Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~114~ тема

  • 32 617
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 486
И друг път сме говорили, че има разминаване между годината на раждане и тези балони. Не знам как си смятат годините, може първата да е нулева  Joy Joy Joy

Ето ви официалната страница на Кадир. Като щракнете на биография, пише - 19 април 1982 година, в Мерсин  Whistling Едва ли и той не си знае рождената дата  Sunglasses

http://www.kadirdogulu.com/

Скрит текст:
Между другото, от преди малко, Кадир има и канал в тубата. Тъй де, няма само ние да имаме  Joy Joy Joy

https://www.youtube.com/channel/UCZlKrrqtSp0aFElsKRnhFPg

Бонбонче  Heart Eyes Снимката е от сторито на мароканската певица Karima Ghaith  Peace




Joy Joy Joy Joy Joy и аз преди малко гледах там Peace

# 46
  • Мнения: 9 524
Аз си спомням ,че когато излязоха тези снимки навремето подругите се чудеха дали не става на 33 г., за това повдигнах тази тема за ЕГН-то , НО се радвах,че се оживихме .

# 47
  • Мнения: 10 486
Аз се чудех, откъде момиченцето Айлин, дъщерята на Зейнеб - Сблъсък, ми е познато, а то от Греховете на баща ми - Зейно Laughing Ама аз нали не го гледах изцяло, та не можах да се сетя. Сега погледнах Греховете и воала. Малката е Gökçen Bilge Çiftçi.

# 48
# 49
  • Мнения: 9 524
Васе , добре ,че ми каза и аз се чудех от къде ми е познато това дете . И аз не гледах греховете , неми допадна нито сценария , нито партньорката ( макар да признавам ,че е много талантлива актриса )
Еве, каква е тази красота , джанъм ?

# 50
  • София
  • Мнения: 13 612
Е много красота е събрало това момиче  smile3521 smile3505

# 51
  • София
  • Мнения: 13 612
Привет момичета, лек съботен, мразовит, зимен ден  newsm47
Нашето работно момиче вече представя Pantene по света  Peace
Първо в Баку    Heart Eyes






А вече и в Иран  Heart Eyes




# 52
  • Мнения: 10 486
Здравейте, момичета Hug Hug Hug

Линде Hug

# 53
  • София
  • Мнения: 13 612
Здравейте, момичета Hug Hug Hug

Линде Hug


Васе  Heart Eyes Hug
Много е красиво  newsm51
Много е коледно и вълшебно  smile3508

# 54
  • Мнения: 3 747
Здравейте. Така и така видях тези снимки, та реших да ви ги ''донеса'' да им се радвате " Simple Smile



















# 55
  • Мнения: 9 524
Добра вечер момичета Heart Eyes Heart Hug
Какви красоти сте донесли , прекрасно е нашето лъчезарно и позитивно момиче Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 13 612
Ради  Hug  Фили  Hug
Като сме почнали да продължим  Peace




# 57
  • Варна
  • Мнения: 7 505
wavey Girls! : ))) Девочки, Къзлар : )))
Ех, че е хубава тази Неслихан! Както й очаквах, с годините става все по-красива. А е само на 26! Все още е момиче и се оформя. Тепърва разцъфтява. След 30 очаквам да е още по-невероятна.  Ми дала е природата много. Много е дала там. С удоволствие я гледам. Flowers Hibiscus

# 58
  • София
  • Мнения: 13 612
Вярно е Боби  Peace С годините това момиче се разкрасява  Heart Eyes
От девойка, става вече една узряла красива жена  newsm10


# 59
  • София
  • Мнения: 13 612
Добро утро  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт