Имаме си куче!!!

  • 7 371
  • 76
  •   1
Отговори
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Иска ми се да се похваля. Имаме си куче от вчера. newsm44Малка родвайлерка,  на 35 дни, много е сладка . Чакаме я от една година. След около 10-15 дни трябва да бием първата ваксина, трябва и паспорт да правим. Но май имам нужда от помощ, не съм съвсем наясно с отглеждането и моля, ако някой има информация да я сподели тук.  Благодаря предварително  Wink smile3525

# 1
  • Мнения: 1 182
Честито!
Съвети не мога да дам Rolling Eyes за съжаление!

# 2
  • Мнения: 2 161
Иска ми се да се похваля. Имаме си куче от вчера. newsm44Малка родвайлерка,  на 35 дни, много е сладка . Чакаме я от една година. След около 10-15 дни трябва да бием първата ваксина, трябва и паспорт да правим. Но май имам нужда от помощ, не съм съвсем наясно с отглеждането и моля, ако някой има информация да я сподели тук.  Благодаря предварително  Wink smile3525

Консултирай се и слушай само ветеринарният лекар.Аз поне така правя.За дете и куче приемам съвети само от лекар.

# 3
  • Мнения: 7 373
Иска ми се да се похваля. Имаме си куче от вчера. newsm44Малка родвайлерка,  на 35 дни, много е сладка . Чакаме я от една година. След около 10-15 дни трябва да бием първата ваксина, трябва и паспорт да правим. Но май имам нужда от помощ, не съм съвсем наясно с отглеждането и моля, ако някой има информация да я сподели тук.  Благодаря предварително  Wink smile3525
ЧЕСТИТО!И аз с първото си куче се хвалех,но след това неееееееееееее.Оставиха ми го на мен и познай научих се как се гледа ,но оооооооооо писна ми.Сега съм само с булонка,рибки и заек.Ученето става като слушаш лекаря,но гледането е по-трудно от гледане на бебе.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 739
Честито кученце Simple Smile
Бебе и малко кученце се гледат по един и същ начин. Учат се на всичко пак г/д по един и същ начин.
Ветеринаря ще ти каже с какво, как и по колко често да го храниш.

# 5
  • Мнения: 1 202
И от мен честито! PeaceНо и аз не мога да ти помогна с отглеждането защото нямам куче!

# 6
  • Мнения: 451
 newsm74
Честито кученце !

# 7
  • Мнения: 6 886
Честито и аз отскоро се обзаведох с куче Mr. Green Сега даже искам още едно ама пустите им дребосъчета са ненормално скъпи Close
А твоето кученце наистина трябва да го заведеш на ветеринар. Три ваксини трябва да му се сложат преди да започне да излиза навън (провери дале вече не му е слагана първата, но май е рано). Прави се вътрешно и външно обезпаразитяване. Също така би трябвало да ти кажат с какво и по колко да го храниш, защото кучетата (или поне моето) ядат колкото им се даде, в смисъл сами няма да спрат. Въоражи се с парцали за бърсане и ако има възможност го приучи да си върши нуждите на определено мястото (примерно в банята или на терасата). Хубаво е да му се вземат разни играчки и кокали, които да дъвче, за да се сведат до минимум щетите по вашите вещи.
Ако те интересува нещо друго питай Hug

# 8
  • Мнения: 260
Аз имах две кучета и мога да ти кажа, че разликата от куче до куче е огромна (както и при хората). За храната знам, че повечето специалисти препоръчват хранене 2 пъти дневно, но това ще го обсъдиш с доктора и зависи от породата.
За едри кучета като ротвайлерите е задължително да се обучават на дисциплина от съвсем малки и това май е най-трудната част (да устоиш на изкушението да го глезиш и да си налагаш да бъдеш строга когато трябва). Но като стане по-тежко от теб ще трябва да умееш да го контролираш все пак, а не да те влачи като черво на каишката си  hahaha
Иначе аз съм страхотен почитател на кучетата, даже се замислям и ние да си вземем някакво мъниче, но по-нататък, нека първо се появи и отрасне малко бебчо  baby_neutral
Бухтичка, твоето е голям сладур, каква порода е - териерче? И аз си мислех за такова зверче  Peace

