Вие заспивате ли докато кърмите?

  • 2 496
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 981
и аз се  унасям докато кърмя,чела съм че пак  е май ефект на хормоните,ама какво точно беше...

# 16
  • Мнения: 35 961
Нощем си спим, денем се унасяме...

същата работа сме и ние Wink

# 17
  • Мнения: 4 153
Нощно време направо заспивам щом той започне да суче. Добре, че засега всичко е наред. Аз спя доста дълбоко - особенно като съм уморена. Даже на няколко пъти изобщо не помня как съм го взела в нашия креват, за да го нахраня.
Но през деня кърмя пред компютъра/телевизора. И няма как да спя. А и обикновенно не ми се спи.

# 18
  • Мнения: 863
Нощем си спим, денем се унасяме...

същата работа...така ми се доспива през деня като го кърмя...изобщо май откакто съм родила преди година и 4-5 месеца постоянно ми се спи Tired

# 19
  • Мнения: 1 503
Тъй като ние сме 3ма в леглото, през нощта дори не помня колко пъти е ял.Всичко правим спейки.Не мисля ,че мога да го затисна newsm78.то така да се каже и от дишането му се будя.Това не мисля,че прави някоя майка добра или лоша.Ако ти мислиш ,че е добре и за двама ви да дремвате...ами дремвайте Naughty.Слушай инстинкта си!

# 20
  • Мнения: 3 205
Не, ама в четири посред нощ много ми се ще...

# 21
  • Мнения: 2 804
Понякога ,но то в 5 сутринта е нормално.

# 22
  • Мнения: 2 897
Случвало се е 1-2 пъти през нощта да се унеса леко,но само толкова-аз съм като ловно куче Laughingпреди даже се събуждах 5-10 минути преди бебчо да започне да напомня,че е време за папкане

# 23
  • Мнения: 393
Когато беше на3-4 мес. ми се е случвало да се унасям LaughingНо сега всичко му е толкова интересно денем, че само по нощите сме в полусън и двамата.

# 24
  • Мнения: 4 406
случи ми се на 2 пъти. първият път се търколих на страни в леглото, втория- тати ме хвана преди да се сгромолясаме с бебо на пода

# 25
  • Мнения: 801
в първите седмици ми се случваше да заспя когато кърпя седнала,но само няколко пъти...а сега понякога,когато кърмя легнала, напоследък май предпочитам легналото положение

# 26
  • Мнения: 1 272
Случва се, особено рано сутрин или вечер. Не мисля, че има нещо лошо в това.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 883
Естествено,че не си лоша майка. WinkИма си хас това да е критерият! Laughing
Аз обаче не заспивам никога,изпитвам ужас,че ще я затисна в съня си.Поради същата причина и не спи при нас,а в леглото си.
Това все едно аз съм го писала Peace

# 28
  • Мнения: 2 381
Унасям се, обикновено през нощта.Но досега не съм заспивала.

# 29
  • Мнения: 2 125
Заспивах и още как Tired. Навивах си ГСМ-то и то изпищяваше след 15-20 минути Shocked

Общи условия

Активация на акаунт