Кауфланд - тема 33

  • 78 616
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 130
Някой с впечатления за тиганите Vavieno от стр. 32 - лят алуминий с незалепващо покритие?  Simple Smile

# 106
  • Русе
  • Мнения: 7 046
Шараните дали стават?

И аз се интересувам от шараните? Каква е страната на произход, някой знае ли?
Български са. От някой язовир бяха, но не помня кой. Не мога да кажа дали са хубави, докато не го сготвя. Иначе беше пресен, ако това се има предвид под "дали стават".
За ваучерите - в нашия град явно хората не знаят за тях. Снощи се ядосах. Работят 5-6 каси, опашки след сладоледите. Всички хора най-мирно си излизат директно от магазина. Никой не се отбива на информация за ваучер. Реших, че ще ида да си го искам. На информация нямаше никой. Отидох да си взема багажа от касетите, пак никой на информация. Влязох в А1, там се бавих повече от 5 минути и отново никой не се появи на информация. Ядосах се и си тръгнах.
Оплаках се.

# 107
  • Мнения: 68 372
Хората не знаят просто за ваучерите...не ни четат ...за това 😃

Същата работа е и при нас на информация...загубена демек.

# 108
  • Мнения: 18 993
Преди ги обявяваха, имаше и постери...сега явно не им се дават

# 109
  • Мнения: 68 372
Даже нарочно се крият и ги няма тия на информация..мишоци Joy

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 425
Шараните дали стават?

И аз се интересувам от шараните? Каква е страната на произход, някой знае ли?
Български са. От някой язовир бяха, но не помня кой. Не мога да кажа дали са хубави, докато не го сготвя. Иначе беше пресен, ако това се има предвид под "дали стават".
За ваучерите - в нашия град явно хората не знаят за тях. Снощи се ядосах. Работят 5-6 каси, опашки след сладоледите. Всички хора най-мирно си излизат директно от магазина. Никой не се отбива на информация за ваучер. Реших, че ще ида да си го искам. На информация нямаше никой. Отидох да си взема багажа от касетите, пак никой на информация. Влязох в А1, там се бавих повече от 5 минути и отново никой не се появи на информация. Ядосах се и си тръгнах.
Оплаках се.

Миналата седмица взехме шаран от Кауфланд, много ни хареса. Ако са от същия язовир ще ви хареса.

# 111
  • Мнения: 25 675
Даже нарочно се крият и ги няма тия на информация..мишоци Joy
Аз от тук разбрах, че го пише на някои разделители, не на всички. И специално огледах, да така е, пише.
Тези на информация са саркастични и нелюбезни, чак не ми се занимава.

# 112
  • Мнения: 1 497
Шараните са от язовир Церковски - хубави са по принцип.

# 113
  • Мнения: X
Тортата Рафаело е много хубава, както и двойката шоколадови мусчета, италиански, с какао отгоре.

# 114
  • Мнения: 1 953
PELLI, ти да не си на някаква специална диета Grinning?

Аз пък харесах натрошените орехи, но взех само два пакета, а няма да имам повече ходене тази седмица Sad.
Взех спален комплект, от хавлиите на Дилиос, ако ми се откъснат от сърцето да ги подаря, че имам слабост към такива изделия и все си ги оставям за мен Rolling Eyes.

# 115
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 328
Някой купи ли от елхите миналата седмица? Гъсти ли са? Разочарована съм от тези в Лидл и ще я връщам. Ако тези в К са хубави, бих взела и на редовна цена.

# 116
  • Мнения: 68 372
Аз пък поръчах елха миналата година от сайт - прекалено гъста ми идва, и неестествена съответно. Естествените елхички са точно такива редички...мен дори по ме кефят и тая гъстата се чудя какво да я правя. Но всеки каквото няма май-това търси Simple Smile

# 117
  • София
  • Мнения: 14 512
Някой купи ли от елхите миналата седмица? Гъсти ли са? Разочарована съм от тези в Лидл и ще я връщам. Ако тези в К са хубави, бих взела и на редовна цена.
Нямате ли някой магазин от типа "левче"? Вчера взех от Евроленд 90 см. за 12 лв.  - яко гъста и кичеста.

# 118
  • София
  • Мнения: 3 610
Шараните дали стават?

Стана разкошен. Нямаше мирис на блато, характерен за тия риби.

# 119
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 328
Някой купи ли от елхите миналата седмица? Гъсти ли са? Разочарована съм от тези в Лидл и ще я връщам. Ако тези в К са хубави, бих взела и на редовна цена.
Нямате ли някой магазин от типа "левче"? Вчера взех от Евроленд 90 см. за 12 лв.  - яко гъста и кичеста.

Подсетихте ме, че имаме китайски магазин в квартала, ще проверя там Simple Smile От "лечетата" има Липненски наблизо, и там ще видя. Не се бях сещала там да гледам.

Общи условия

Активация на акаунт