# 9
  • Мнения: 5 140
Честито кученце.  animal037

# 10
  • Мнения: 5 622
Иска ми се да се похваля. Имаме си куче от вчера. newsm44Малка родвайлерка,  на 35 дни, много е сладка . Чакаме я от една година. След около 10-15 дни трябва да бием първата ваксина, трябва и паспорт да правим. Но май имам нужда от помощ, не съм съвсем наясно с отглеждането и моля, ако някой има информация да я сподели тук.  Благодаря предварително  Wink smile3525
ЧЕСТИТО!И аз с първото си куче се хвалех,но след това неееееееееееее.Оставиха ми го на мен и познай научих се как се гледа ,но оооооооооо писна ми.Сега съм само с булонка,рибки и заек.Ученето става като слушаш лекаря,но гледането е по-трудно от гледане на бебе.

Чак пък по-трудно....явно си имала кротко и безпроблемно бебе  Wink

Аз имам Ирландски сетер. Гледам си го от как беше на 30 дни. Толкова малък го взех. Нямах търпение да го взема и да го гушна....Днес Алекс е вече на 8 години  Wink

Няма от какво да се шашкаш. Избираш си ветеринарен лекар, на когото да имаш доверие и следваш съветите му  Peace

# 11
Честито!
Дано добре сте  обмислили семейно това приключение. Да си вземеш куче е нещо доста сериозно. Минимум десет години сте ангажирани всекидневно без почивни дни да разхождате любимеца си. В началото след първата ваксина 7-8 пъти дневно, след месец-два 4-5 пъти дневно, след 6 месечна възраст 4 пъти дневно, след една година минимум 3 пъти.
Намерете си добър ветеринар, слушайте съветите му и неправете компромиси с цените на ваксините.
Аз имам в момента 12 кучета. Разбира се че не живеят вкъщи. Имат си извън града собствена територия. Само един боксер съм оставил тук заради малките, да си имат компания.
Ако все пак не се справиш с навика да го научиш да  се изхожда навън и последващото "миниране" на жилището пиши тук, мисля че ще ти дам полезни съвети.

# 12
  • Мнения: 7 914
Честито!

Много радост ще ви носи....! Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 72
ЧЕСТИТООО..Не се притесняваи то само ще ти покаже как да го гледаш.Ако се притесняваш винаги се консултираи с ветеринаря тои ще те посъветва наи добре.Аз имам кокерка която в момента не е при мен, но с радост мога да кажа,че свърших наистина добра работа относно обучението и навиците и.Пожелавам и на теб успех в отглеждането на малкото кутре и да сте много весели с него.

# 14
  • Мнения: 1 798
Честито! Hug
Освен избора на вет трябва да се занимавате много с нея,трябва да си знае мястото в семейството- ротовете са инатливи животинки.
Имам ротвайлер на 5 години вече. Heart Eyes

# 15
  • Мнения: 257
ЧЕСТИТО  smile3521..ние също се отглеждаме заедно с куче....имам ирландски сетер на 5 години..скоро ще разбереш каква беля си си взела на главата smile3511..разбира се -това беше само на шега...искам да кажа,че все едно отглеждаш още едно дете в къщи...така ще се привържеш..ще видиш- тези животинки така влизат под кожата, все едно и него си родила Joy

# 16
  • Мнения: 1 080
Честито!!!   bouquet

# 17
  • Мнения: 7 373
ЧЕСТИТО!И аз с първото си куче се хвалех,но след това неееееееееееее.Оставиха ми го на мен и познай научих се как се гледа ,но оооооооооо писна ми.Сега съм само с булонка,рибки и заек.Ученето става като слушаш лекаря,но гледането е по-трудно от гледане на бебе.

Чак пък по-трудно....явно си имала кротко и безпроблемно бебе
[/quote] То бебето ми беше безпроблемно,но като започна да ми води бездомни кученца "само докато им намерим стопани" бая проблеми ми създаде,защото ти се привързваш към всяко мъниче,а съседите беснеят,че лае  bouquet

# 18
  • Мнения: 22 867
Честито сладурче! Вкъщи растат момченце на годинка и три месеца и лабрадорче на годинка и седем  месеца. Много общи неща имат. И е доста весело!На прощъпулката малкият почерпи с парче от питката най-напред кучето. Но все пак ще имаш доста грижи покрай малкото кученце, най-вече от гледна точка на хигиената. Много е важно да намериш добър лекар, а за информация бих ти препоръчала да четеш и питаш ТУК. Ще научиш доста полезни неща, а и винаги можеш да разчиташ на съвет. Най-добрата приятелка на нашия лабрадор е ротвайлерка, по-малка от него с два месеца. Страхотна игра му дръпват двамата и са страшно красиви животни!

# 19
  • Мнения: 5 622
Честито!
Дано добре сте  обмислили семейно това приключение. Да си вземеш куче е нещо доста сериозно. Минимум десет години сте ангажирани всекидневно без почивни дни да разхождате любимеца си. В началото след първата ваксина 7-8 пъти дневно, след месец-два 4-5 пъти дневно, след 6 месечна възраст 4 пъти дневно, след една година минимум 3 пъти.
Намерете си добър ветеринар, слушайте съветите му и неправете компромиси с цените на ваксините.
Аз имам в момента 12 кучета. Разбира се че не живеят вкъщи. Имат си извън града собствена територия. Само един боксер съм оставил тук заради малките, да си имат компания.
Ако все пак не се справиш с навика да го научиш да  се изхожда навън и последващото "миниране" на жилището пиши тук, мисля че ще ти дам полезни съвети.

Аз не знам някой, който да си разхожда 3 на ден кучето(възрастен екземпляр). Ние го извеждаме 2 пъти.

# 20
# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Благодаря на всички за инфото и поздравите smile3503. Ето няколко снимки на Барса, малката ротвайлерка.
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa1.jpg
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa2.jpg
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa3.jpg

# 22
  • Мнения: 8 917
Честито!
Съвети не мога да дам Rolling Eyes за съжаление!

Peace

# 23
  • Мнения: 1 798
Благодаря на всички за инфото и поздравите smile3503. Ето няколко снимки на Барса, малката ротвайлерка.
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa1.jpg
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa2.jpg
http://cyber-x.hit.bg/pic/Barsa3.jpg
Ох, сладката Барса , какво е топченце миличко!!! Heart Eyes Heart Eyes

# 24
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Имам едно питане относно малката Барса  Wink. Нормално ли е да спи по цял ден? Играе си около 15-20 минути, после половин час спи. И така цял ден. Първите два-три дни скимтеше, защото я отделихме от майката и още три малки, но вече е спокойна  newsm10, което ни радва.

# 25
  • Мнения: 1 210
Честито,

надявам се ще бъдеш от тези, дето няма да разхождат кучето си в детската градинка, няма да го оставят да опикава пейките и пързалките и да минира тревните площи, където играят деца.


# 26
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Имам едно питане относно малката Барса  Wink. Нормално ли е да спи по цял ден? Играе си около 15-20 минути, после половин час спи. И така цял ден. Първите два-три дни скимтеше, защото я отделихме от майката и още три малки, но вече е спокойна  newsm10, което ни радва.
Аз сум гледала пекинез, вярно че отдавна, но като го взехме беше на 40 дни. Почти по цял ден спеше. А през ноща като малко дете, спи играе и така. Все пак се консултирай със специалист. 1 вото ми кученце почина като бебе. Взела сам си го болно. Ама тогава нищо не разбирах.

