но не и за сериозен играч. Според мен ако спечели накрая ще е голям майтап. Особено след предишните спечелили фермата.

Трябва да вкарат Станислав пак. Сети Уи се? По възможност с жена му, нали била страшна домакиня. Трябва едно Фермата-фемили да направят. А Яни да има право да си вкара, която мома си поиска. И игрите да са фамилни, за двама. Голям купон ще е.

# 1 177
  • тук и там
  • Мнения: 11 490
Труден за гледане дуел.Първо-защото знаех кой ще е победителят.И второ-защото харесвах и двамата дуелисти.
И някак не можах да се зарадвам на победата на Дидо истински.Едва изгледах тази мъка със дърпането на въжето..И най-тъпото е като си помислиш ,че хора като Христина и Роман и други-със нищо не заслужили- ще стигнат по-напред,от хора като Симо във формата..Затвърдих си мнението за Роман-липса на всякакво достойнство показа за пореден път.
За Дидо-и аз смятам вече , в че битките за фермер не се стара достатъчно и то съвсем умишлено-не му се ставаше фермер явно на човека.
Симо ми се стори уморен..Ми те го разсипаха от ратайства и дуели,как няма да е..

# 1 178
  • Мнения: 3 865
Аз така и не разбрах (може и да не са ни показали) защо всички се изказват за Симеон че бил луд, странен и нам си ко си. От всички избрани откъси накрая докато обясняваха колко странен бил аз не видях ни едно странно нещо. Това че се занимава с нумерология може да изглежда леко налудничаво, но то е като астрологията, в която всички малко или много вярват. За мен Симеон си е съвсем нормален, говори смислено и на място и не виждам абс нищо странно в него. А това че говори на кравите - ми те всички го правят. Там явно поради липса на социален живот откачаш. И баба ми навремето говореше на кокошки, прасета, овце и на всичко живо. Единственото леко смущаващо в Симеон е свръхувереността му, че ще спечели. Но ми се струва че от продукцията ги наставляват така да се държат, защото всички го правят.

# 1 179
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Добро утро! Заповядайте в НОВАТА ТЕМА Hug

# 1 180
  • Мнения: X
Ехх, Симчо, Симчоо..много ме е яд начи.
Не че бях против Дидо, но нещо ми се стори много различен Дидака тоя път. Някак странно агресивен, особено в първата игра, когато хвърли кобилицата с менците. Или пък може би ми беше трудно да подкрепям точно него, заради неприятната агитка, която имаше. Особено злобният Роман с неговите изказвания.
Направи ми впечатление, че дори накрая, коагато всеки намира да каже по нещо хубаво за загубилия дуела, Роман и Милена изобщо не ги дадоха. Толкова ли пък злоба да са таили към него през цялото време.
Все пак честито на Дидо. Заслужи си победата човекът. Оттук нататък на мен ще  ми е изключително интересно как ще се развият отношенията между Дидо, Георги, Роман, че и Александра.

Общи условия

Активация на акаунт