Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 1 дек. 2018, 08:52 ч.

Искам да кажа ... (153) през аурата на декември 2018

• 57 057
  • 2 406
  •   51
Отговори
# 15
Привет, момичета и Куркума!
Станах рано аз, насладих се на кафе в тишина, сега пека баница.
Сякаш не беше толкова студено тази сутрин...
Лили, благодаря за темата!

# 16
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Добро утро.

От 6.30 играя на колички като на мен се падат винаги багерът, помпата, валякът и камионът. Ей кое време стана, няма отърване. Ще откача.
При това съм с лека температура и главоболие.

Лили, благодаря за темата.

Лина, днес ли е рожденият ден на малката? Заради балните рокли питам.

# 17
Добро утро, няма да се покажа навън в този студ, в знак на протест!
Жаки кашля пак... Извдила съм домашните илачи.
Пием топло какао с нея и май ще гледаме коледни филми😂🤪❤

Лили, това за колата брутално😂😂❤

# 18
  • Бургас
Зварте, не. Отиваме на коледен банкет в Боровец.

# 19
  • Преди на юг, сега на север, но все на изток!
Е-хааа, много хубаво звучи. Приятно да си изкарате. Tada

Люси, да споделя, че геройски понесох лунуването. Без страдания. Joy Следващия път пак да кажеш. Flowers Bouquet

Балерината замина на репетиция. Ако не ме беше срам, щях да снимам и да ви покажа каква бъркотия е оставила след себе си. Пълен безпорядък. Ако не бях сигурна, че аз съм я раждала, щях да кажа, че не е от мен това дете. Smiling Imp

# 20
  • DE
Да. В стаята на щерката живее едно малко прасенце. Стаите на тийновете са като аптеки. На големия само привидно,  на малкия съвсем наистина.
Разцъркаха се. Отвориха първите чорапчета от календара и намериха вътре първите букви от пъзелите-имена. "Мноу яку, мамо".  Тийнове, ама са си деца.

# 21
  • Варна
Ама само розовия цвят взимаме от малебито, нали, без да се тресем като него 😁

Картинката с розовата кола не е за хора със слаби нерви, мен ме заболяха сърцето, очите и всичко останало като я отворих Simple Smile

Хах, посмях се за Джена в моя подпис, ще коригирам в понеделник от компа.

# 22
  • Бургас
Морген!
На купонясващите - весело да си изкарате!
На мързелуващите - приятно мързелуване!

Аз не мога да спра да спя......спи ми се и това е!

Ох,планината  е хубава,ама да я гледам само на снимка. А като ми описвате изгревите,как благородно ви завиждам,ако знаете.....Ама,бива ли така,дайте по една снимка поне и ние да се порадваме! Плийййййззззз!

Забравих да ви кажа - моите станаха в 7,10ч (при положение,че последните два дена се успиваме за училище)и видяха коледния календар! Божеее,какви бяха ошашавени и плахи......До сега им бях вземала само книжен с бонбони,които изяждаха за ден. Та,сега това е нещо ново за тях. Гледаха, оглеждаха,малкия зададе хиляди въпроси на батко си! Видяха и плика с имената си на него и се чудят какво да правят. Баткото реши да го отвори и прочете. Объркани идват да ме събудят (ама аз съм будна и ги гледам скришом)и да ми покажат и разкажат,да им прочета писмото,че съвсем бяха объркани! Големи сладури,ей! Чудят се да вярват ли,да не вярват ли! Джуджето,което дядо Коледа ни е изпратил е Сторипакост!
Аз ще черпя с море!

Кафето ми свърши,едвам си сварих една чаша,....мъка!

Последна редакция: сб, 01 дек 2018, 10:13 от karzz

# 23
# 24
  • югозапад, под "Марков камък"
Добро утро!
Бррр, голям студ днес. Събудих се с измръзнало носле, а парното трябваше да работи, но някой е забравил да го изчисти и не се е включило, чак сега се затопли къщата.
Плана за днес е да украсим с девойката, но тя още спи. После ще трябва да се чисти, че навсякъде ще има иглички и брокат. Гювеч ми е идеята за вечеря, обяда обикновено го пропускаме съботно-неделно, заради късната закуска.

# 25
  • Пловдив
Ето ме и мен в розовата тема! Ще работя този уикенд и хич не ми е весело.

# 26
  • Бургас
Сега видях заглавната ни снимка! Ама верно сме мноу розАви!

Съни,данке! Красота! Студено,но красиво!

# 27
  • София
]Оф,аз се изнервям търся натраци 80/160 и не намирам  нищо.Grinning

# 28
  • Бургас
Добро утро и от мен!

Лили, благодаря за декемврийската тема!

Ще ходим до Черноморец,  заръчах на мама да наготви сармички мммм
До Джъмбо ще отида в работен ден около обед, не мога да си го причиня през уикенда Crazy

Усмихнат ден на всички!

# 29
Прекрасен леден ден, добре, че е почивен, няма да си покажа носа навън 😚. Ети, кой моя сайт бе, кви дантели 🤔, аз съм най- железната тук

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт