Спортни артикули за жени с дизайн, вдъхновен от Стела Маккартни

  • 10 099
  • 224
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 622
Не обичам ръкави, предпочитам екип тип потник нагоре.
Еластична материя, и да, държа да е красив.

# 181
  • Мнения: 1 260
предпочитам да ми е удобно,от дишеща материя и цената също е от значение

# 182
  • Мнения: 1 503
Да е удобен,да ми топли,да стои добре,нормален цвят и нормална цена.

# 183
  • Мнения: 2 847
Екипите избирам по функционалност, материя и дизайн. И трите са ми еднакво важни, винаги съм държала да изглеждам стилно в залата, а цветовете и красивите кройки ме зареждат и мотивират допълнително.

# 184
  • Мнения: 130
Съобразявам се с много критерии - удобство, дизайн, материя, цена

# 185
  • Мнения: 6 013
поделете по какви критерии избирате спортен екип и важно ли е за вас да изглеждате стилни и по време на тренировка? Имате ли предпочитания за конкретни цветове или материи?

Избирам спортен екип на първо място по цвят- дали ми харесва или не. След това по кройка, материал и удобство.
Досега не съм имала проблеми с удобството на спортните екипи.

# 186
  • Мнения: 13 259
Когато избирам спортен екип обръщам внимание и на удобството, трябва да е като втора кожа, за да не създава дискомфорт при тренировката. Материята трябва да е дишаща и да съхне бързо. Дизайна разбира се, трябва да си го харесам, избягвам черното, но не обичам и ярки сигнални цветове.
Цената да и тя си е важна, когато тренираш редовно имаш нужда поне от няколко екипчета. Винаги гледам и как се перат, избягвам тези, които изискват специална подръжка.

# 187
  • Мнения: 1 965
За мен най-важно е удобството и естествените дишащи материи. Залагам на по-тъмни цветове, въпреки че ярък акцент ми е много приятен. Важно е човек да се харесва, не зависимо какво прави.

# 188
  • София
  • Мнения: 69
Спортният екип избирам според вида  трениравка, материята трябва да е удобна и да не спарва. Подбирам цветовете, както и модела на екипа, важна е и цената.

# 189
  • Мнения: 828
За мен е важно да е удобен и от качествена материя. Ако има и лек женствен акцент още по-добре Simple Smile

# 190
  • Мнения: 33
Да е качествен, удобен, да изглеждам добре с него!

# 191
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Споделете по какви критерии избирате спортен екип и важно ли е за вас да изглеждате стилни и по време на тренировка? Имате ли предпочитания за конкретни цветове или материи?

Моите критерии за спортен екип са - да е от памучна материя, избирам по-тъмните цветове, да е удобен и да е на добра цена. Не е от съществена важност за мен, да изглеждам стилна по време на тренировка.

# 192
  • Мнения: 31 156
Удобството за мен е на първо място. Държа и на модерни технологии и мода.

# 193
  • Мнения: 8 801
Избирам според това да ми е удобно на първо място. Гледам и материята -  да е памучна ми е важно, за да не ме спарва. Цветовете да не са съвсем светли.

# 194
  • София
  • Мнения: 13 137
Да е удобен, от дишаща материя, да ми стои добре и да е на разумна цена.

Общи условия

Активация на акаунт