Спам тема (за чий, бе, за къв чОй?!) от 29.11. до когато

  • 17 210
  • 931
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
защо се мъчиш да плуваш срещу течението когато по си е по-лесно? Joy

# 16
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
защо се мъчиш да плуваш срещу течението когато по си е по-лесно? Joy
Щото имам дива македонска жилка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 17
  • Мнения: 6 382
Аа, Пънчи каза, че по течението плуват само умрелите риби и ... затва. Joy
ДУ! Слънчево е при нас. Гласувах (отговорите ми са в духа на: Тук е весело. Grinning). Мъ и кафето си изпих. Начи е времи за рабутъ. Мдаа.

# 18
  • Мнения: 10 696
Добро утро ! В това време всички ставаме като японци - вървим бавно и със ситни стъпки. Е от време на време благославяме по чисто нашенска традиция някой заблуден идиот който не знае какво прави. Успях да си купя тесто за мекички. След малко заставам на топло под климатика и ще се наслаждавам на гледката на плантацията с чаша кафе в ръка. Морео през зимата изглежда чудесно.Смяната на цветовете ми е достойна за описание но не съм поет. Относно за чий сме тук - ми тука сме, га ни нема на други места Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Колата ми е в сервиза, стиснете по един палец да стане днес, че не знам събота и неделя без нея как ще я накъдря...

Морето зимата е трепач. Като бях студентка и имахме лекции на горните етажи на Морското, се виждаше Морска гара и как вълните се разбиват в бетона и заливат всичко с бяла пяна. Омагьосваща гледка беше, а ако се паднеше един от ония изцъклени дни, с ясно синьо небе и много слънце ама кучи студ, направо човек очи не може да откъсне.

# 20
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Лане, бе...как да не си поет?! Веднага да измислиш палав морски стих Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Прави сте. Винаги съм си мислил че морето зимата е много тъжна работа ... докато не го видях, има странна притегателна сила тая пущина Simple Smile

# 22
  • Мнения: 11 505
Стискам палци, Хайче!

# 23
  • На Марс
  • Мнения: 8 714
Любимия шоколад на мъжете бил Милфка ...

ай аз отпочвам тръстиката че бая изкласи напоследък Simple Smile

# 24
  • Мнения: 10 696
Джу по плажа дефилира,
банския и пак прозира,
към спасителя поглежда
и повдига бавно вежда.
Бавно влиза във водата
но си гледа тя в краката
зорко рибките оглежда
и полека се навежда
чака палава змиорка
щото има уговорка.     
Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 382
Мъ мноу ви вървят римите, чак ви завидях благородно (ся чакам отговора на Джу). Аа, Лане, намекваш ни начи, че кат отидеш на други места и тука штъ няма. Мии, такова е.
Природата е красива, винаги и навсякъде. Мен по морето винаги ме гони носталгията, убачи в интерес на истината ни съм виждала морето през зимата.

# 26
  • Мнения: 10 696
Янче, морето през зимата си сменя цветовете - от синьо та чак до зелено. И в зависимост от времето, облаците и слънцето се получават интересни картинки.
Иначе да - като съм на друго място тука ме няма - не влизам с компютъра в банята или кухнята Wink
Днес ми е мързеливооооооо

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Много често сутрин като отивам на работа и вися по светофарите, гледам небето. Хора, понякога е такава красота, невероятни цветове и комбинации, няма значение зиме или лете. Всеки така се е вторачил в себе си и в пътя, или в телефона или в нещо друго, че рядко се сещат да погледнат. И контрастът е невероятен - някаква чиста красота отгоре и мръсния, сив град под нея. Трябва да снимам някой ден.

# 28
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Джуто днес от ранхОй е на газ/спирачка и римите й придремват нейде по сфетофарите.

# 29
  • Мнения: 9 570
Много красив цвят е зимата морето Heart Eyes Ей ви една снимчица от ония ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт