На море в България 2019!

  • 77 595
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 522
Този Лозенец Ризорт много лоши отзиви.Четох, че нямат кухня и храната се кара от друго място.Това тотално ме отказа от там.
Щото като беше в Жерави 2, сладките неща ти ги приготвяха на място. Караха се от сладкарския цех в Царево, под ресторанта на Хермес.
Може на място да се приготвя храната, но да бъде отврат. Може и да е на кетъринг и да е ок.

# 136
  • Мнения: 4 192
Живот и здраве, ще споделя впечатления. Колкото до коментарите- всевъзможни има, някои толкова си противоречат, че се чудя дали пишат изобщо за едно и също място. В този ценови диапазон идеално няма, все е някакъв компромис. Въпрос на избор с какво.

# 137
  • София
  • Мнения: 1 489
Тази година сме се насочили към Приморско дел сол. Някой знае ли защо апартаментната част е много по-евтина от хотелската? За мен не е проблем да не сме в самия хотел. Едноспалните апартаменти с 2 отделни стаи ли са? От снимките не се вижда това и сакаш диван и спалня с а в 1 стая. Плажът как е?
Това, което търсим е най-вече голям плаж с плитко море, защото детето нон стоп виси във водата и не мога да му смогна да съм по няколко часа с него в морето и да треперя дали няма да го отнесе някоя вълна. След това държим апартамента да е с 2 отделни стаи. Басейните да са що-годе чисти. За храната чета противоречиви мнения, но общото мнение е, че става. Видях, че има голям избор, гладни няма да останем.

# 138
  • Мнения: 2 522
Тази година сме се насочили към Приморско дел сол. Някой знае ли защо апартаментната част е много по-евтина от хотелската? За мен не е проблем да не сме в самия хотел. Едноспалните апартаменти с 2 отделни стаи ли са? От снимките не се вижда това и сакаш диван и спалня с а в 1 стая. Плажът как е?
Това, което търсим е най-вече голям плаж с плитко море, защото детето нон стоп виси във водата и не мога да му смогна да съм по няколко часа с него в морето и да треперя дали няма да го отнесе някоя вълна. След това държим апартамента да е с 2 отделни стаи. Басейните да са що-годе чисти. За храната чета противоречиви мнения, но общото мнение е, че става. Видях, че има голям избор, гладни няма да останем.
Безплатните чадъри на Приморско дел Сол са на северния плаж, въобще там морето не е плитко - трябва да ходите или на южния през целия Приморско или на Стамополу-Перла. Най-Близкото място с плитко море за дете в тази посока е плажа пред бар Интрига. На околоко километър от Приморско дел Сол по път без сянка. Миналата година стана инцидент с кола и майка с количка доколкото си спомням.
Мога да сканирам и пусна Амбулаторния лист на детето ми от дерматолог след посещението в Приморско дел сол- бяхме се сдобили с инфекция на кожата по ходилата. Та басейните въобще не са чисти. Защото ставам принципно рано, виждала съм как се почистват басейни дори в три звездни хотели, и как в Приморско дел Сол - с кепче се изчистват големите боклуци като салфетки, пластмасови чаши и се бухат таблетките.   Хратата - ако ядеш агнешко (разбирай агнешки кокали от дядото на агнето) с булгур, някакви незнайни яхнии и непочистени домати, това е твоето място. За мидите след снимка миналата година тук имаше спор дали са почистени или непочистени - за мен си останаха с онези водорасли и хрупащи непочистени.  Има и вкусни неща, но те се излагат в началото на храненето, ако отидеш в 20 часа на вечеря, вече менюто не е същото, както в началото на вечерята поне на 50%. Не съм влизала в апартаментната част и незнам как е разпределението. При нас разтегателния диван обаче беше много неудобен и детето отказа още първата вечер да спи на него, та се редувахме аз и баща му.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 296
Не бих препоръчала Лозенец ризорт.
Бяхме там в началото на юли. Коментарът, че храната не е приготвена там е мой, така беше.
Не е проблемът в това, че е кетъринг, а че не беше вкусно.
Не си заслужава според мен. Лично мнение.

# 140
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Не бих препоръчала Лозенец ризорт.
Бяхме там в началото на юли. Коментарът, че храната не е приготвена там е мой, така беше.
Не е проблемът в това, че е кетъринг, а че не беше вкусно.
Не си заслужава според мен. Лично мнение.
Храната като е кетъринг, не е ли на шведса маса?Как си избирахте какво да хапнете?

# 141
  • София
  • Мнения: 1 489
Тази година сме се насочили към Приморско дел сол. Някой знае ли защо апартаментната част е много по-евтина от хотелската? За мен не е проблем да не сме в самия хотел. Едноспалните апартаменти с 2 отделни стаи ли са? От снимките не се вижда това и сакаш диван и спалня с а в 1 стая. Плажът как е?
Това, което търсим е най-вече голям плаж с плитко море, защото детето нон стоп виси във водата и не мога да му смогна да съм по няколко часа с него в морето и да треперя дали няма да го отнесе някоя вълна. След това държим апартамента да е с 2 отделни стаи. Басейните да са що-годе чисти. За храната чета противоречиви мнения, но общото мнение е, че става. Видях, че има голям избор, гладни няма да останем.
Безплатните чадъри на Приморско дел Сол са на северния плаж, въобще там морето не е плитко - трябва да ходите или на южния през целия Приморско или на Стамополу-Перла. Най-Близкото място с плитко море за дете в тази посока е плажа пред бар Интрига. На околоко километър от Приморско дел Сол по път без сянка. Миналата година стана инцидент с кола и майка с количка доколкото си спомням.
Мога да сканирам и пусна Амбулаторния лист на детето ми от дерматолог след посещението в Приморско дел сол- бяхме се сдобили с инфекция на кожата по ходилата. Та басейните въобще не са чисти. Защото ставам принципно рано, виждала съм как се почистват басейни дори в три звездни хотели, и как в Приморско дел Сол - с кепче се изчистват големите боклуци като салфетки, пластмасови чаши и се бухат таблетките.   Хратата - ако ядеш агнешко (разбирай агнешки кокали от дядото на агнето) с булгур, някакви незнайни яхнии и непочистени домати, това е твоето място. За мидите след снимка миналата година тук имаше спор дали са почистени или непочистени - за мен си останаха с онези водорасли и хрупащи непочистени.  Има и вкусни неща, но те се излагат в началото на храненето, ако отидеш в 20 часа на вечеря, вече менюто не е същото, както в началото на вечерята поне на 50%. Не съм влизала в апартаментната част и незнам как е разпределението. При нас разтегателния диван обаче беше много неудобен и детето отказа още първата вечер да спи на него, та се редувахме аз и баща му.
Много благодаря, но къде да отидем тогава, че хем да го има това, хем да не е много извънбюджетно? Вече се обърках Sad

# 142
  • Мнения: 2 522
Тази година сме се насочили към Приморско дел сол. Някой знае ли защо апартаментната част е много по-евтина от хотелската? За мен не е проблем да не сме в самия хотел. Едноспалните апартаменти с 2 отделни стаи ли са? От снимките не се вижда това и сакаш диван и спалня с а в 1 стая. Плажът как е?
Това, което търсим е най-вече голям плаж с плитко море, защото детето нон стоп виси във водата и не мога да му смогна да съм по няколко часа с него в морето и да треперя дали няма да го отнесе някоя вълна. След това държим апартамента да е с 2 отделни стаи. Басейните да са що-годе чисти. За храната чета противоречиви мнения, но общото мнение е, че става. Видях, че има голям избор, гладни няма да останем.
Безплатните чадъри на Приморско дел Сол са на северния плаж, въобще там морето не е плитко - трябва да ходите или на южния през целия Приморско или на Стамополу-Перла. Най-Близкото място с плитко море за дете в тази посока е плажа пред бар Интрига. На околоко километър от Приморско дел Сол по път без сянка. Миналата година стана инцидент с кола и майка с количка доколкото си спомням.
Мога да сканирам и пусна Амбулаторния лист на детето ми от дерматолог след посещението в Приморско дел сол- бяхме се сдобили с инфекция на кожата по ходилата. Та басейните въобще не са чисти. Защото ставам принципно рано, виждала съм как се почистват басейни дори в три звездни хотели, и как в Приморско дел Сол - с кепче се изчистват големите боклуци като салфетки, пластмасови чаши и се бухат таблетките.   Хратата - ако ядеш агнешко (разбирай агнешки кокали от дядото на агнето) с булгур, някакви незнайни яхнии и непочистени домати, това е твоето място. За мидите след снимка миналата година тук имаше спор дали са почистени или непочистени - за мен си останаха с онези водорасли и хрупащи непочистени.  Има и вкусни неща, но те се излагат в началото на храненето, ако отидеш в 20 часа на вечеря, вече менюто не е същото, както в началото на вечерята поне на 50%. Не съм влизала в апартаментната част и незнам как е разпределението. При нас разтегателния диван обаче беше много неудобен и детето отказа още първата вечер да спи на него, та се редувахме аз и баща му.
Много благодаря, но къде да отидем тогава, че хем да го има това, хем да не е много извънбюджетно? Вече се обърках Sad
Държиш ли на Приморско и на АИ?