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Какъв сладък бебешор ! Съвсем нормално е да спи, и нашата Дейзи само спеше, а така исках да я събудя,да си играеме... Обожавам малки кученца, прекрасни са.

# 28
  • Мнения: 22 867
Имам едно питане относно малката Барса  Wink. Нормално ли е да спи по цял ден? Играе си около 15-20 минути, после половин час спи. И така цял ден. Първите два-три дни скимтеше, защото я отделихме от майката и още три малки, но вече е спокойна  newsm10, което ни радва.

Съвсем нормално е, та тя е просто бебе. Нали, иначе, нищо и няма, т.е. спи, яде, ака - то друго какво. Е, и трябва да си поиграва във времето мужду спането. И да направи някоя и друга беличка. Grinning

# 29
  • Мнения: 3 576
Честито! Hug

И ние имаме малко кученце, немска овчарка, на 2 месеца.
Гледаме си го на двора, т.к все пак е предвиден за куче-пазач.
Много хубаво си играят с дребния, заедно тичаме тримцата - тренираме Wink

Исках да питам, ако някой знае - на какъв период е хубаво да се дават противопаразитните хапчета за глисти и тении??

Той не общува с външни животни, но има едни нагли котки, които прескачат оградата /още малко да порастне дзвера и няма да оцелеят  #2gunfire/ и ме е страх, че те пренасят най-много зарази.
Да не говорим, че ми използват пясъчника на детето за тоалетни нужди!!! #Cussing out

# 30


Исках да питам, ако някой знае - на какъв период е хубаво да се дават противопаразитните хапчета за глисти и тении??



Хубаво е вет. да му сложи инжекция против паразити после малко ги боли коремчето но бързо се оправят.
Ние имаме Голдън Ретривър на 10 мес. и няколко пъти му слагахме докато се изчисти но много зависи дали кучето е от развъдник или като нашия от магазин.
ПС:Барса е много готина със здраве да си я гледате.

# 31
  • Мнения: 1 393
Аз имах ротвайлер и го взех на 40 дни.Голяма си е занимавка,но и голяма радост.Имам филм за отглеждане на ротвайлери и тяхната история,но е на португалски.Ако те интересува мога да ти преведа най-важното и да ти го дам.Пиши на лични при интерес  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 22 867
Исках да питам, ако някой знае - на какъв период е хубаво да се дават противопаразитните хапчета за глисти и тении??

Най-добре говори с вет.доктора на кученцето ви, сега се препоръчва на два месеца да се дават обезпаразитяващи, /аз на своя глава давам на три месеца/, а срещу кърлежи и бълхи най-ефективен е фронтлайн. Слага се на 1-2 месеца. При положение, че кучето ви стои в двора, може би на два месеца ще е достатъчно. Важно е добре да го сложите, не да го размажете по козината, а разтваряте козинката и мажете по кожата на холката. Препаратът се складира в мастните депа. 2-3 дена преди и след слагането, кучето не трябва да се къпе. Всъщност, най-компетентни съвети ще ви даде вет.лекаря, при когото водите кученцето. Иначе животинките  са голяма радост! Grinning

Ето ТУК има инфо за овчарки, В ТОЗИ ФОРУМ също.

# 33
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Днес ходихме на ветеринар. Каза, че Барса   animal037 е добре, след 5-6 дни трябва да ходим за първата ваксина. Радвам се, че расте нормално. Simple Smile
ПП: и вече почти не пишка в къщи   Laughing Laughing, е изпуска се, но малко, по около веднъж на ден  Wink

# 34
  • Мнения: 1 100
Имам едно питане относно малката Барса  Wink. Нормално ли е да спи по цял ден? Играе си около 15-20 минути, после половин час спи. И така цял ден. Първите два-три дни скимтеше, защото я отделихме от майката и още три малки, но вече е спокойна  newsm10, което ни радва.

