Откраднат живот • Анатомия на гнева • Тема 69

  • 25 929
  • 737
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 558
Е, Лора и Мазов не са ли женени? Или се има предвид, че ще се съберат?

Благодаря за темата🌺

# 16
  • Мнения: 6 833
Фотев, за да отваря така уверено вратата или очаква доверен човек, който му гони нещата с умирането или рум сервиз, ако са в хотел.
И при двата варианта негов човек е замесен, за да е наясно, че той е жив и къде се намира.
Не ми се вярва да е постановка за Стаменова и не се сещам с каква цел миже да бъде?
Да я обвинят нея в убийството му? Нали в този случай вече трябва да има труп, свидетели, че тя е била с него в хотела...? Освен това тя е лекар, как ще я заблуди, че е мъртъв?
Или трябва тя веднага да изчезне от хотела.
Ако пък цели да я тормози какво ще постигне? Тя ще повярва, че той е мъртъв и после пак ще й се появи от отвъдното? Какво ще постигне с това?

Да, за Лора и Мазов имах предвид да се съберат. Те всъщност не знам дали са говорили нещо за развод, но е логично в някакъв момент да предприемат такава стъпка, ако продължават да са разделени. 

# 17
  • Мнения: 9 033
Ванилия Flowers Rose
Аз докато се изкажа и вие вече сте се
преместили в новата тема Simple Smileе който ме е прочел-ок,не мога пак да се изказвам подробно Simple Smile
Гласувах с никой,както вървят нещата подозирам,че повечето развръзки ще останат за следващия сезон.

# 18
  • Мнения: 6 833
И аз гласувах в анкетата с Никой.

Почудих се за Зорница и Марио предвид нещата, които ни показват, но по-скоро клоня към не.
Не са готови още. Или ако евентуално тръгнат да се женят, сватбата ще се провали по някакви причини.

# 19
  • Мнения: 4 059
Финалът на епизода беше много зловещ. Animal Smiley Cat

Аз не виждам как Фотев ще инсценира отново смъртта си и то пред лекар. Thinking

# 20
  • Мнения: 766
Благодаря за темата. Аз все си мисля, че Стаменова се е съюзила с Ина и всичко е постановка с влюбването. Защо ли? Еми просто е-Ина получава развод при евентуална смърт на Фотев, а Стаменова изкупва греха си към болницата от миналия сезон и с парите на Фотев оправят дълговете на болницата. Може да звучи фантастично, но има логика.

# 21
  • Мнения: 2 986
Две булченски рокли, но и толкова драма покрай тях ми загатва, че сватба може и да няма този път. Гласувах с никой, а ако ме изненадат нека да са Марио и Зорница - останалите не са узрели още за това до момента.

# 22
  • Мнения: 6 833
Благодаря за темата. Аз все си мисля, че Стаменова се е съюзила с Ина и всичко е постановка с влюбването. Защо ли? Еми просто е-Ина получава развод при евентуална смърт на Фотев, а Стаменова изкупва греха си към болницата от миналия сезон и с парите на Фотев оправят дълговете на болницата. Може да звучи фантастично, но има логика.

А по какъв начин това се връзва с инсценировката на Фотев и наследстото за Ина?

# 23
  • Мнения: 766
Ина познава Фотев и е предвидила, че той ще инсценира смъртта си и знаейки за пристрастията на Фотев към Стаменова от миналия сезон се възползва и вкарва Стаменова в играта. А той инсценира смъртта си, за да тормози Ина. Много наблегнаха на сцената как Стаменова виси пред къщата на Фотев и той не я пуска. Също така как тя му звъни непрекъснато и страда. Впечатление ми направи и обречеността на Ина в булчинската рокля, не случайно и взе парите без да се замисля, като малко преди това се опитваше да убеди следователя, че е започнала нов живот без Фотев. Изобщо не се връзва.

# 24
  • Мнения: 10 795
Привет, мерси за новата тема Simple Smile
Зорница и Марио - много се издразних, че каза Викторе в съня си. Сценаристите нарочно подклаждат фантазията на феновете на З. и Б., само за рейтинг. Хем тя рокля купува, хем Банков с Вики и ни е клин, ни в ръкав това Викторе...
Лора и Владо - пълна скука и мъка
Кая и Христо - още по- голяма скука, писна ми да и гледам кахърната физиономия на девойчето. И както Пепе се обяснява, че му е хубаво с мама и тате май наистина подготвят Христо да си ходи
Ина и Тасев - изумих се как бързо Ина се съгласи да вземе парите, Тасев един път да е прав
Вики и Вики - все така неубедителни са ми, за съжаление
Фотев и Стаменова - пирона на вечерта и най-вече утрешната серия. Жалко за Фотев, щото ми се искаше актьора още да играе. Ако наистина умре, направо си е ирония..

# 25
  • Мнения: 6 833
На мен ми направи впечатление, че и Тасев, и Романова заговориха за назначаване на Христо...
ако правят сметка да го отпратят някъде след като му възстановят правата, защо е това...
да има Христо да се чуди подобно на Банков дали да избере работата и Кая или Дарина и Пепе в чужбина ?

# 26
  • Мнения: 10 795
Може тези приказки за назначаването му да са пълнеж, просто да си чешат езиците и да подклаждат надеждата, че все пак ще видим Христо като лекар 😁

# 27
  • Мнения: 4 494
Може тези приказки за назначаването му да са пълнеж, просто да си чешат езиците и да подклаждат надеждата, че все пак ще видим Христо като лекар 😁
Ще го видим.  Peace

# 28
  • Мнения: 2 986
И най-големите тарикати си намират майстора колкото и да си мислят, че всички ходове напред са добре премислени. Фотев се изчерпа вече и мисля, че наистина ще приключи участието си.
Жалко само за моите хора. Пак си бях харесал такива, които по всичко изглежда, че няма да ги бъде.

# 29
  • Мнения: 9 107
и сега остава Стаменова да спаси Фотев Simple Smile Май предпочитах да го слушам като глас Васил Бинев.
За Магда гласувах Simple Smile заслужава своето щастието, ама той и този е мошеник Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт