Русе - 11 Тема

  • 11 371
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 299
Бейби, ама ти си била добър фотограф бе, я виж кви хубави снимки си направила днес в туй мрачно време,бравос на тебе Laughing Peace...ама верно тия нашите деца много хубави,че и фотогенични на туй отгоре Mr. Green
Бъчито обаче явно не е гледала снимките, защото не е подозирала, че с моите папарашки възможности съм изловила и МОмо Twisted Evil

Tака, така  newsm12 Усетих аз папараци по време на кафето, ама ...  fight
М, тъй де, само вас ви няма във форумските Албуми Mr. Green

# 256
  • Мнения: 5 577
A ние боледуваме и изпускаме.  Tired

# 257
  • Мнения: 888
Срахотни снимки и прекрасни деца! Hug

# 258
  • Мнения: 155
A ние боледуваме и изпускаме.  Tired

Желая бързо оздравяване на Ваньо.  bouquet Аз изпратих мойте хора на разходка, за да мога да свърша нещо.  chef Само дано не е много студено, че с това рязкото спадане на температурите ....... newsm78

# 259
  • Мнения: 952
A ние боледуваме и изпускаме.  Tired

Желая бързо оздравяване на Ваньо.  bouquet Аз изпратих мойте хора на разходка, за да мога да свърша нещо.  chef Само дано не е много студено, че с това рязкото спадане на температурите ....... newsm78
Споко мила, времето си е много хубаво даже, само дето вятъра е малко силен на моменти. Малката принцеса беше много доволна и послушна в компанията на тати и Роби Laughing,бъди сигурно че не и беше студено LaughingИ ние заседнахме при тях на Пикадили, само че на масата до ограденото дръвче, аз му викам кошара че да пусна вътре Вики да си играе с камъчетата,после се присъедини мама Зайка с цялото си фемили и голяма игра падна с Радост и Мила, сега героя спи уморен Joy...а следобедни кафета ще има ли на театрото?
Верги, какво му има на Иван че още не се оправил?

# 260
  • Мнения: 696

Бъчито обаче явно не е гледала снимките, защото не е подозирала, че с моите папарашки възможности съм изловила и МОмо Twisted Evil


Да бе, и моето дете било там! Само прическата му е малко  Sick  - тати му я правил, та затова

# 261
  • Мнения: 5 577
 Tired Иван уж се оправя, ама несмея да кажа. Ние няма да излизаме май изобщо днес. И вчера така - само до аптеката за Панадол, че свърши.  Tired Tired

Писна ми у нас, откачихме - да се оправя, че да излизаме.  Laughing

# 262
  • Мнения: 155
Споко мила, времето си е много хубаво даже, само дето вятъра е малко силен на моменти. Малката принцеса беше много доволна и послушна в компанията на тати и Роби Laughing,бъди сигурно че не и беше студено LaughingИ ние заседнахме при тях на Пикадили, само че на масата до ограденото дръвче, аз му викам кошара че да пусна вътре Вики да си играе с камъчетата,после се присъедини мама Зайка с цялото си фемили и голяма игра падна с Радост и Мила, сега героя спи уморен Joy...а следобедни кафета ще има ли на театрото?

Баща й ми каза, че била много послушна. Само в количката си стояла и не мрънкала. Laughing Аз обаче не пропуснах да му кажа, че вече само с тати ще излиза Влади .Twisted Evil

# 263
  • Мнения: 1 942
Срахотни снимки и прекрасни деца! Hug

Eй Иви  Hug Ти се появи!! Как сте? Как е мъничката?

# 264
  • Мнения: 275
Ех, тия хубави деца Simple Smile)))) И колко хубаво си играят заедно ....

Деси ... ще плащаш автрорски права, май  Thinking Нещо май ника ми копираш  Naughty  Прощавам ти само защото си родила хубаво момиченце   bouquet

# 265
  • Мнения: 5 299
Ех, тия хубави деца Simple Smile)))) И колко хубаво си играят заедно ....

Деси ... ще плащаш автрорски права, май  Thinking Нещо май ника ми копираш  Naughty  Прощавам ти само защото си родила хубаво момиченце   bouquet
mDА БЕ , усетих 4е те копирам, ама ми писна накрая, че всичките потребителски имена били заети, та нали съм Пен4ева, така се получи Mr. Green

# 266
  • Мнения: 696
A! Kакво става тук? Къде сте всички, бре? Всички ли сте от днес на работа?

# 267
  • Мнения: 442
заповядайте в новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111010.0

Общи условия

Активация на акаунт