Съвсем нормално е, та тя е просто бебе. Нали, иначе, нищо и няма, т.е. спи, яде, ака - то друго какво. Е, и трябва да си поиграва във времето мужду спането. И да направи някоя и друга беличка. Grinning

 newsm10

# 35
  • Мнения: 1 798
Днес ходихме на ветеринар. Каза, че Барса   animal037 е добре, след 5-6 дни трябва да ходим за първата ваксина. Радвам се, че расте нормално. Simple Smile
ПП: и вече почти не пишка в къщи   Laughing Laughing, е изпуска се, но малко, по около веднъж на ден  Wink
Дездемонка, като правите снимки на бебешока-пусни дай се порадваме. Heart EyesБързо растата ротовете, после само главата в скута ти ще си събира. Laughing

# 36
  • Мнения: 346
Честито и от мен! Кученце вкъщи е прекрасна емоция в началото, а след това се превръща в равноправен член на семейството.Изисква си грижи особено като малко но после ти се отблагодарява стократно. АЗ имам ирландски сетер, женски. Умирам за нея и сега когато очакваме бебче се чудя как да я дам за няколко месеца при родителите на мъжа ми.
Следи ваксините, давай му витамини и хубава храна и всичко ще е ок!

# 37
  • Мнения: 5 299
Страхотно кученце Grinning МНого много да ви слуша и радва.  bouquet И аз имам ротвайлерка на 4 год. Има страхотен косъм - капвам и малко зехтин в храната, но не знам дали е подходящо за малки паленца.

# 38
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Днес ходихме на ветеринар. Каза, че Барса   animal037 е добре, след 5-6 дни трябва да ходим за първата ваксина. Радвам се, че расте нормално. Simple Smile
ПП: и вече почти не пишка в къщи   Laughing Laughing, е изпуска се, но малко, по около веднъж на ден  Wink
Дездемонка, като правите снимки на бебешока-пусни дай се порадваме. Heart EyesБързо растата ротовете, после само главата в скута ти ще си събира. Laughing

Пуснала съм три снимки малко по-горе на страницата. Виж я. Още ще пусна ама по-късно или утре. Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 39
  • Мнения: 1 128
     4естита ви сладуранка.
     Голяма отговорност и голяма радост е да си имаш такова приятел4е вкъщи.Аз умирам по моята шнауцерка.На 11 месеца и е голяма беля,но много си я оби4каме.
     Както са те посъветвали и другите вслушвай се в съветите на ветеринаря.Ина4е трябва да се въоражиш с МНООООООГО търпение и да не и даваш да се налага.От около 4етвъртия месец е идеално да запо4неш да я обу4аваш(да стои на едно място докато те 4ака,да ходи редом без да дърпа и такива полезни и задължителни нещица).Моята например е голяма лудост и я водим на класове даже идва възпитател удома цяла седмица.Много 4есто ме изкарва извън нерви от щуротиите дето си измисля и от това 4е слуша когато и изнася,но ве4е се заехме сериозно с възпитанието и като 4е ли запо4ва да се променя.Сега 4акаме бебенце през есента,но не съм се и замисляла да я давам на някого,много свикнахме с нея и е още един равноправен 4лен на семейството.
     Много радост ще ти донесе със сигурност.

# 40
  • Мнения: 2 407
Честито, трябва да се храни по 5 пъти с постепенно намаляваш, хубаво е да даваш кисело мляко, винаги да има водичка, свинско не се дава, не е хубаво за храносмилането, като стане на 2 месеца купи противопаразитна кайшка.В общи линий се гледа като бебе, купи 1 път в седмицата.

