Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 195
Избирам екип по материя, визия и удобство. Обичам по светли тонове и ги нося с удоволствие.

# 196
  • Пловдив
При избора на екип залагам на удобство,качествени материи и достъпна цена .Предпочитам ярките цветове,създават ми настроение Simple Smile

# 197
Най-важни са удобството и материята, искам да се чувствам комфортно през цялата тренировка. Не държа да съм модерна в него, стига да не ме прави дебела:yum:

# 198
Трябва да е лек и удобен и най-важното аз да се чивствам комфортно с него

# 199
Трябва да е удобен, да е по тялото, но да дава свобода на движенията, да не го усещам на мен. Разбира се, ако е стилен, още по-добре. Опитвам да съчетавам и двете. Иначе  материята е важна, да е еластична и да не задържа влага, кройката също, цветовете могат да бъдат всякакви, стига да са добре съчетани.

# 200
Критериите ми са: да е удобна материя, да не прозира и да ми стои добре. Като цветове, предпочитам бордо и черно.

# 201
За тренировка избирам екип в тъмни цветове. Най-важно за бюстието, блузката и клинчето, с които тренирам е да са ми удобни. на второ място е да се харесвам с тях. По същия начин избирам спортни дрехи за дъщеря ми и за големия ми син.
Нямам любима марка. Разчитам на производителите да ме "грабнат" с предложенията си.

# 202
За мен най-важно е удобството, стила и качеството.

# 203
  • София
Удобството е на първо място. Не обичам да ме стиска, че да ми изскачат меса Simple Smile Обикновено избирам черен цвят с цветни акценти.

# 204
  • Samokov
ЕКИПА трябва да е удобен преди всичко. Избирам модели, който подчертават предимствата на фигурата ми скриват недостатъците.

# 205
  • София
Екипът трябва да е удобен и комфортен, от дишаща материя и стилен.

# 206
  • На брега на морето
За тренировка - дишаща материя, стегнат, но не ограничаващ движенията екип, като цветове предпочитам черно, тъмно синьо или бордо.

# 207
Екипът трябва да е удобен. Най-важно ми е бюстието, което избирам, да е подходящо за интензивни тренировки. Клинът да не е с много ниска талия, а горнището да е с качулка. Харесвам ярки цветове.

# 208
Материята да е разтеглива,да има свободно място за движение

# 209

Гледам да ми е удобно, да ми харесва. Предпочитания за цвят нямам.

Общи условия

Активация на акаунт