# 143
  • София
  • Мнения: 1 355
Аз не държа на Приморско и на АИ. Какво предлагате? Защото и аз вече съм объркана...

# 144
  • Мнения: 2 522
Аз не държа на Приморско и на АИ. Какво предлагате? Защото и аз вече съм объркана...
1. Ако ще е в Приморско, горещо препоръчвам Пламена Палас НВ+ - аз избирам студио, голямо е, около 40 квадрата, храната е мнооогооо добра, има и свободна конумация на ресторанта, така че има и много добро обедно меню. Цени на алкохол - поносими. Чисто е навсякъде. Басейн малък, с работещо джакузи - почиства се ежедневно сутрин и вечер. Достъпно за детски колички, има си рампа в ресторанта. Има си стая и кака за забавление на малки деца, както и малък батут, като каката следи за безопасността и не се пускат по-големи деца на батута, когато има малки и обратно. Растояние до плаж Стамополу-Перла - със около 50 метра повече от това, ако тръгнеш от Приморско дел Сол. Тихо е, има утъпкана поляна без дупки, на която свободно се паркира без паяк. Далече е от центъра, но пък е далече и от шумотевицата.
2. Бях се спряла първоначално тази година на хотел Свети Димитър - точно срещу Приморско дел Сол. Собствен паркинг, пак НВ, малко, компактно, поносима цена. Обадих се на телефона за резервации директно от сайта на хотела. Комуникирах си два-три пъти с една госпожа, която ми обясни, че тази година ще имат нова сграда с апартаменти. Пуснах резервация, но нямаше отговор, което ме отказа, защото щом на ниво резервация има несериозност, не що не мога да повярвам. До месец каза госпожата, че ще имат нов сайт и можете да разгледате.
3. Тук се хвали Ариана Китен, но аз за Китен мога да ви дам друго предложение: Вилно селище Жасмин - Китен. Лично съм отсядала там май беше 2017г., единствената ми забележка е, че чершафите бяха от някакво хасе, което боцкаше. Гледам мненията във Визит обаче за 2018г и не са много ласкави, но Вие си преценете.
4. Много ми харесва Мерлин Лозенец - страхотна зелинина, два басейна, до пътя Бургас-Синеморец, но не се чува движението. Два чисти басейна, храна нормална. Има място за паркиране. Анимация почти липсва. Минус - далече от плажа, защото е накрая на Лозенец.
5. Моят избор за тази година вече го споменах - забиваме се в Слънчев брях, пък ще видим, не мога да коментирам хотел, в който не съм била. 
6. За Приморско оглеждах и хотел Норт Бийч - сносна цена за НВ, но с този интериорен дизайн, нещо не ми се нрави и това ме отказа. И той е точно срещу Приморско дел Сол.

# 145
  • София
  • Мнения: 1 489
Съгласна съм и да не е ОИ, стига да има поне закуска и вечеря, пък на плажа ще дъвчем сандвичи. Аз също се бях насочила по едно време към Слънчака. Миналата година една приятелка беше в Арония бийч. Той май е накрая на курорта, в някакви дюни. Гледах й снимки. Плажът и морето са точно по нашите изисквания и няма навалица. В нета четох лоши отзиви. Тя обаче каза, че са доволни.

# 146
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
Отзивите за хотел Ариана във Визитбг за 2018г не са никак лоши, даже много добри.Преди да резервирам съм ги разгледала обстойно.Надявам се, че нивото от 2017г не е спаднало, а даже се е подобрило. Simple Smile

# 147
  • Мнения: 2 522
Съгласна съм и да не е ОИ, стига да има поне закуска и вечеря, пък на плажа ще дъвчем сандвичи. Аз също се бях насочила по едно време към Слънчака. Миналата година една приятелка беше в Арония бийч. Той май е накрая на курорта, в някакви дюни. Гледах й снимки. Плажът и морето са точно по нашите изисквания и няма навалица. В нета четох лоши отзиви. Тя обаче каза, че са доволни.
Като гледам картата, този Арония бийч е до хотела, който аз съм избрала. Ще видим точно какъв е плажа.

# 148
  • София
  • Мнения: 1 489
Съгласна съм и да не е ОИ, стига да има поне закуска и вечеря, пък на плажа ще дъвчем сандвичи. Аз също се бях насочила по едно време към Слънчака. Миналата година една приятелка беше в Арония бийч. Той май е накрая на курорта, в някакви дюни. Гледах й снимки. Плажът и морето са точно по нашите изисквания и няма навалица. В нета четох лоши отзиви. Тя обаче каза, че са доволни.
Като гледам картата, този Арония бийч е до хотела, който аз съм избрала. Ще видим точно какъв е плажа.
От нейните снимки беше страхотен. Голям плаж с плитко море, без вълни и много чисто. Идеално е за деца. Ако Арония не става, мисля да търся в околността, само заради плажа и морето.

# 149
  • Мнения: 2 350
Аз пък се колебая между Верамар бийч-Кранево и Роял гранд -Каварна.  Цените с ранните записваният са почти еднакви, в Кранево плюсът е подобрия плаж и това, че е близо до селището. В Каварна хотелът пък изглежда по-луксозен, но почти няма плаж.
Знаете ли обаче как е плажът в Кранево- като на Албена ли е? Дълбоко ли е морето ?

Общи условия

Активация на акаунт