Марка кафе

  • 23 939
  • 68
  •   1
Отговори
Здравейте,

Моля да ми кажете според вас, коя е най-добрата марка кафе. Ужасно много обичам кафе, но все попадам на гадни марки. Цената няма значение.

Очаквам вашия отговор.
Чао

# 1
  • Мнения: 1 182
И аз много обичам,всеки път различно купувам и да ти кажа за мен Лавацата си е най-хубаво.Лаваца Росса Hug

# 2
И аз много обичам,всеки път различно купувам и да ти кажа за мен Лавацата си е най-хубаво.Лаваца Росса Hug

А Лавацата дали е подходяща за машина с кана?

# 3
  • Мнения: 1 182
Ами то има специално за шварц кафе ако не се лъжа. Peace

# 4
  • Мнения: 1 232
Лаваца и Спетема

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Якобс /кафявата опаковка/ Peace

# 6
  • Мнения: 1 190
Якобс /кафявата опаковка/ Peace

 Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 270
Якобс-зелена опаковка, Лаваца Peace

# 9
  • Мнения: 2 047
   Якобс.

# 10
  • Мнения: 293
  chefПробвала съм най  различни ,но си оставаме почитатели на старото ''Нова Бразилия'',а и какъв каймак пуска на кафе машината............

# 11
  • Мнения: 920
Щом няма значение цената, май Илли засега запазва качеството. На мен ми е скъпичко. Пробвам всяка нова марка - в началото обикновено са добри. Сега съм на Чибо, но и те май олабиха нещата.

Хубаво е да си го мелиш сама преди употреба.

# 12
  • Мнения: 481
Аз си харесвам "Нова Бразилия", а също така и "Елит - класико" - червената опаковка  Peace

# 13
  • Мнения: 22 867
То е въпрос на вкус, но според мен най-хубаво е ILLY, скъпичко е, но си заслужава цената. От време на време се глезя с него. Иначе харесвам МОКА еспресо на Flaminco, комбинация от арабика и робуста. Има мек вкус, допада ми, а и цената е доста ниска.

# 14
  • Мнения: 732
За мен Лавацата е номер едно, но ми идва малко скъпичка, така че купувам Дау Егбъртс Mr. Green
Но зависи какво кафе предпочиташ. Аз харесвам мекоSimple Smile затова и купувам тази марка
 

Общи условия

Активация на акаунт