# 41
  • Мнения: 257
т.к в тази тема предимно кучкари дават акъл Naughty..мога и и аз да се възползвам Embarassed и да попитам - къде може да се почива на планина с КУЧЕ + БЕБЕ  и да има наблизо условия за риболов newsm78 

# 42
  • Мнения: 2 723
Мамина душица Hug Да ви е жива и здрава и да ви радва дълги години.
Ние имаме голдън ретривърка - Кора.
Най-добра информация, която аз намерих, като Кори беше бебе е тук:

http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=pets&GCDirID=3585d499 … 35e83593671a6d390

http://clubs.dir.bg/wwwthreads.php?Cat=163

Успех Hug

# 43
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
На 18-ти бихме третата ваксина и скоро ще ходим на разходка!!! Ето ни и нас, растем и хубавеем  newsm03  animal037

# 44
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Красавица. Аз миналото лято всеки ден бях близо до една  малка ротвайлерка . Не бях я виждала до този юни. Толкова голяма е станала и как страшно ме лаеше от далече. И само като се затичах към нея с думите : " Рони, доброто ми момиченце, какво правиш, сладка ? " - и тя спря да лае, загледа ме озадачаващо и след миг вече скачаше от радост. Маймуната не ме беше забравила. Много са хубави, но са големи, вие вътре ли я гледате или имате двор?

# 45
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито!
Ние пък си взехме котенце. Simple Smile

# 46
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Живеем в апартамент, за съжаление. На квартира сме. Но... нали все от някъде трябва да започнем. Ние почнахме от кучето, и след това ще си търсим къща.  Laughing Mr. Green Laughing Дано да можем да си купим...  Cryнякога.

# 47
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Дано се сбъдне мечтата ви. За сега е малко кученцето, така че нямате грижи.  Laughing

# 48
  • Мнения: 603
И от мен честито! PeaceНо и аз не мога да ти помогна с отглеждането защото нямам куче!
и аз така

# 49
  • Мнения: 1 226
Честито и от мен! Аз също имам ротвайлерка"Ронда" на 9месеца плюс шар-пей.Наскоро приключи първото и разгонване.Наистина трябва да се консултираш за всичко с вет.лекар.Много е любвеобвилна и това ни принуждава (въпреки, че е малко късно вече) да и търсим учител, защото постоянно скача и иска да ни целува, а е големичка на ръст. Страхотна е!

# 50
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Хехе, вече ядем с вилица. Simple Smile))) ТУК   Laughing Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Честито!
Ние пък си взехме котенце. Simple Smile
И ние Simple Smile

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Браво на вас! Ние също инахме един котарак, този в подписа ми. Но само за един месец, че трябваше да напускаме предната квартира. И котарака отиде на село, при родителите на момчето ми.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 079
Честито, много обичам тази порода, страшни сладури!  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 127
Момичета вижте този форум--www.dog.bg     
Като го отворите чукнете на форуми --от там на породи.Има всякакъв вид породи кучета.А има и друга тема в къщата на кучето -за храненето става въпрос.Ще ви е от полза.
Аз съм при порода--мини пинчер.Добре че беше тоя форум иначе как го бех подкарала досега да съм без куче #Crazyнаправо го бех уморила Grinning
Само да ви кажа че го къпех всеки ден-щото исках да му е хубавооооо newsm78

# 55
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Ние не издържахме 15 дни след третата ваксина. Вет. доктор ни каза, че можем да излизаме 10-15 дни след ваксината. Днес е десетия ден. Ходихме с Барсита на разходка.   animal037 newsm68  animal037 newsm68

# 56
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Ето ни и нас на третата разходка!  Mr. Green  Laughing

# 57
  • Мнения: 2 672
еми Честито! Peace

# 58
  • Мнения: 2 495
Честито, честито Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 622

 Не разхождайте кучето преди да има ваксина!!! Има една болест ГАНА, която е смъртоносна за малките кученца, без ваксини!

