Велислав Павлов *Димитър Захариев *Диана Димитрова Тема 43

  • 11 978
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 269
Оооо, Дили, това е много яко. Heart Eyes Представям си колко мила сцена ще е, ама надали ще има такава. Confused
Ее, стига де Cry Искам си сцената аз. Да им се откъсне някоя минута от сърцето.
Сега се замислих, как в рамките на 4 епизода (ако Марио се върне в петък, без финалния са толкова) ще успеят да прекарат Зорница и Марио от трудното възстановяване към подготовка за сватба? Защото булчинската рокля на мен ми говори, че това не е спонтанна стъпка.

# 46
  • Мнения: 371
Знааааам ги тея нашите сценаристи , че понякога хич не им се откъсват от душата 2 минути за прости и банални сцени 😒, но за мен в тях се крие част от красотата на живота.
Затова пък ние можем да си мечтаем и фантазираме такива романтични сюжети, които целят да покажат обичта и взаимното уважение между двама души. 💖💑👰

# 47
  • Мнения: 4 059
Тони не му останаха органи. Animal Smiley Cat Това му стана хоби на него. По веднъж на година  в реанимация.

Зорница изглеждаше смазана. Само това ѝ трябваше.

# 48
  • Мнения: 1 742
Интересното е, че не споделя с никого - затворена, вглъбена....
Те вярно, че с Марио винаги са били далеч от клюки и обяснения - но като че ли няма истински човек, на когото да се довери освен Марио.
И как бранеше Тони от Албена - все едно беше Марио 🌝🌝🌝

# 49
  • варна
  • Мнения: 355
Знааааам ги тея нашите сценаристи , че понякога хич не им се откъсват от душата 2 минути за прости и банални сцени 😒, но за мен в тях се крие част от красотата на живота.
Затова пък ние можем да си мечтаем и фантазираме такива романтични сюжети, които целят да покажат обичта и взаимното уважение между двама души. 💖💑👰
Да, за това не им се откъсват, а да показват двама души да повръщат един след друг нямат проблем!
Беше ми прекалена тази сцена между В. и В.
Дано видим изпълнени вашите сценарии!

# 50
  • Мнения: X
Ели, що мислиш, че не съм скапана от новината за Тони? Просто не е особено удачно да пиша за това в темата. Ама на лични подпалих Joy

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 06:51 от Анонимен

# 51
  • Мнения: X
Тони не му останаха органи. Animal Smiley Cat Това му стана хоби на него. По веднъж на година  в реанимация.
То не е хич смешно Stuck Out Tongue Winking Eye .....в седми сезон няма да е зле да се реваншират с малко щастие и положителни моменти  Grin

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 06:59 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 4 059
Тони не му останаха органи. Animal Smiley Cat Това му стана хоби на него. По веднъж на година  в реанимация.
То не е хич смешно Stuck Out Tongue Winking Eye .....в седми сезон няма да е зле да се реваншират с малко щастие и положителни моменти  Grin
В седми сезон нещо друго. Кома например Animal Joy Cat


Представих си как телефона на Марио звъни на пожар в 2 посреднощ. Побърках го този човек. Ако не е Тони, ще е Зорница. Ми то на него не му остава време да му отказват разни органи или да създава временни семейства с разни луди жени. Той хрема не може да хване от тях.

# 53
  • Мнения: X
В седми сезон нещо друго. Кома например Animal Joy Cat
Представих си как телефона на Марио звъни на пожар в 2 посреднощ. Побърках го този човек. Ако не е Тони, ще е Зорница. Ми то на него не му остава време да му отказват разни органи или да създава временни семейства с разни луди жени. Той хрема не може да хване от тях.
В седми сезон Марио ще е в кома - за около 49 епизода. Тъкмо ще се наспи, ще хване хрема, ще му откажат бъбреците (Тони ще е донор, а Зорница ще тъпче органа в корема).
Изобщо - идилийка Heart Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 9 558
Добро утро, банда Simple Smile. Честит първи сняг.

Днес едва ли ще видим нашите в епизода, но пък да пожелаем Успех с изложбата на Диде. Flowers Hibiscus

Хахаха, Ди, тъкмо щях да напиша, че Марио веднъж тръгна да се разболява, след гостито у Генадиеви и от там като го емнаха, направо му разказаха играта. То не беше Тони, Зорница, Банков, Зорница, Тони, Зорница, Зорница, Тони. Ме го оставиха един качествен грип да изкара, да видим как Зори му прави чай с мед и лимон

Ейде сега, Дона,  - кома, за 3 епизода, може, ама 49...., ми тя Зорничка съвсем ще залинее покрай него.

# 55
  • Мнения: X
Добро утро, банда

Ейде сега, Дона,  - кома, за 3 епизода, може, ама 49...., ми тя Зорничка съвсем ще залинее покрай него.
Щом казваш - добро да е Simple Smile
Аааа, много сте го изнежили тоя Марио. 49 са му таман - тъкмо да си почине и да се успокои. Няма само Зорница и Тони да боледуват я. Виж Тони на какво е заприличал:

# 56
  • Мнения: 9 619
Бас ловя, че нищо няма да ни покажат от връщането на Марио, тези моменти не ги умеят сценаристите много, много Joy

Дани, мхм, Зорница-майка орлица 2. Никой не може да измести от челното място Марио обаче Joy


# 57
  • София
  • Мнения: 9 558
Бас ловя, че нищо няма да ни покажат от връщането на Марио, тези моменти не ги умеят сценаристите много, много Joy

Дани, мхм, Зорница-майка орлица 2. Никой не може да измести от челното място Марио обаче Joy


За съжаление и аз мисля така. Просто ще го дадат как влиза за операция и ще оставят на въображението на всеки, според както му хареса и иска да се развива сюжета. Едни ще си представят романтично завръщане, а други - сухарско прибиране и без особена емоция и у посрещащата и у пристигащия.

Последна редакция: ср, 28 ное 2018, 08:27 от rosi_ta

# 58
  • Мнения: 1 742
Ееее, не така песимистично 🌝
Ние сватба чакаме, а пък вие такива приказки...
Как да стане тая работа без приказки 😃😃😃

# 59
  • Мнения: 9 619
Дани, ааа не, реалистично, ако пък го направят супер. Очаквам завръщането на Марио евентуално в петък, ако ли не, направо във вторник.
Ще има сватба и метро ще има Joy

Общи условия

Активация на акаунт