Похвалете някого, моля.....

  • 5 376
  • 114
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 790
Ми аз да похваля един сервиз за ауспуси, дето бях приготвила да оставя 100 лв, ама те ми обясниха, че привличали клиенти в момента, щото били нови и ми смениха гърнето с тръбите за 10 лв.

Да си похваля мъжо /нищо, че рева от майка му/, че ми помага с всичко вкъщи, включително и с гледането на детето.

Да си похваля шефът, който винаги ми влиза в положението, че имам дете и го гледаме сами двамата със съпруга ми. Колегите ми - 3-ма мъже - също!

Да похваля педиатърката на Виктория, че винаги вдига мобилния си телефон и обяснява подробно, без да се сърди, че я безпокоя.

Има и още, ама не се сещам в момента.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 
Тити, а мога ли да пусна тема за стиите? Или някой значителен юбилей да отбележа?  Wink

и стриите да си похваля Peace.......че са толкова упорити и набиващи се в очите.....уф

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ще похваля една Ла Пастария във Варна, където бяхме обслужени възхитително любезно. Много приятен персонал, още си спомням усмивките по лицата им. Все още гадая какво ги мотивира да работят толкова добре, че само в тая кръчма се получава!?  Rolling Eyes
Мога да похваля и майка ми, която ми се извиняваше, че щяла да започва работа от Вторник и се тревожеше, че щяла съм да се притеснявам, че няма да може да гледа Мая по-редовно... Луда работа!  Crazy
Засега това се сещам, утре пак.  Sunglasses

# 18
  • Мнения: 1 547
Ех....

Тити...

Белинда, защо ме разчувстваш по нощите?  Heart Eyes

Искам да похваля...мъжа си. Защото е много търпелив, а аз съм много рогата и зъбата (в общия случай).
Искам да похваля момичетата от форума, с които се запознах напоследък (лично) и се върна вярата ми в хората. Тези познанства ми напълниха душата и искам да ви кажа, че е прекрасно да живееш,  общувайки с такива хора  Hug Освен всичко останало, тези жени отглеждат и прекрасни деца - имат чудесно отношение и наистина има какво да се научи от тях.
Искам да похваля една служителка от Социални грижи, общ. Надежда, която въпреки че ме излъга, се държа чудесно и обеща да свърши работа (резултат ще има следващата седмица).

И себе си искам да похваля, за да се самоподкрепя, че тази седмица имам толкова много работа, задачи, концерт и пр., че ще бъде необходима перфектна организация, за да се класирам навсякъде и всички да бъдат доволни.

Благодаря!

И искам да похваля Мама Кенга, която днес срещнахме случайно в парка Заимов - много симпатична млада дама и съжалявам, че нямахме време да побъбрим още малко за предимствата и недостатъците на кърменето  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 237
 - Ще похваля магазинерката в един магазин в Студентски град,невероятна сладурана ,културна и усмихната (кво да правя,болна тема Mr. Green)
- ще похваля и аз пощите - никога не съм имала проблем и служебно и лично
- ще похваля сервитьорките в местната механа,много симпатични млади дами,евала !
- Ще похваля съпругът ми че ме търпи да пиша из форумите
- ще похваля психотерапевтката си,която свърши чудесна работа с мен и ме върна към живота Hug
- ще похваля и всички форумци,които намират време да пишат тук.Дерзай народе ! Heart Eyes
- ще похваля доктора,който изроди дъщеря ми и спаси живота и
- ще похваля персонала в МБАЛ "Събо Николов" които бяха перфектни и излекуваха детенцето ми
- ще похваля и служителките в банка "Биохим" - винаги са много отзивчиви
- Ще похваля и едни тийнейджъри,които блъснаха без да искат едно коте с колело и силно притеснени се върнаха да му окажат помощ


Абе много неща и хора мога да похваля,живота не толкова черен Peace


# 20
  • Мнения: 27 524
О, много мога да хваля  Hug Тити, не бой се, не всичко са само недоволства и мрън-мрън.  Heart Eyes

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ми аз да похваля един сервиз за ауспуси, дето бях приготвила да оставя 100 лв, ама те ми обясниха, че привличали клиенти в момента, щото били нови и ми смениха гърнето с тръбите за 10 лв.



Кажи къде е този сервиз, моля   Praynig

# 22
  • Мнения: 3 423
Тити, аз няма да хваля, щото ми харесва как пишеш и не мога да си позволя
да не те чета цяла седмица. Не знам, това към хвалбите ли да го причислим...

# 23
  • Мнения: 3 818
Ооо, аз се сещам на първо четене за две неща Simple Smile))

Във входа решихме да направим ремонт на стълбището, да се попълнят дупките и да се боядиса отново. Миналата седмица започнахме да събираме парите, днес е готово вече Grinning Много се кефя на организираността и  желанието на хората. Миналата година по същия начин оправихме покрива Simple Smile)

Вчера дойде един майстор да ми монтира миялната машина, която на всичкото отгоре беше на отвратително място далеч от всякакви води и трябваше да има тръби през цялата кухня. Монтира го супер, тръбите изобщо не се виждат, много бързо, много чисто работи човека, направо съм във възторг от него:)

# 24
  • Мнения: 1 107
Да похваля мацката от кафето и хорицата от зеленчуковия магазин, които ми позволиха да пия кафе и да си напазарувам, въпреки че си бях забравила парите  Grinning
Да похваля и един любезен съсед, който много настояваше да ми качи бебешката количка по стълбите, защото анасньорът не работеше  Grinning
Има и още, но ме мързи сега да пиша по нощите  Sunglasses

тити, темата е  newsm10

# 25
  • Мнения: 3 491
Българското консулство в Ню Йорк.   bouquet

# 26
  • Мнения: 7 430
И аз искам да похваля Българските пощи, за това, че и без застраховка - винаги съм получавала цигарките и пастърмичката (е, само веднъж тук в Канада едно куче ми я отне #2gunfire)

Последна редакция: нд, 18 юни 2006, 04:45 от ДидКа лЮбопИтКа

# 27
  • Мнения: 3 405
Хваля се с класната на Ники, г-жа Димитрова, с огромната й обич към нейните първокласници, с това, че и тя става дете заедно с тях, че ги научи да обичат книгите. Децата я обожават Heart Eyes

И със занималнята на г-жа Николова Heart Eyes

И с тетралната групичка "Радуга" на г-жа Бахнова, където детето ми е в стихията си, а сцената е втория му роден дом Heart Eyes

Хваля се със свеки Heart Eyes, никога не ми е отказала помощ и подкрепа  bouquet

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хваля майките от цял един форум, наречен бг-мамма, че за отрицателно време ти помагат във всеки един миг. Няма друг такъв, няма други такива хора... Hug

Благодаря ви    bouquet

Специални благорадрности на Нина, катосън, бейби, Тинкърбел, дежо, йосариан, Фън  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes, които ни окзаха безрезервна подкрепа и помощ в един доста тежък период в съществуванието ни...

А има още поне толкова момичета, които също са ми помагали в други моменти  Hug

Поклон   bowuu

# 29
  • Мнения: 781
Свекърва ми, супруга ми, който изми прозорците заради мен таз година Hug и една служителка в КАТ, която ми направи огромен компромис Laughing

Общи условия

Активация на акаунт