# 60
  • Мнения: 668
Честито!!!Много е сладко Simple Smile

# 61
  • Мнения: 13
Честито!  Peace

# 62
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331

 Не разхождайте кучето преди да има ваксина!!! Има една болест ГАНА, която е смъртоносна за малките кученца, без ваксини!
Споко, Бубе. Направили сме и трите ваксини. Първата разходка направихме 10 дни след 3-тата ваксина. Wink

# 63
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
  Барса е хубавица! Като видя ротове и ми идва да ги нацелувам по муцунките. Много ги обичам. Обаче Титко не си го давам! Naughty Той си е на "мама момчето baby_neutral" Ненагледният се шегува, че ако на летището не го пуснат с мен в салона ще видят една разярена КУЧОМАЙКА Joy newsm08.
http://gallery.bglog.net/gallery/main.php?g2_view=core.ShowItem& … 2_navId=xaeb0195a

# 64
  • Мнения: 2 407
Честито, много е готино.

# 65
  • София
  • Мнения: 478

И от мен!  Heart Eyes  Дано само да ви радва!

# 66
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Честито!
 - И аз от вчера вече имам кученце - 5 месечно Хъски

http://images10.snimka.bg/001162178.jpg

http://images10.snimka.bg/001162179.jpg

http://snimka.bg/photo.php?photo_id=1162509

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331

Браво! Аз харесвам Хъски, страшно красиви са.  Wink

# 68
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН  bouquet  bouquet  bouquet

Много е хубаво да си имаш куче, и единственият съвет който мога да ти дам е - гледай си го ,както си гледаш детето и слушай инстинкта си Grinning Grinning Grinning Дори го глезай малко повече от детето си,че те са съвсем беззащитни,когато са бебета Grinning Аз като я взех моята красавица,дори си взех 2 седмици майчинство Laughing Laughing Laughing да си се гледкаме Grinning

Успех и търпение Hug  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 743
Честито Wink
И ние вече си имаме куче голдън ретривър на 2 месеца Simple Smile.

# 70
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Ето и директна снимка на Анабелла:

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Супер. Страхотна е. Да ви е жива и здрава!!!

# 72
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Супер. Страхотна е. Да ви е жива и здрава!!!
И на вас двойно да ви се връща!!! Hug

# 73
Zdr Nadia az 6te si vzimam rotvailera no dokolkoto znam xap4etata se davat sled kato se bie 1 ta vaksina sled 45 den !pi6i ako iska6 na gabencet0@abv.bg

# 74
Zdr vsi4ki sladuri aaz 6te si vzimam malak rotvailer iskam da popitam nqkoi koito ima takova ku4e  Grinning da mi kaje trudno li e da se gleda i to v apartament mojeta da mi pi6ete na gabencet0@abv.bg Grinning  Party  newsm78 Pi6ete pls  Wink  Grinning  Laughing

# 75
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Zdr vsi4ki sladuri aaz 6te si vzimam malak rotvailer iskam da popitam nqkoi koito ima takova ku4e  Grinning da mi kaje trudno li e da se gleda i to v apartament mojeta da mi pi6ete na gabencet0@abv.bg Grinning  Party  newsm78 Pi6ete pls  Wink  Grinning  Laughing

Ами честно да ти кажа, не е никак лесно. Нашата Барсита е вече на почти 10 месеца, 40 кг, и ние сме в апартамент, но виждам, че й е тясно. Трябва много да се разхожда кучето, има много енергия, която трябва да хаби с бягане. Пускам две снимки, където се вижда колко е голяма нашата красавица тук и тук.

# 76
  • Мнения: 2 085
de3demonke, кучето ти е страхотно!!!
Аз си имах една Нора, беше същата красавица Heart Eyes За съжаление трябваше да се разделя с нея, вече минаха повече от пет години, но още ми е много мъчно за нея Cry (жива и здрава си е, дори миналата година за пръв път си имаше кученца  Hug).
Как се оправяте в апартамент с такова чудо, мога само да гадая Grinning Много пространство искат душиците Peace
Ето една наша стара снимка  Heart Eyes :

Общи условия

Активация на акаунт